Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.10.2013, 21:34   #151
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Pewnie myślą, co odpowiedzieć. Tak samo było z petycją o rangę, poczekajmy

Ale pewnie i tak odpowiedzią będzie coś w stylu "Dzięki userce X za to, że jest, a Tobie, Y, za sam wiesz co. Z, uśmiech w Twoją stronę..."
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.10.2013, 21:45   #152
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Flo Zobacz post
Ja się dziwię czemu nikt z administracji jeszcze nie odpowiedział. Na żadnego posta. o__O Produkujemy się, produkujemy, a administracja mimo, że jest online i czyta to co naskrobaliśmy po prostu olewa. A piszcie sobie, co nas to. :/
skad wiesz, ze olewa? Moze dyskutuja w swych tajnych komnatach Ja dalej nie rozumiem istoty waszego problemu. Owszem, ilosc adminow moze dziwic, ale czy naprawde trzeba usilnie szukac problemu? Co do naboru, administracja ma oczy szeroko otwarte i widzi, ktl potencjalnie nadaje sie do ekipy. I szczerze mowiac, na wszystkich forach jakich bhlem, nie bylo czegos takiego jak 'nabor otwarty'.. Z wykluczenie tych for, ktore dopiero zaczynaly. Naprawde dziwi mnie wasza postawa. Ja jedynie zdziwilem sie na nominacji ilony, ale o tym juz mowilem i nie mma co sie powtarzac. Robicie armagedon z byle czego tak naprawde. Ogarnijcie sie ludzie, po co nam te wieczne klotnie, ktore sa zupelnie bezsensu. Przepraszam za wszelakie errory- pisze z telefonu
__________________
Malfurion jest offline  
stare 04.10.2013, 21:59   #153
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Don, poważnie? Gdzie ty tutaj widzisz armagedon? Nie wyolbrzymiasz teraz trochę? o__O Sorry, ale dla mnie to jest po prostu normalna wymiana zdań na dany temat. Pokaż mi ten armagedon.

Napiszę tylko od siebie, że popieram zdanie Caesuma. 1 mod, 6 adminów. I żeby userzy mieli coś do powiedzenia w wyborze adminów.
La Tortura jest offline  
stare 04.10.2013, 22:08   #154
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,743
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

szczerze mówiac, ja osobiscie nie rozumiem. ktoś coś napisał - źle, bo żadne argumenty nie przemawiają do was i ktoś stwierdził, że jak mamy dawać takie argumenty jakie dajemy, to on dziekuje. teraz nikt nie odpowiada, wiec też jest źle. to ja nie wiem jak ma być dobrze, skoro cały czas jest źle.
niektórzy moze sobie nie wyobrazają, ale zdanie uzytkowników jest brane pod uwagę i zawsze przedyskutowane
niektórzy moze sobie tez nie wyobrazaja, ze kilka osób, które dostały admina nie wchodzą tu tylko po to, bo jest radocha i jest się adminem. wiecie co, osobiście wchodze tu bo lubię wejść i posiedzieć w tematach, posegregować je, uprzątnąć, dopomóc w raportach które przyłażą, poczytać co ludzie piszą teraz jak moge dodawać te nieszczesne emoty to dodałam kilka bo mialam nadzieje ze bedzie radocha. bo fajnie widziec jak ktos sie cieszy z dobrej roboty. czy cokolwiek innego co mi teraz do glowy nie przychodzi. ale o czym ty pieprzysz Apo, co to jest dodawanie emotek, wess skoncz bo to zenujący argument!!!
ale tak, jak już się nie widzi czyjejś pracy to najlepiej usiąść i wysmarować kogos za przeproszeniem gównem. jeszcze nic sie nie stało, a już poleciało tyle żaru, jakby przyszła gromada przedszkolaków i wyczyściła forum do ostatniego tematu.
z czego byscie sie najbardziej cieszyli? moze jakby całe forum dostało admina? wtedy byłaby demokracja i sprawiedliwość? albo jakby np. została sama Bjork?
skoro ktoś juz zaczął o polityce [pomijajac to ze niewiele to ma wspolnego ale ok niech bedzie] - biegniecie do Tuska z tym, ze w sejmie jest 460 posłów, z czego połowa pewnie wciśnięta po kumpelsku? na tym forum jest taka różnica, ze był nabór, kilka osób sie zgłosiło i zostało wybrane. z resztą nie rozumiem też tego co ktośtam powiedział "adminem nie zostaje sie po roku czy jakimstam czasie". gdzie to jest ustalone? to w takim razie co trzeba zrobić aby zostać adminem? zdobyć złote runo?

