Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.03.2006, 18:32   #161
MarciSup
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przepraszam bardzo ale ...strój i rzeźba kurczaka?!?! Ja nic takiego nie mam .(mam all dodatki oryginały)

Ostatnio edytowane przez MarciSup : 25.03.2006 - 20:37
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.03.2006, 18:45   #162
Adik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też nie mam bardzo bym prosił żeby ktoś udostępnił ten strój
PS: mam oryginała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.03.2006, 08:26   #163
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bo to ma sie tylko wtedy jak sie kupi w empiku.Ja tam kupiłem i nie mam bo nie było a teraz nie chce mi sie łazić z paragonem ale może któregoś dnia...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 15:45   #164
Adik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wątpie żeby "któregoś dnia" Tobie dali... :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2006, 17:09   #165
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pewnie tak...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2006, 07:22   #166
Innos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale wracając do tematu. WB podoba mi się bardzo. Miałem okazję przetestować grę już ponad tydzień temu. Mimo, że za Simsami nie szaleję, to od czasu do czasu pogrywam. Fakt - w pudełku jedna płyta. Ale jedna płyta wypełniona po brzegi udanymi teksturami, interakcjami, przedmiotami. TS2: NS, mimo, że był na dwóch płytkach, podobał mi się mniej niż WB, które jest na płytce pierwszej. Za pierwszym razem, jak mi się ładowała Lazurowa Promenada, to myślałem, że zwiariuję, albo gra się zawieśiła. Na drugim czy trzecim pasku stanęło i stało 10 minut (a mam dobrego kompa - 1024 ram <DDR> procesor Intel 2000 + i karta Geforce 3 64, ale to nic, ważne, że się mało tnie>). Gra fajna. Wiele możliwości, wiele zakładów do stworzenia. Zdecydowanie - polecam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2006, 12:53   #167
Kira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam simsy WB od poniedziałku i grałam narazie raz jedyny raz i założyłam mały handel u moich simów w domku fryzier oraz sklep z AGD i super może troszke za dużo roboty bo liczy rodzinka 6 osób ale jest spoko. Gra super tak ja rzeczy które doszły nie wybrubowałam jeszcze windy...wiec nie wiem jak działa....no.Troszke zawiodłam się na tym że nie doszły zbyt fajne ciuszki za to fajniutkie całkiem fryzurki całkiem...całkiem....dobra narka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 16:47   #168
Kass
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ja..

Ja nie mam WB ALE BARDZO CHCĘ MIEĆ! NA wielkanoc dostałam ten mini dodatek Rozrywka Rodzinna i jest niezły! Czytałam gdzieś że teraz będą te dodatki na 1 płycie. Nuie dostałam WB tylko dlatego że moja mommi która kupowała prezent słyszała od kogoś że to badziewie.. Ja tesh ci zazdroszczę (toche) :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 16:49   #169
Kass
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie P.s

P.S Mam The Sims 2, The Sims 2 Na Studiach,The Sims 2 Nocne Życie, The Sims 2 Zestaw Świąteczny, The Sims 2 Rozrywka Rodzinna-Akcesoria

CHCĘ MIEĆ:
THE SIMS 2 WŁASNY BIZNES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 17:00   #170
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kass
P.S Mam The Sims 2, The Sims 2 Na Studiach,The Sims 2 Nocne Życie, The Sims 2 Zestaw Świąteczny, The Sims 2 Rozrywka Rodzinna-Akcesoria

CHCĘ MIEĆ:
THE SIMS 2 WŁASNY BIZNES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Istnieje opcja edytuj jak coś ;p oczywiście nie mówie tego złośliwie, ale chyba jesteś nowa, więc możesz nie wiedzieć
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023