Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.09.2008, 13:27   #11
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

no wiadomo, jak na forum przyjmowane są wenezuelskie telenowele, na dotek nie posiadające jako tako ładnie dopracowanego tekstu i mające "wyjechaną" (myślę że to jak najbardziej po Twojemu ) akcję. Mi się nie podoba. Na zdjęciach widać chmurki i kryształki. Moim zdaniem porażka. No i takie "zboczone", do czego się przyznałąś post wyżej . Dobra, po co będe się rozpisywał, skoro i tak nie będzie kontynuacji No cóż. Miejmy nadzieije, ze twe kolejne FS nie będzie takim niewypałem.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.10.2008, 15:04   #12
Odessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

no coment now dodaj next odcinek

Ostatnio edytowane przez Odessa : 03.10.2008 - 20:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2008, 16:17   #13
niepokorna
 
Avatar niepokorna
 
Zarejestrowany: 27.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

@ up:
No coment

A tak poza tym: wątpię,aby to fotostory było kontynuowane.
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
niepa edit : straszne.
mod edit: dla kogo =)
niep edit : przestać mi grzebać w sygnie!!
mod edit: ok, już nie będę ;]

niepokorna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 09:27   #14
Quenne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

Witam Jak mówiłam fotostory będzie kontynuowane.Długo nie pisałam długo ponieważ nie miałam możliwości.Dzisiejszy odcinek bardziej dopracowany, może się spodoba, bardzo na to licze.

ODCINEK II.

Po wyjściu Mańka byłam przekonana, że coś do niego czuje.Może to było jedynie zauroczenie?A więc byłam przekonana, że w jakiś sposób muszę to sprawdzić.Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, bo to moja pierwsza "miłość".
Z całego dnia wrażeń i przygód muszę stwierdzić, że jestem bardzo zmęczona.
Chyba muszę iść spać ciepły koc i poduszka to to co mi potrzeba.

Rano około 7:30.
Jaki ładny dzień.Po zjedzeniu śniadania byłam przekonana, że muszę się spotkać z nim.Szybko chwyciłam za telefon, aby zaprosić go do Parku w Miłowie.Zaakceptował zaproszenie.Szybko przebrałam się w moje ulubione ciuchy.Taksówka przyjechała nie miałam na co czekać więc wsiadłam, a w niej był Maniek spojrzeliśmy jedynie na siebie i uśmiechneliśmy się porozumiewająco.Przez cały czas nie rozmawialiśmy.Czemu?Sama zbytnio nie wiem, może dłuższa rozłąka, brak rozmowy spowoduje przyjemniejsze przywitanie.Wysiedliśmy rzuciłam się do niego i powiedziałam to piękne słowo KOCHAM CIĘ!On się uśmiechnął i odparł to samo.Był dość wczesny ranek dużo osób było w pracy więc mogliśmy liczyć na trochę spokoju i intymności.Wybrałam najbardziej romantyczne i skryte miejsce.Otóż była to ławeczka pod Płaczącą Wierzbą które miała swoje lata.Zaczeliśmy się przybliżać do siebie.Jego piękne ponętne usta zaczęły dotykać moje.To uczucie było niesamowite.Pierwszy raz czułam coś takiego.Delikatnie masował moje usta, aby mnie nie zranić.Widać było, że ma w tym wprawę, ale robił to z uczuciem.Popatrzyliśmy na siebie, dałam mu znak, że jestem gotowa na więcej, jednak musieliśmy się pilnować było pare osób w parku lecz największym zmartwieniem była żona Mańka, Pamela.Jego usta zaczęły coraz agresywniej i intensywniej masować moje czerwonokrwiste usta.Dawałam znaki, że mi się podoba i aby nie przestawał.Byłam pewna już, że doszliśmy do gorących pocałunków.Naszym rozkoszom nie było końca.Na koniec mnie przytulił, abym poczuła się przy nim bezpiecznie lecz nie jak przy przyjacielu lub ojcu tylko jak przy mężczyźnie.



