Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2011, 17:04   #181
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Zdjęcia, moja wyszczekana panno, są integralną częścią fotostory. Bowiem jest to FOTOstory. Co ja mam poradzić, kiedy czytam czytam i jest nudziarskie, mam natomiast niecierpiące zwłoki uwagi co do warstwy wizualnej? Mam milczeć niby głaz? Poza tym nie chodzi o pretensje co do zdjęć, ale o wyjaśnienie mi tego fenomenu: dlapoczemu oni tak wyglądają?
__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2011, 17:30   #182
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pokuta

Bo tak się Viperze chce ??
A propos fotostory. Bardzo mi podoba się akcja i opisy otoczenia. Czytam Pokutę od dłuższego czasu.
Jeszcze kiedyś tu wpadnę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 19:29   #183
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Cytat:
Napisał Gejowniczek
dlapoczemu oni tak wyglądają?
Bo tak mi się podoba? Moje fotostory, moje postaci i ja decyduję o tym jak mają wyglądać. Nie podoba się, to nie oglądaj, problem z głowy. No chyba, że nie masz co robić, to jest mi bardzo przykro z tego powodu.

Ciasteczko Mniam, cieszę się, że mam nową czytelniczkę
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 19:58   #184
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Pokuta

Ejno, czemu nie skomentowałam?
Zatem tak - owszem, zdjęcia w FS są ważne, ale już postacie nie muszą się mi bardzo podobać z wyglądu, więc z tym nie ma problemu. Inna sprawa, że jakoś nie czuję specjalnej... hm... więzi z bohaterami FS, może poza Alessią i tą małą... Cristi. A już Davide mnie w ogóle irytuje. Zdaje mi się, że z góry zakłada, że Lucek mówi prawdę, co jeśli kłamie? Naprawdę, jakoś nie będzie mi go specjalnie żal, jeśli JEGO spotka coś złego.
W sumie, nie mogę powiedzieć, żebym się nudziła, akcja jest dość ciekawa, ale jeśli którejś z dam (lub obu) nie stanie się jakaś makabrycznie kolorowa krzywda... to zapewne nie będę płakać.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 20:17   #185
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Szkoda mi Małego, ale jakby jedni z głównych bohaterów nie umierali, to FS byłoby nudne. Dziwi mnie postawa Davide'a, bo złości się na Boga, a przecież to nie musi być jego winą. Lucyfer też maczał swe paluszki w śmierci chłopaka.

Widać, że miałaś długą przerwę:

Czuł, że żołądek podchodzi mu do gardła na samą myśl co zrobi, widzącnieprzytomnego przyjaciela - lepiej by brzmiało: gdy zobaczy

że tak wielki ciężar musiał spaść akurat na jego braki? - barki

Za intubowany i zabandażowany tak, że trudno było go rozpoznać - to się chyba pisze razem

Kur*wa mać! - nie wiem po co ta gwiazdka, skoro nie zastąpiłaś nią żadnej literki, tak jak w tym przypadku: Jakim sku**ielem musisz być

– Mnie propozycje? - wiem, że to dialog i bohater może mówić jak chce, ale naprawdę lepiej by brzmiało: Propozycję? Mnie?

Dziwię się, że usunęłaś post Gejowniczka i że nie potrafisz przyjąć krytyki. Nie wiem, co dokładnie napisał, ale w jednym ma rację: w FS liczą się foty, ale jeśli je skrytykował, to nie powinnaś tego brać do siebie tak bardzo, bo każdy ma inny gust. Większości się podoba
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 20:40   #186
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Cytat:
Napisał Searle
Za intubowany i zabandażowany tak, że trudno było go rozpoznać - to się chyba pisze razem
Też mi się tak wydawało, ale program mi to poprawił, także zostawiłam z tego względu, że nie byłam pewna. Język polski to trudny język [/quote]

