Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2013, 19:15   #11
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Kjalvor Kaappo. Właśnie skończyłam praktyki w Finlandii na medycynie sądowej, ale postanowiłam zmienić wszystko i przeprowadzić się do MIASTA, bo zrozumiałam, że nie przepadam za widokiem krwi. Lepiej późno niż wcale. Kolekcjonuję w domu stare manekiny (każdy ma swoje imię), lunatykuję, często używam niezrozumiałych skrótów myślowych i hoduję szczurki, które nie chcą się rozmnażać. Wydaję się niewinną istotką z lukrowym uśmiechem, ale spokojnie, nie dam się mafii!
Kjalvör jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2013, 19:16   #12
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam sią Anneliese Carginanettli. Mam 22 lata, studiuję na akademii medycznej farmację. W wolnych chwilach gram w własnym zespole rockowym i pomagam ludziom w rozwiązywaniu spraw "Nie z tego świata"...
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline  
stare 09.10.2013, 19:29   #13
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Carly Owen, lecz zdecydowana większość moich znajomych lubi nazywać mnie Kędziorek lub Kędzia (zawdzięczam to moim kręconym włosom, a jakże). Na co dzień pracuję w szpitalu jako ratowniczka medyczna. Kiedyś chciałam zostać kierowniczką, ale praca w terenie jest dla mnie o wiele ciekawsza i bardziej satysfakcjonująca niż ślęczenie za biurkiem nad papierkami i inne tego typu pierdoły. Kompletnie się do tego nie nadaję, więc po prostu robię swoje, jeżdżę karetką i ratuję ludziom życie. Czasem jednak zdarza mi się bawić w detektywa-amatora i kiedy przypadek jest szczególnie ciekawy (morderstwo, pobicie itp.), to zdarza mi się wyręczać policję (i przy okazji czasem nieświadomie im przeszkadzać), działając na własną rękę. Mój partner ma w zwyczaju sprowadzać mnie wtedy na ziemię. Pewnie się boi, ze go zostawię i pójdę do akademii policyjnej, ale to tak między nami. Razem kończyliśmy akademię i nie zamieniłabym go na nikogo innego, ale nie mówię mu tego, bo mi jeszcze popadnie w samozachwyt, a wtedy jest naprawdę nie do wytrzymania.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
stare 09.10.2013, 19:30   #14
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Thomas Smith. Pięćdziesięcioletni wdowiec, farmer, ogrodnik, mieszkający na wsi nieopodal miasta. Ma zwykłe, stare mieszkanie ogrzewane przedpotopowym piecem, z odpadającą dachówką na dachu. Życie na owej wsi nie przynosi zbyt wielu wrażeń, ale po co, Thomasowi nie potrzebne są do szczęśliwego życia żadne przygody.
Everlasting jest offline  
stare 09.10.2013, 19:32   #15
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Yuki, imię i nazwisko nie jest istotne. Lat 23, córka niedawno zmarłego Gruchy, założyciela zespołu "Imperfect".
Jestem właścicielką baru "Thonet", tym przy torach, bardzo widoczny jak idzie się w stronę mostu. W życiu zajmuję się grą na gitarze. Na razie tyle.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]


Ostatnio edytowane przez Yuki : 09.10.2013 - 20:23
Yuki jest offline  
stare 09.10.2013, 19:35   #16
Morgana
 
Avatar Morgana
 
Zarejestrowany: 13.12.2011
Skąd: Pieklo <333
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 233
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

jestem Morgana Thorpe. wychowalam sie w bogatej rodzinie, ale moja buntownicza natura nie pozwolila mi cieszyc sie tym, ze mam wszystko... kontakty z kilkoma gangami ulicznymi, napady, nielegalny handel, oraz kilkukotny wspoludzial w zabojstwach 'niewygodnych' osob, sprawil ze trafilam do tego miasta, aby zaczac zycie od nowa, prawie z czysta karta. I choc nikt nie zaufa bylemu przestepcy, to moze o to wlasnie tutaj chodzi?
Morgana jest offline  
stare 09.10.2013, 19:36   #17
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Meryam Starsky, jestem studentką medycyny na USF, pracuję dorywczo w kostnicy szpitalnej. Widok krwi, wnętrzności czy innych urazów nie robi na mnie żadnego wrażenia, przez co często jestem nazywana "bezduszną", ale to również mnie nie rusza Bywam gadatliwa, aczkolwiek zdarzają mi się aspołeczne zachowania, przez co nie przywiązuję się do ludzi.
__________________

Meryam jest offline  
stare 09.10.2013, 19:47   #18
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Dobry dzień. Jestem Herbata "Herba" Zielona. Skąd ksywa Herba? Mam długie, zawsze związane w luźny kok zielone włosy. Na karku już wybiło mi 23 lata. Jestem zwykłym mieszkańcem, z duszą artysty. W wolnym czasie siedzę w parku i rysuję martwą naturę, albo zanurzam się w własnym świecie. Moim znakiem charakterystycznym jest tatuaż na lewym nadgarstku z kotem, i moje wielkie, "czarne" oczy.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 09.10.2013 - 19:52
Zielona Herbata jest offline  
stare 09.10.2013, 19:47   #19
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Witam i pozdrawiam. Nazywam się Julietta Muffinowa, reaguję jednak na takie przezwiska jak "Babeczka" czy "Muffinka". Kilka dni temu obchodziłam 21 urodziny i czuję, że nadszedł mój czas, aby zasilić jak najprawdziwsza gwiazda.. A dlaczego? Już mówię. Nie dawno rzuciłam studia prawnicze, zakończyłam toksyczny związek i całkowicie odcięłam się od starego życia... No i przywiało mnie tutaj. Pragnę zacząć wszystko od nowa i spełnić swoje największe marzenie: napisać książkę. Jestem otwarta na nowe znajomości i doświadczenia, aby potem móc przelać to na papier, bowiem główna bohaterka będzie taka jak ja: pokręcona i nie bojąca wyrazić się własnego zdania. Nie zapomnijmy, że będzie blondynką - jak najbardziej prawdziwą.
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline  
stare 09.10.2013, 19:55   #20
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Chruposław Mroczewski. Jestem dentystą, ale moją pasją jet muzyka. Mam własny zespół disco polo o nazwie Zamroczeni Lawą Tszy. Niestety, moi koledzy z zespołu inaczej widzą naszą przyszłość. Chcą iść w kierunku heavy metalu. Obawiam się, że to sprawi, iż fani się od nas odwrócą. Obaj...
Mroczny Pan Skromności jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023