Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.12.2014, 17:52   #181
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Pozwolę sobie zacytować post Anuli89 z innego forum:
Cytat:
Przejdź do C:\Users\Nazwa użytkownika\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\cache
Usuń wszystkie pliki z pamięci podręcznej (cache) .
Przenieś folder saves na Pulpit.
Uruchom ponownie grę, aby gra utworzyła ponownie folder Saves.
Gra powinna zacząć działać poprawnie, ale do tej pory posiadane zapisy gry znikną.
Teraz pojedynczo przenoś każdy zapis gry z folderu przeniesionego na Pulpit do nowo utworzonego przez grę folderu saves. W ten sposób sprawdzisz, czy jakiś zapis nadal będzie działał. Jeżeli żadne nie zadziała niestety oznaczało to będzie tylko jedno: musisz zacząć grę od nowa.

Edit: Oczywiście każdy zapis przenoś podczas wyłączonej gry i dopiero po skopiowaniu go ją uruchamiaj hehe (piszę, bo już z chodź czym się spotkałam).
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.12.2014, 18:13   #182
queexari
 
Zarejestrowany: 16.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

POTRZEBUJE POMOCY!

Słuchajcie, co mogę zrobić aby zainstalować na nowo the sims 4 na moim laptopie? nie chodzi o to aby ts4 odinstalować i znów zainstalować. moja siostra wpakowała za dużo obiektów zmodyfikowanych do gry i jak wchodziła aby pograć to wyskakiwało jej, że PROGRAM PRZESTAŁ DZIAŁAĆ i trzeba było zamknąć go. Chodzi o to abym mogła zainstalować the sims 4 jakbym dopiero je dostała (czysta karta). Kiedy odinstalowałam i znów zainstalowałam przez orgin wszystko było tak samo (poprzednio usunęłam te obiekty) i gra się zacina.

PROSZĘ O POMOC!!!
queexari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2014, 18:49   #183
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Wait. Wyskakiwał komunikat "program the sims 4 przestał działać", tak? I czy gra się wyłącza zaraz po uruchomieniu czy po jakimś czasie grania?

Pytam, bo jeśli byłaby to wina obiektów zmodyfikowanych, to wyskakiwałby error mówiący o tym, że w grze brakuje jakiś plików, ewentualnie wywalałoby przy wyborze włosów w CASie. Ale jeśli grę wywala na pulpit po jakimś czasie grania, to (zazwyczaj) nie jest wina CC. Simsy mają to do siebie, że czasem się wyłączają bez powodu w dowolnym momencie rozgrywki.

Ale zawsze możesz spróbować odinstalować grę, potem wyczyścić rejestr CCleanerem (program jest prosty w obsłudze, myślę, że się połapiesz) i znowu zainstalować grę. Upewnij się jeszcze, czy masz aktualne sterowniki karty graficznej. Nie wiem tylko, czy to coś da, jak już mówiłam, simsy to kapryśna gra.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2014, 15:33   #184
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cześć! Może będziecie wiedzieli, w czym problem Przy którymś uruchomieniu gry zauważyłam, że dużo dłużej trwa wyświetlanie ekranu ładowania po wyborze rodziny i poruszaniu się pomiędzy parcelami. Nie zmieniałam żadnych ustawień, cały czas ultra grafika. Kiedyś ładowanie trwało 10-15s, teraz nawet ponad minutę... Dodam, że różnica w płynności gry też jest widoczna. Raczej nie ma to związku z wielkością zapisu czy coś, bo tak jak mówię - to stało się nagle, cały czas wszystko szybciutko śmigało a przy którymś uruchomieniu aż wyłączyłam grę, bo tak mnie to irytowało. :/
Zawartość folderu Mods wycięłam, uruchomiłam - problem nadal występuje więc nie leży po stronie dodatków.

Help, anyone?
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2014, 20:07   #185
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

witam,

korzystając z wolnej chwili kupiłam wreszcie TS4. niestety ale już na etapie instalacji pojawił się problem. komputer nie czyta płyty nr 1 (NIE jest to problem komputera na 101%). inne płytki (płyta nr 2, TS3, TS2, muzyka, inne gry) czyta bez problemu. czy jedyne wyjście to reklamacja w empiku?

pzdr
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2014, 20:26   #186
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał queexari Zobacz post
POTRZEBUJE POMOCY!

Słuchajcie, co mogę zrobić aby zainstalować na nowo the sims 4 na moim laptopie? nie chodzi o to aby ts4 odinstalować i znów zainstalować. moja siostra wpakowała za dużo obiektów zmodyfikowanych do gry i jak wchodziła aby pograć to wyskakiwało jej, że PROGRAM PRZESTAŁ DZIAŁAĆ i trzeba było zamknąć go. Chodzi o to abym mogła zainstalować the sims 4 jakbym dopiero je dostała (czysta karta). Kiedy odinstalowałam i znów zainstalowałam przez orgin wszystko było tak samo (poprzednio usunęłam te obiekty) i gra się zacina.

PROSZĘ O POMOC!!!
moze jeszcze pomoge.

jezeli wgrala za duzo CC to moze warto je usunac i zobaczyc, czy podziala? albo wywalic folder z moich dokumentow na pulpit i opalic gre, sprawdzajac, czy to aby na pewno ich wina.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2014, 21:11   #187
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

To ja mam problem tylk oz niektórymi dodatkami CC. Niektóre chodzą pięknie w grze, a niektóre, kiedy chce je wykorzystać, ścinają grę i wyskakuje okienko, że program przestał działać. Da się coś z tym zrobić?
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2014, 14:31   #188
Malynowalola
 
Zarejestrowany: 15.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Mad Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Od jakiegoś czasu gram w The sims 4 i nie było żadnego problemu aż do tej pory. Pewnego dnia chciałam sb kupić dodatkowe krzesła do domu i normalnie weszłam w tryb budowania no i chciałam kupić ale gdy klikłam to pojawił się czarny ekran robi sie tak tylko gdy chce kupic wyposazenie do domu, budowac czy cos moge tylko z tym jest problem. Odinstalowałam już wszystko i nadal tak jest! POMOCY!!! CO MAM ZROBIĆ ŻEBY TAK SIĘ NIE ROBIŁO???
Malynowalola jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2014, 21:04   #189
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Po co w ogóle wgrywacie tyle tych CC, a potem będą znowu płacze, że gra Wam zamula i złe EA źle optymalizuje

Malynowalola jak dla mnie na bank winne są jakieś mody/dodatki lub karta graficzna.
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2014, 12:36   #190
Malynowalola
 
Zarejestrowany: 15.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

nie wgrywałam żadnych modów/dodatków a karta nwm...
Malynowalola jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023