Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2005, 08:26   #11
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A fanatyk zabiera nagrody co nie. Jesli nie chcecie zeby wma ukradl to polozcie go w pomieszczeniu np. gabinecie, albo tam gdzie tylko gwiazda moze wchodzic i postawcie drzwi z taka gwoazdka i wtedy nikt wam tam nie wejdzie tlyko gwaizda i komerdyner.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2005, 16:16   #12
Edyśka
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Mi nie odganiał fanatyka....
 
stare 24.02.2005, 16:31   #13
myszorek
Guest
 
Postów: n/a
Wink Co do fanatyka to...

Mi fanatyk nieprzeszkadza no może czasami dzieci niemogą dojechac do szkoly bo stoi fanatyk na ulicy przed autobusem albo czasami fotografuje mojego pieska jak sie załatwia albo kopie dziure ale to nic pies jakoś przeżyje
 
stare 26.02.2005, 10:03   #14
trawka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie strasznie wkurzal ten fanatyk a jak zabral mi kiedys nagrode to myslalam ze go powiesze
 
stare 15.03.2005, 08:07   #15
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fanatyk to ciągle kradnie ale jest jeszcze jednen sposób na niego : magia jak się ma abrekadabre to można go zmienić w ropuche lub wyżucić z ogródka dzięki czarnej dziurze
 
stare 18.03.2005, 09:06   #16
Vasa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

heh już wzyzscy mówią ze nie... ja też tak myślę.. mojego sima to się wogule pies nie slucha
 
stare 18.03.2005, 11:32   #17
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vasa
heh już wzyzscy mówią ze nie... ja też tak myślę.. mojego sima to się wogule pies nie slucha
To musisz z nim jeździć na starówkę do tresera lub sama wychowywać pieska posłuszeństwa A tak do tematu, to szkoda, że psy nie mogą ich odganiać- wkońcu pies ma strzec domu przed intruzami- takimi jak fanatyczny wielbiciel...
 
stare 18.03.2005, 15:14   #18
Vasa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no tak masz rację .. ale chyba nie uwzględniono tej możliwości podczas tworzenia...a może właśnie o to chodziło.. żeby bylo ciekawiej... ale fanatcy sas natretni..może psy się ich boją??
 
stare 18.03.2005, 15:16   #19
Reiko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja tam nie wiem bo nie mialam okazji dlugiego grania w the sims gwiazda.. po miesiacu plyta pekla
 
stare 21.03.2005, 08:57   #20
kaś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vasa
no tak masz rację .. ale chyba nie uwzględniono tej możliwości podczas tworzenia...a może właśnie o to chodziło.. żeby bylo ciekawiej... ale fanatcy sas natretni..może psy się ich boją??
Hehe, raczej tak. Ten fanatyk też mnie przeraża. Jakiś dzikus . Ja bym się go pozbyła sposobem jakim ktoś już wcześniej wymienił... przez utopienie w basenie
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023