Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2007, 17:10   #201
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Musisz go kupić Tak mi się wydaje, bo ja tej opcji nie używam często. Możesz też wpisać kod boolProp Testing CheatsEnabled true będąc w ekranie sąsiedztwa (np. Miłowo) wejść do danej rodzinki, i podwyższyć simowi poziom zainteresowań.

Ostatnio edytowane przez Nikita : 04.12.2007 - 17:14
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2007, 18:49   #202
Kociara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

U mnie sie zrobiło cos dziwnego , bo tam gdzie jest ile jeszcze dni zostalo do konca danej pory roku to sa ikonki pór roku i ja mam tak : Zima,Wiosna,Jesień,Zima .... A gdzie lato? jeszcze nie skonczyla mi sie wiosna a simsy cpr kupilam dopiero wczoraj ale nartwie sie bo bardzo lubie lato i chciala bym zeby bylo licze na szybką odp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2007, 18:56   #203
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

W otoczeniu jak masz na górze ikonki, np. NS - aby iść na studia, to do CPR masz takiego kwiatka. Klikasz to i ustawiasz sobie pory roku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2007, 19:33   #204
Kociara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Acha dziex
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2007, 20:19   #205
Ochra
Guest
 
Postów: n/a
Question Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał Nikita
Musisz go kupić Tak mi się wydaje, bo ja tej opcji nie używam często. Możesz też wpisać kod boolProp Testing CheatsEnabled true będąc w ekranie sąsiedztwa (np. Miłowo) wejść do danej rodzinki, i podwyższyć simowi poziom zainteresowań.

Niestety nie umiem tego zrobić. Kupić go nie można nawet na parceli publiżnej nie ma magazynów Bez podniesienia poziomu zainteresowań nie można wysoko awansować jestem w kropce. Kod wpisałam, ale jak potwierdziłam go enterem to nic się nie stało. Pomocy
;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2007, 20:47   #206
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Na niektórych parcelach publicznych powinny być. A może spróbuj przebudować którąś z parcel publicznych i dodaj do niej magazyny. Bo dokładnie nie pamiętam gdzie, ale kiedyś kupiłam taki magazyn. A i bez podwyższonych zainteresowań da się osiągnąć wysoki stopień w karierze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2007, 07:46   #207
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał Ochra
Niestety nie umiem tego zrobić. Kupić go nie można nawet na parceli publiżnej nie ma magazynów Bez podniesienia poziomu zainteresowań nie można wysoko awansować jestem w kropce. Kod wpisałam, ale jak potwierdziłam go enterem to nic się nie stało. Pomocy
;(
Żeby kod zadziałał musisz kliknąć shift i poprzesuwać. (Chyba, choć nie jestem pewien spróbuj)Lub kup odpowiedni magazyn do zainteresowania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2007, 09:11   #208
dziulka_pikna
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

__________________
a może sie boi tak jest np na basenie jak chcemy żeby sim skoczył

Ostatnio edytowane przez dziulka_pikna : 16.12.2007 - 09:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2007, 15:44   #209
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Mam pytanie związane nie tylko z CPR, ale nie chciałam zakładać nowego tematu. A mianowicie, czy jest możliwość zmiany znaku zodiaku w trakcie gry? Jest na to jakiś kod?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2007, 15:55   #210
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Ja tam czegoś takiego nie widziałam. Może jest jakiś hack, ale kodu raczej nie ma. Chyba że boolPropem... Ale wątpię - raczej takiej opcji tam nie ma. Więc albo hack, albo nic
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023