jedyne co do tej pory sie niektórym spodobało to emoty które wgrywam, chociaż zaraz i tak ktoś wyskoczy z tekstem ze zawalam tylko serwer, zaraz padnie forum, a w ogóle to dodawanie emot to i tak nic nierobienie i po co to robię.

i tak, robicie armagedon. bo mam wrażenie ze niektórzy przeżywają jakby to były wybory do parlamentu

tyle ode mnie po prostu.
uśmiech i moc serc w Waszą stronę
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 05.10.2013 - 08:52
Rainbow jest offline  
stare 04.10.2013, 22:10   #155
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Nie, nie będę nikomu słodzić.
Niektóre posty są napisane z sensem, ale reszta…
Najbardziej mnie boli, że nie potrafimy normalnie rozmawiać i każdą naszą decyzję od razu negujecie. Żadna decyzja nie jest podjęta ot tak, dla kaprysu. Każda jest długo omawiana.
Wszyscy wspólnie postanowiliśmy, że dziewczyny zasłużyły na uprawnienia administratorskie. Czy tak naprawdę to coś zmieniło? Będzie teraz gorzej? Z góry zakładacie jak byśmy działali na Waszą niekorzyść, a jest wręcz odwrotnie. Cały czas staramy się, żeby na forum było jak najlepiej i wszystko działało jak należy.
Ktoś tu podał przykład z firmą. Trafiony przykład. Na tej samej zasadzie mogę spytać, czy wszyscy pracownicy razem z szefem debatują o tym, czy pan Kowalski powinien dostać awans/premię/cokolwiek? Nie. Nad tym obraduje zarząd. Większość użytkowników niestety nie wie, jak wygląda praca moderatora/administratora od środka, więc skąd przekonanie, że wybraliby najlepsze osoby do załogi? Przy takich wyborach liczyłaby się głównie popularność danej osoby a nie faktyczne jej umiejętności i cechy. A dobranie do zespołu jednej nieodpowiedniej osoby mogłoby się dla wszystkich źle skończyć. Trochę zaufania.
Czemu wszystko jest rozpatrywane w kategoriach „jesteście władzą i macie nas słuchać”? Naprawdę sądzicie, że z nikim się nie liczymy? Podejmując jakiekolwiek decyzje, bierzemy pod uwagę dobro ogółu.
I jeszcze jedno. Zanim zostałam modem (a potem adminem) nie przywiązywałam aż tak dużej wagi do tego, kto jest w ekipie. Przecież to nie jest sprawa życia i śmierci. Najważniejsze było, żeby wszystko funkcjonowało na forum jak należy. Nie twórzmy więcej burzy w szklance wody.
__________________
Libby jest offline  
stare 04.10.2013, 22:25   #156
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

flo, patrze na cala dyskusje od momentu wpisu apocalypsy i stwierdzam, ze to 'wy' z deka przesadzacie. Jak nie administratorem zostala libby, to teraz tez jest jakis problem od czapy. Ja tez uwazam, ze proporcje admin/mod wygladaja kuriozalnie, ale nie jest to tez cos, co wymagalo by burzliwej dyskusji. Rozumiem, mozna wyrazic swoje zdanie ok, ale tutaj zwyczajnie sie jedzie po decyzjach administracji, ktore de facto nie mialy jeszcze zadnego skutku (przynajmniej widocznego.. A nie! Emoty od apo, bym zapomnial! :p)
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 04.10.2013 - 22:29
Malfurion jest offline  
stare 04.10.2013, 22:58   #157
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Osobiście nic nie mam do poszczególnych nowych adminów/modów ani ilości jednej strony w porównaniu do drugiej(chociaż przy takiej ilości adminów ranga moderatora wydaje mi się ledwie formalnością), smuci mnie jednak, że użytkownicy nie mogą mieć udziału w ich wyborze. Za każdym razem, gdy pojawia się nowy moderator czy administrator, zaraz pojawiają się gorzkie żale, że wybór był najgorszy z możliwych etc. Chciałbym w takim razie, by użytkownicy mogli wyrazić swoje odczucia co do kandydatów jeszcze zanim dostaną oni swoje funkcje. Wydawać by się mogło, że po słynnej ankiecie dot. administracji taki sposób wyboru zostanie wprowadzony, ale coś chyba nie bardzo. Forum nie jest firmą, lecz zbiorowością ludzi, a więc każdy powinien mieć swój udział w jej tworzeniu. Szkoda jednak, że takie sugestie spotykają się z falą dezaprobaty.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 04.10.2013 - 23:09
Caesum jest offline  
stare 05.10.2013, 08:31   #158
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Dobrze, w takim razie porozmawiajmy xD

Z góry uprzedzam, że ten post na ma na celu prowokowania (czy też, jak to pewna osoba określiła "prokowowania") ani "trollowania", czy też hejtowania kogokolwiek.

