Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.12.2011, 19:24   #201
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Pamiętam jak kupiłam nagrodę "wzmożona płodność" i oczekiwałam bliźniaków. Urodziły się trojaczki... a ja miałam urwanie głowy, bo nie byłam wstanie zaspokoić potrzeb trzech dzieciakow na raz
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2011, 19:27   #202
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Cytat:
Napisał Rosemarie Zobacz post
Pamiętam jak kupiłam nagrodę "wzmożona płodność" i oczekiwałam bliźniaków. Urodziły się trojaczki... a ja miałam urwanie głowy, bo nie byłam wstanie zaspokoić potrzeb trzech dzieciakow na raz
No widzisz Dlatego ja staram się tego unikać. Nigdy nie kupiłam nagrody "wzmożona płodność" i nie zamierzam... Nie jestem gotowa na takie "niespodzianki" i wątpię, abym kiedykolwiek była
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2011, 19:39   #203
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Poza tym zawsze jak rodziły mi się bliźniaki/trojaczki to zawsze były to tylko chłopcy albo tylko dziewczynki. Nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki, jest może jakiś "przepis" na to?
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2011, 20:32   #204
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Cytat:
Napisał Rosemarie Zobacz post
Poza tym zawsze jak rodziły mi się bliźniaki/trojaczki to zawsze były to tylko chłopcy albo tylko dziewczynki. Nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki, jest może jakiś "przepis" na to?
Szczerze, to nie przypominam sobie, żebym robiła coś wyjątkowego w tym kierunku. Zresztą, to było tak daaaawno... Te bliźnięta były dziećmi mojej pierwszej simki w TS3 Później już mnogiej ciąży nie miałam. Myślę, że płeć bliźniaczych niemowląt to kwestia szczęścia. Nie sądzę, aby istniał na to jakiś sprawdzony przepis. W samej podstawce bez aktualizacji działało jedzenie jabłek i arbuzów (jabłka = chłopiec, arbuzy = dziewczynka), ale dotyczyło to pojedynczego dziecka. Po pierwszej łatce nie było już możliwości sterowania płcią za pomocą jedzenia... I bardzo dobrze.

Spróbuj może, przed każdą akcja porodową, zapisywać grę i wczytywać na nowo, aż w końcu urodzi Ci się upragniony chłopczyk z dziewczynką. Nie wiem, czy ta metoda w TS3 działa, bo nie próbowałam, ale w dwójce to był jedyny dobry sposób na kontrolowanie płci (i nie tylko).
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2011, 20:47   #205
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,344
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Co do "mnogiej" płodności, mogę mieć nawet czworaczki (co jest niemożliwe xd), ale żeby były z tego samego znaku zodiaku... Urodziły mi się bliźnięta (chłopczyki), jeden miał wagę a drugi strzelca...
Bez sensu, jak są bliźniakami, powinni tak samo wyglądać i ten sam znak zodiaku.
Dobrze że się nie rodzą jeden "biały", a drugi "czarny"...
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 10:11   #206
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

@Lubie, a ja mi się urodziła dwójka chłopców. Rodzice: Matka - czarna, ojciec - biały. I co? Jedno dziecko białe, drugie czarne. Ech... Ja to mam szczęście
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 10:32   #207
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Cytat:
Napisał Helena Zobacz post
Szczerze, to nie przypominam sobie, żebym robiła coś wyjątkowego w tym kierunku. Zresztą, to było tak daaaawno... Te bliźnięta były dziećmi mojej pierwszej simki w TS3 Później już mnogiej ciąży nie miałam. Myślę, że płeć bliźniaczych niemowląt to kwestia szczęścia. Nie sądzę, aby istniał na to jakiś sprawdzony przepis. W samej podstawce bez aktualizacji działało jedzenie jabłek i arbuzów (jabłka = chłopiec, arbuzy = dziewczynka), ale dotyczyło to pojedynczego dziecka. Po pierwszej łatce nie było już możliwości sterowania płcią za pomocą jedzenia... I bardzo dobrze.

Spróbuj może, przed każdą akcja porodową, zapisywać grę i wczytywać na nowo, aż w końcu urodzi Ci się upragniony chłopczyk z dziewczynką. Nie wiem, czy ta metoda w TS3 działa, bo nie próbowałam, ale w dwójce to był jedyny dobry sposób na kontrolowanie płci (i nie tylko).
Jeśli chodzi o kontrolowanie płci to polecam nraasa master controller bo można w nim wybrać płeć pierwszego i drugiego dziecka.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 11:52   #208
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,344
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

@Ashelly, to na prawde mialas szczescie.... ;D

I to EA zrobilo bardzo realnych blizniakow... : /
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 12:00   #209
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Cytat:
Napisał Gingers Zobacz post
Jeśli chodzi o kontrolowanie płci to polecam nraasa master controller bo można w nim wybrać płeć pierwszego i drugiego dziecka.
Niby tak, ale co to za frajda wybierać płeć za pomocą moda? Podejrzewam, że Rosemarie oczekiwała jakiejś naturalnej metody na ustalanie płci bliźniąt... A takiej, na chwilę obecną, po prostu nie ma.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 12:40   #210
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciąża - Pogawędki

Akurat to, że jedno białe, a drugie czarne nie powinno nikogo dziwić, w naturalnym świecie też tak jest Ale mulaty też powinny się rodzić.

Bliźniaki niekoniecznie powinny być identyczne - zawsze można założyć, że są to bliźnięta dwujajowe

Ale z tymi znakami zodiaku to i mnie boli :/
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023