Cytat:
Napisał Searle
Dziwię się, że usunęłaś post Gejowniczka i że nie potrafisz przyjąć krytyki.
Przykro mi, ale muszę cię rozczarować - nie ja usunęłam jego post, zrobił to któryś z modów, juz nie wnikam w to. I jestem bardzo ciekawa, gdzie widzisz to, że niby nie umiem przyjąć krytyki?
Wybacz, ale nie przejmuję się tym, że komuś nie podobają się moje simy, bo każdy ma inny gust. Mnie też nie podobają się simy z połowy FS na tym forum, ale tego nie piszę bo po co? Tu nie chodzi o to, że bohater ma być cudowny, bo ludzie nie są idealni, każdy wygląda inaczej, jeden jest piękny, a inny jest obleśny, taka genetyka. Poza tym, to nie jest dział do oceny wyglądu sima tylko treści FS, ew całokształtu zdjęć, a że koleś wyskakuje mi na wstępie, że faceci wyglądają tak siak i owak, no to przepraszam bardzo... to jest post nie na temat i nie ma się co dziwić, że został przez moda usunięty.
Mogłabyś się oburzyć jeśli zbluzgałabym Gejowniczka za to, że uważa moje FS za nudne, ale nie zrobiłam tego, więc o czym my w ogóle rozmawiamy? I niczego nie brałam do siebie, nie mam czternastu lat, wiem co mnie interesuje, jaki komentarz chciałabym zobaczyć (opinię na temat tekstu, przebiegu akcji itp) i na jaką opinię zwrócić uwagę.
Zajmuję się pisaniem na poważnie i zdjęcia są dla mnie tylko dodatkiem, bo wiem, że bez nich nikt nic czytać nie będzie.
Tyle w temacie z mojej strony.

Cytat:
Napisał Master of Disaster
Zdaje mi się, że z góry zakłada, że Lucek mówi prawdę, co jeśli kłamie? Naprawdę, jakoś nie będzie mi go specjalnie żal, jeśli JEGO spotka coś złego.
I słusznie, tak myśli większość ludzi, ale nie wszystko może być zawsze cudowne, bo byłoby nudno i nierealnie.

Dziękuję za komentarze
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 13:41   #187
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Cytat:
Napisał Gejowniczek Zobacz post
Co ja mam poradzić, kiedy czytam czytam i jest nudziarskie, mam natomiast niecierpiące zwłoki uwagi co do warstwy wizualnej?
Nudziarskie?! o przepraszam... jak uważasz, że jest nudziarskie to nie czytaj, nikt Ci nie każe. A to, że obrażasz Vipere za wygląd postaci to już przesada... Wiem, wiem...każdy ma prawo do wypowiedzenia się, ale obrażanie na wstępie świadczy tylko o twoim złym wychowaniu.

@down: Dobra trochę mnie poniosło...wybacz

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.07.2011 - 17:41
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:11   #188
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Nikogo nie o-bra-żam. I słowem nie powiedziałem, że zdjęcia są złe. Taki wygląd postaci dostrzegam nie tylko u Ciebie i to mnie frapuje: czy to wynik mody na japońszczyznę czy efekt homopropagandy? A co do skasowanych postów - wiadomo, że nadgorliwość moderacji jest gorsza od faszyzmu.
__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2011, 17:39   #189
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Vipcia już wiem kto jest tą "muchą" xD
Mnie też pan "jestem ineteligentny, bo obrażam w sposób bezczelniejszy od innych" irytuje.

Żeby nie było offtopu :
Uwielbiam to Fs a twoje zdjęcia są nie do pobicia.
Jak komuś nie pasuje to niech się nie patrzy, ale problem.
Moja droga pisz książke, ale z obrazkami żebym przeczytała xD
Zdrukuj Fs i ślij po wydawnictwach ^^

Rosari.<3

PS Vipciu, ale nie sprzedawaj ich za wielkie kwoty, bo mi mama kieszonkowe obcięła xD
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2011, 08:13   #190
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pokuta

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
Przykro mi, ale muszę cię rozczarować - nie ja usunęłam jego post, zrobił to któryś z modów, juz nie wnikam w to. I jestem bardzo ciekawa, gdzie widzisz to, że niby nie umiem przyjąć krytyki?
W takim razie - wybacz. Myślałam, że to Ty usunęłaś ten post, bo bardzo Cię zabolała opinia Gejowniczka. Sama potem dobrze napisałaś, że nie powinno Cię obchodzić zdanie, kogoś kto najprawdopodobniej się na tym nie zna Jeszcze raz - sorry i... czekam na następny odcinek
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023