Główny mój "zarzut" jest taki, że daliście nominację Ilonie, która w ankiecie została najgorzej oceniona, która została z woli ludu zdegradowana i która, jak mi się zdaje, kompletnie niczego się nie nauczyła od tamtego czasu.

Skoro nie bardzo rozjaśniliście mi wszystko poprzednimi postami, załatwmy to w sposób najbardziej łopatologiczny. Proste pytanie, prosta odpowiedź. Pytanie brzmi: jaki był powód nadania Ilonie uprawnień administratora? Prosiłbym o jakieś konkrety, nie tak jak do tej pory ("wszystkie decyzje zostały przedyskutowane", "dziewczyny zasłużyły na uprawnienia"). Pytam konkretnie o Ilonę, co zadecydowało.

Powtarzam, że to nie jest żadna prowokacja. Chcę tylko to wyjaśnić, bez niepotrzebnych kłótni. Po uzyskaniu wyjaśnienia po prostu nie będę już zabierał głosu w tej sprawie
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 05.10.2013, 09:38   #159
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Skoro nie bardzo rozjaśniliście mi wszystko poprzednimi postami, załatwmy to w sposób najbardziej łopatologiczny. Proste pytanie, prosta odpowiedź. Pytanie brzmi: jaki był powód nadania Ilonie uprawnień administratora? Prosiłbym o jakieś konkrety
to ja osobiście Ci odpowiem na to pytanie:poproszono mnie o pomoc przy współpracy itp.,a ja postępując zgodnie z moimi zasadami,pomocy nie odmawiam i nie musicie się z tym zgadzać "jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził",a jeżeli chodzi o ankietę,to w przednich edycjach "jeździliście" po Liv,a teraz wybraliście mnie,jako kozła ofiarnego.Moja prace nie zawsze widać,ale ostatnio prosiłam ekipę,aby nie współpracowała z EA. Pamiętam taka wspolprace stad ,gdzie nam redaktorom zabroniono pisania artykułów własnymi słowami, mieliśmy żywcem kopiować z głównej strony,ale żeby w zamian dali coś od siebie np.jakies skromne nagrody w konkursach....Inne forum współpracując z EA zostało po latach działalności zamknięte....kiedy to forum było na innym serwerze i były ciągłe z tym problemy, byłam skłonna je dla Was wykupić,ale to ja jestem ta najgorsza,bo chce dla Was jak najlepiej i bez względu na to,jaka jest Wasza opinia na mój temat,to nadal będę postępować według własnych zasad.
Jestem zarejestrowana na jeszcze kilku polskich i zagranicznych forach i nie spotkałam się z tym,aby administracja pytała o zdanie userow względem moderatorów,zazwyczaj jest to ogłaszane na forum....

A teraz bardziej drażliwszy temat
na kliku niemieckich forach była przeprowadzana akcja Powiedz stop Trollom i tam ludzie na poziomie,jak Wy to nazywacie, potraktowali to,jako dobra zabawę,tutaj pokazaliście na prawdę wysoki poziom....
Nie wymagam od Was, abyście mnie lubili,ale nie możecie wymagać ode mnie szacunku do Was, jeżeli sami nie macie go do mnie.Nadal będę strzec i pilnować tutaj porządku
 
stare 05.10.2013, 09:40   #160
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Mroczny Panie Skromności - nie wiem, jak inni, ale ja wybrałam Ilonę, ponieważ jest osobą zdecydowaną oraz potrafi wyciągać konswkwencje.
Może podam Ci konkretny przykład - bywały sytuacje, kiedy powinnam dać ostrzeżenie punktowane. Nie dałam, bo robiło mi się przykro na myśl, że komuś ograniczę dostęp do forum i w ogóle to lubię tą osobę. Ilona według mnie nie miałaby takich rozterek - należy się, to daje.
No sami widzicie, to ja najbardziej z nich wszystkich nie nadaję się na to stanowisko, bo łatwo mnie zmanipulować

EDIT: No i po raz kolejny zapomniałam - naprawdę widzę ile Ilona pracy i serca w to forum wkłada - o czym zapomniałam nadmienić.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023