Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak dużą ilość dzieci mają mieć Darek i Natalia?
Trójkę 1 5.26%
Czwórkę 4 21.05%
Adopcja 3 15.79%
Wyzwanie ile się tylko da 11 57.89%
Głosujących: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2012, 20:23   #151
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

Dobra, dzis jeszcze kilka zdjec ;D Jutro do roboty wiec......echm :/

Rodzina Dracule ciag dalszy

Spozniony juz niemalo Kise wparowal szybko do szkoly szukajac Malany...ale okazalo sie, ze wszystko juz zrobione i maja zamykac szkole...


Nastepnego dnia w szkole Kise mial pelne rece roboty, spieszyl sie a droge ciagle mu blokowala Amy...


Kiedy skonczyla sie kolejna lekcja nauczycielka zatrzymala Kise.
"Kise, wiesz, ze dzisiaj minal termin skladania opracowan? wiem, ze zawsze jestes pomocnym i wzorowym uczniem, ale to nie zwalnia cie z obowiazku...jesli jutro mi tego nie dostarczysz wiesz, ze bedziesz mial problemy z przyszla szkola..." - tlumaczyla nauczycielka blondynowi.
"Aa...a tak...przepraszam, jutro napewno przyniose" - odpowiedzial zdziwiony Kise.
" Dziwne...przeciez Tony mowil, ze zrobi za mnie te pracy i ja dostarczy.." - myslam Kise.


Wkoncu Kise odnalazl swojego brata zastanawiajac sie co sie stalo..


"Tony co jest? Mowiles, ze zrobisz za mnie te ostatnie opracowanie? Cos nie tak? Zapomniales je moze? Powiedz, gdzie jest to szybko polece, bo bede mial klopoty od Pani Climford..." - pytal Kise bruneta.
"Hmmm...wiesz co chyba przez przypadek wrzucilem je do kosza...tak..tak..pomylilo mi sie te kartki z papierem toaletowym, bo nie sa nic warte!" - zaczal spokojnie Tony gwaltownie konczac i krzyczac na Kise.


"Nie no nie zartuj sobie, wiem, ze nie jestes tego typu osoba...wiesz, ze bez tego nici z collegu, a mowiles, ze mi pomozesz..." - ciagnal troche zmieszany Kise.


"Wiesz co?...Guzik mnie obchodzi twoje sprawozdanie i college! Nie bede juz nic dla ciebie robil! Widzialem te twoje treningi! Zamiast zajmowac sie obowiazkami ktore cie obejmuja ty sie bimbasz z jakas dziewczyna!..." - raptowanie zmienil ton Tony do brata.


"Wstyd mi za ciebie! Niedosyc, ze kretyn, len to jeszcze obiecujesz i nie dotrzymujesz obietnic! Olales uczniow, szkole i Malane, ktora cie wszedzie szukala, bo miales jej pomoc, ale ty nie!! Laziles po parku z jakas kolezanka" - atakowal dalej Tony majac juz dosc.


"Ze co? To nie tak, wcale sie z nia nie szwendalem! A zreszta co cie obchodzi co robie?! Patrz na to co ty robisz brylaty madralo! Niedosyc, ze arogancki i sie wywyzszasz to jeszcze probujesz wszystkimi rzadzic! Mam cie dosc! Nie mow mi co mam robic!..." - klocil sie coraz ostrzej Kise z Tony'm.


Klotni nie bylo konca....nawet w domu bracia dogryzali sobie na kazdym kroku...

Raz Tony usiadl na kanapie, gdzie jak widac ktos zrobil zart i rozlal jakies wymiociny..


I nagle wszedl Kise...
"O!...widze pan madralinski jest tak slepy, ze nawet nie widzi co ma pod soba! I ty jestes u licha najmadrzejszy w szkole?!...Smiechu warte..."


"Kisee!! Ty....A ty jak widac dziecinny jak zawsze, zaraz sprobujesz zwalic na Ginny..."


"Mam po dziurki w nosie co o mnie myslisz! Mam cie gdzies, ciebie, twojego przerosnietego mozgu, powagi i zarozumialstwa!..."


"Wcale cie nie potrzebuje, sam napisze te prace i pojde do collegu tam, gdzie ty nie! Bede mial do ciebie spokoj! I lepiej patrz za siebie, bo takis madry, a prostych rzeczy nie widzisz..." - dogryzal Kise.


"Ze ja slepy?! Sluchaj no! To, ze jestes ulubiencem wszystkich nauczycielek plci pieknej to nie znaczy, ze wszyscy maja wszystko robic za ciebie! Nie licz juz an moja pomoc! Przechlapales sobie! Nie mam ochoty zadawac sie z takim niedojrzalym palantem jak ty!"