Była już pora obiadowa.Musieliśmy wracać.To była niezapomniana randka.Szliśmy za rękę dumnie przez park, nie miałam wteyd czasu myśleć co powiedzą ludzie lub czy przyłapie nas żona Mańka.Przecież się kochamy!Nie mam co ukrywać.Jedynie miałam obawy co do Mańka.Czy zdoła opiekować się tą miłością i swoją rodziną.Jednak cały czas zadawałam sobie jedno pytanie.Czy Maniek coś czuję do swojej żony?Ona nic nie wie o naszym romańsie.Wkońcu są rodziną, a dzieci jedynie zawęrzają ich więzi.Z kąd moge mieć pewność, że mnie nie okłąmuje, że jak przychodzi do domu to nie kocha się z żoną.Wszystkie obawy przelatywały mi przez głowę do czasu kiedy wróciłąm do domu.Spokojnie zjadłam obiad, wykąpałam się i poszłam spać wstałam około godziny 17.Obudził mnie dzwonek do drzwi.Dziwiłam się kto to może być.To był Maniek.Przywitaliśmy się, a później zaczeliśmy poważnie rozmawiać o nas i naszej przyszłości.To właśnie tu się utwierdziłam, że Mańkowi na mnie zależy.Usiedliśmy na kanapie i zaczeliśmy się bawić naszą miłością.Nasze pocałunki które wytwarzały u mnie białą gorączkę.



Było to coś cudownego.Przeszła przez głowę myśl, czy zaproponowac mu noc.Jedank stwierdziłam, że to za wcześnie na takie sprawy.Gdy odszedł tęskniłam za nim.Stwierdziłam, że trzeba przygotować się do snu.Najpier obowiązkowo kolacja.



Po zjdedzeniu kolacji siedziałam i rozmyślałam nad życiem, dopóki...zaczęłam na polu słyszeć dziwne hałasy.Wszystkie światła miałam wyłączone, bo wprawiało mnie to w nastrój.Siedziałam w jadalni, ogarnął mnie strach.Wyjrzałam przez okno zobaczyłam czarną postać która próbuje się włamać do mnie do domu.Po chwili usłyszałam jakby ktoś coś majstrował przy zamku od drzwi wejściowych.Drzwi zaczęły się uchylać powoli, abym nic nie usłyszałam.Miałam koło siebie telefon i zadzwoniłam na policję zaczęła krzyczeć z przerażenia do telefonu, wtedy drzwi się zamknęły i słyszłam jak ktoś zaczyna szybko biec ulicą.Policją przyjechała spissała zeznania, zabezpieczyła dowody.Natychmiast zadzwoniłam do Mańka.Był on bardzo przestraszony i bał się o mnie.Zapytał mnie czy może do mnie nie przyjść.Jednak wiedziałam, że będzie zły pomysł i powiedziałam, że zadzwonie jutro.Nie mogłam usnąć ciągle myślałam kto to jest i czego odemnie chce.Ze zmęcznia usnęłam wkońcu.
Był bardzo wczesny ranek czułam się lepiej zrobiłam podstawowe czynności poranne i wyszłam na dwór, aby sprawdzić skrzynkę.



Był list zobaczyłam, że od redakcji "Playboy".Szybko otworzyłam i przeczytałam.

" Szanowna Panno Wiki Biuścik "
W imieniu redakcji bardzo dziękuje za odbytą sesję zdjęciową do najnowszego numeru czasopisma.Bardzo nam się pani spodobała.Jest pani świetną fotomodelką.Mam dla panie propozycję nie dom odrzucenia.Zapraszam panią na wyjazd ( koszty całkowicie pokryte ) do miasta mody Eden wyjachałaby pani tam na miesiąc.Zrobiłaby pani tam kariere o jakiej pani nigdy nie śniła.
Jeśli będzie pani zainteresowała proszę przyjść do mnie do redakcji za tydzień o godzinie 10:00.

Z poważaniem,
Redaktor Naczelny,
Klemens Ziółko.

