Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.01.2004, 13:47   #11
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A skąd niby wiedziałeś, jakie inne składniki zmieszać z tymi kłami, żeby powstało jakieś zaklęcie? Coś mi się to wydaje mocno podejrzane...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.01.2004, 14:00   #12
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by galazek@Jan 7 2004, 03:47 PM
A skąd niby wiedziałeś, jakie inne składniki zmieszać z tymi kłami, żeby powstało jakieś zaklęcie? Coś mi się to wydaje mocno podejrzane...
Hmm może kiedy zdobył ten składnik to w księdze czarów zrobił się nowy czar
Jeśli nie masz tego skłądnika to może zrób screena księgi czarów z tym czarem
Gdzies pisało że istnieją zaklęcia o których nic nie jest napisane w księdze czarów
 
stare 07.01.2004, 14:09   #13
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może nie mam takich uprawnień ale według mnie to całkowite kłamstwo w żadnym konkretnym stopniu nie pokrywające się z prawdą, a wprowadzające użytkowników forum w błąd mogący wyrządzić nieprzewidziane skutki. Kłamstwo takie jest po prostu nie na miejscu i powinno być wysoko ukarane.

Gałązek- nie mocno podejrzane tylko według mnie pewne.
 
stare 07.01.2004, 14:49   #14
Natasza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie bądźmy tacy pewni. Możesz nam powiedziać jakich składnikóużyłaś do zrobienia tego czaru????? I skąd wziełaś ten składnik???? Powiedz to nam się naprawde przyda!!!!!!
 
stare 07.01.2004, 15:43   #15
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

taaak.... możliwe ,że wszyscy macie racje... ale ja jednak chciałabym poznać ten przepisik na czar Ryby 2.... byłoby supper.... ^_^
 
stare 07.01.2004, 15:56   #16
Natasza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie Rybka2 podaj nam ten przepis (jeśli to nie sekret:) Bardzo by mi na nim zależało i sądze że innym też. Jeśli nie masz screena lub w księdze nie masz tego zaklęcia to tylko podaj nam składniki z którymi je pomieszałaś. A możesz nam opisać jak te kły wyglądają i posze powiedz skąd wziełaś ten składnik(kupiłaś, dostałaś od Wampirzycy Wiki, Mary lub Toda czy jeszcze w jakiś inny sposó???
 
stare 07.01.2004, 16:12   #17
Ryba 2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

do tego czaru były mi potrzebne jeszcze składniki pył diamwntowy i konfeti klauna.
A skąd mam te składnik to sam nie wiem???
 
stare 07.01.2004, 16:35   #18
naughty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

muszisz wiedziec podejrzewam ze od wilki ... ale duzo ??? a skod wiedziales ze akurat te skladniki trzeba wymieszac ?!
 
stare 07.01.2004, 16:37   #19
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Ryba 2@Jan 7 2004, 05:12 PM
do tego czaru były mi potrzebne jeszcze składniki pył diamwntowy i konfeti klauna.
Ale mnie wciąż zastanawia skąd niby wiedziałeś, że akurat te składniki trzeba było wykorzystać przy zaklęciu
 
stare 07.01.2004, 16:40   #20
Ryba 2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedy miałem te kły wampira to wksiędzie buło nowe zaklęcie!!!!!!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023