Klotnie byly tak glosne i nie do zniesienia, ze na parter wparowala wsciekla Helena, prawiac im kazanie co oni sobie nie mysla...


...i koniec koncow dostali kare.


I nadszedl kolejny dzien w szkole...

Dziewczyny przesiadywaly w stolowce rozmawiajac jak zwyle o babskich sprawach, gdy nagle temat przerzucil sie na Tony'ego i Kise.
"Wiesz co Malana...chyba jest cos nie tak. Nie zebym narzekala, ale twoj Kise chyba sie poklocil ostro z okularnikiem..." - nagle powiedziala Sutton do przyjaciolki.


"No sama zobacz...oboje nie odzywaja sie do siebie, siedza z daleka od siebie jakby sie w ogole nie znali..."



"Tez to zauwazylam....nie mam pojecia o co poszlo, ale to juz od samego rana przed wejsciem do szkoly bylo widac. Chcialam pogadac z Kise o tych porzadkach....ale zrezygnowalam jak zobaczylam ich takich wscieklych." - mowila lekko zdziwiona Malana.




Ktoregos dnia podczas zajec laboratoryjnych, gdzie Tony mial przygotowywac sie z Sutton do konkursu, ten sie nie pojawil...



"Kurcze....to nie jest zabawne. Oni na serio powinni dac sobie spokoj...co ja mowie oboje sa uparci. Nie zebym narzekala na robote, ktora musze za niego wykonac....ale chcac nie chcac brakuje mi tego okularnika...to nie jest do niego podobne, musze cos z tym zrobic..." - mowila zmartwiona juz cala ta sytuacja Sutton.



Co sie stanie z Kise i Tony?
Czy przestana sie klocic, a moze to koniec braterskiej przyjazni?

CDN

xD
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2012, 20:30   #152
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

omg, niech się nie kłócą z drugiej strony Kise rzeczywiście przegiął z tym wypracowaniem, nie dziwię się Tony'emu... daj szybko kolejną część <3
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 20:47   #153
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

Jaka Ty jesteś GENIALNA <3 Achh mogłabym czytać i czytać w nieskończoność, robi się naprawdę coraz ciekawiej!

Podziwiam Cię za zrobienie szkoły
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 21:11   #154
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 889
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

ech.... chyba nie znam rodzeństwa które się nie kłóci ze sobą, tylko pozostaje pytanie jak długo się nie będą odzywać... ? mam nadzieję, że dojdą do porozumienia
a zdjęcie pustego stołu Tonyego bez Tonyego - pełne dramaturgi
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 21:14   #155
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

Zrobienie szkoły jest mega
Genialna to mało powiedziane ona jest fantastyczna, dawaj next. i niech Malana da w dupe kissowi!
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 21:31   #156
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

Cytat:
Napisał milkie_way15 Zobacz post
omg, niech się nie kłócą z drugiej strony Kise rzeczywiście przegiął z tym wypracowaniem, nie dziwię się Tony'emu... daj szybko kolejną część <3
No no no. A ja dodam tylko, że ta 'scenografia' jest genialna, najbardziej mnie sala gimnastyczna i stołówka urzekły.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 22:19   #157
Ceasaries
 
Avatar Ceasaries
 
Zarejestrowany: 23.08.2010
Skąd: 비아우이스토크
Płeć: Kobieta
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

Mnie również urzekała sala gimnastyczna.. ogółem szkoła.. na pewno poświęciłaś trochę czasu na jej zrobienie.. ^^ Cudowna..
Perypetie bliźniaków genialne.. nie mówiąc o urodzie.. (^^) Czekam na więcej..
__________________
Every book is other, and at the same time most wonderful,
yet all are achieving one purpose:
Love.!
Ceasaries jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 22:32   #158
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 657
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

skierka Są rodzeństwa, które się nie kłócą. Szczególnie kiedy mieszkają osobno

Co do historii. No no, zrobiło się groźnie, ale to właśnie dzięki temu jest tak ciekawie!
No tak, powrót do pracy... ehh... współczuję. Przy czym i tak niecierpliwie czekam na kolejny odcinek!
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2012, 11:12   #159
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

kurczę, to wygląda na poważną kłótnię ale i tak jestem za Tonym!
cały czas czekam na jego związek z Sutton.
a Malana biedna, powinna przywalić tej Amy raz, a porządnie.
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2012, 11:25   #160
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: <3 Rodzinki Eyvee <3

uuu...ciekawe gdzie ich wywalilaś xD czekkkam na next ;*
__________________
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ćwoki!, i tak kocham tony'ego, kochamtrevora*-*, rob i tak lepszy, rob sie chowa przy nim :d, trevor pomiata robem!!, trevorjestpro<333, trevoromnomnom*.*, trevortodupa*.*


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023