Byłam szczęśliwa jak nigdy, ale zaraz przypomniałam sobie o Mańku, co znami będzie.To najgorsza chwila w moim życiu co wybrać miłość o jakiej zawsze pragnęłam czy przepustka do sławy i kariery?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 10:41   #15
niepokorna
 
Avatar niepokorna
 
Zarejestrowany: 27.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

Hm... ma nieodparte wrażenie,że chcesz budować zdania wielokrotnie złożone.
Sorry,ale nie wychodzi Ci to

Co do jakości odcinka- trochę lepiej, ale:
-ciągłe powtórzenia (Maniek,Maniek,Maniek...)
-wciąż to samo (seks,seks,seks)

Mimo poprawy nie zmienię swojej oceny (6/10)

Jeżeli chcesz wciągnąć czytelnika, musisz rozbudować akcję.
Pozdrawiam
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
niepa edit : straszne.
mod edit: dla kogo =)
niep edit : przestać mi grzebać w sygnie!!
mod edit: ok, już nie będę ;]

niepokorna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 10:49   #16
Fuema
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

W porównaniu z odcinkiem pierwszym, ten jest naprawdę dobry. Jednak przede wszystkim, zwracaj szczególną uwagę na interpunkcję i stylistykę zdań. Zanim cokolwiek napiszesz, przeanalizuj zdanie w głowie i zastanów się, czy dobrze brzmi.
Pojawił się tajemniczy wątek. Nie wiadomo kim była ta osoba i czego chciała. Wprowadź w swoje opowiadanie więcej akcji i momentów, w którym czytelnik będzie się zastanawiał.
Mi osobiście spodobało się, ale pisz składniej, bo na chwilę obecną trochę ciężko się czyta
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 11:54   #17
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

Nie jest najgorzej, ale najlepiej wcale. Lepsza jakość, zdjęćia wreszcie jako tako dopracowane, i same opisy (no z tym to może lekka przesada, bo taki sam tekst czyta się jak z książki dokumentalnej a nie z pamiętnika). Jak już znalazłas sobie jakieś fajne sformułowanie to powtarzałaś je kilkakrotnie przez cały Boży odcinek. No i inne powtórzenia typu imion. Nie wiem. Powstrzymam się od oceny, poczekam na odcinek III. No i przepraszam że z góry stwerdziełem, że nie będzie to FS kontynuowane
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 12:24   #18
Quenne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

Cytat:
Napisał niepokorna Zobacz post
Co do jakości odcinka- trochę lepiej, ale:
-ciągłe powtórzenia (Maniek,Maniek,Maniek...)
-wciąż to samo (seks,seks,seks)


Nie zgadzam się z tobą nie ma wciąż tego samego jak zacytowałaś seks seks seks.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 16:40   #19
niepokorna
 
Avatar niepokorna
 
Zarejestrowany: 27.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

Helloł?!
Czy ja napisałam,że ciągle powtarzasz słowo seks?

Czy może chodziło mi o podtekst?
Jak nie umiesz przyjmować krytyki- twoja sprawa -.-
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
niepa edit : straszne.
mod edit: dla kogo =)
niep edit : przestać mi grzebać w sygnie!!
mod edit: ok, już nie będę ;]

niepokorna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2008, 17:29   #20
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Dziewczynka do towarzystwa. - Romans Wiki.

OMG.
Współczuję mojej polonistce, bo teraz moę wyobrazic sobie jej reakcję na te wszystkie błędy w pracach pisemnych.
Zła składnia zdań. Wnioskuję, że z j.polskiego nie masz za dobrych ocen. Takie osoby w ogóle nie powinny brać się za pisanie, ale to szczegół.
Dobra, odpuszczę sobie błędy tekstowe. Część wymienili moi poprzednicy, ale mniej więcej wiesz, co masz poprawić (a nie, dodam coś jeszcze: z grubsza niedopracowane opisy).
Ze zdjęciami powino być lepiej, ale nie do końca jest.
Pisałaś, że był ranek, a zdjęcie ukazuje noc...
Ogólnie to fabuła dość drętwa, dołączając do tego tekst na poziomie 4 podstawówki...
W dalszym ciągu kiepsko.
4/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
romans


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023