Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.09.2011, 07:31   #211
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 4,171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Wow. Jestem w szoku po tym, jak zobaczyłam Vorga bez maski, ale tak mniej więcej go sobie wyobrażałam, więc chyba koszmarów nie będzie

Co ta Keter kombinuje? Ona wcale nie jest taka dobra. Podstępna baba.

Żal mi tych dzieci. Myślałam, że Vorga ruszy sumienie i na tej jednej dziewczynce się zakończy, ale nie, ci musieli przyleźć, co jeszcze bardziej rozjuszyło Vorgusia.

Zauważyłam jeden błąd:
Nick przyjechał tym czerwonym samochodem, tak? A demon stoi na białym
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.09.2011, 11:46   #212
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Nie obraź się, ale Vorg bez maski przypomina mi trochę Michała Szpaka

Mimo wszystko myślę, że ten fragment, gdzie opisałaś jak Vorga rusza sumienie był najpiękniejszym tekstem, który kiedykolwiek napisałaś. To jest po porostu cudowne.

Zastanawiam się, czy Rose Wellington odegra jeszcze jakaś ważną rolę. Znając ciebie to tak i to nie małą

A Keter ma chyba jakąś anemię. Nie podoba mi się tylko, że upłynęło tyle czasu od ostatniego odcinka i musiałem czytać kilka odcinków wstecz, bo zupełnie zapomniałem o co tu chodzi.

EDIT: Fajnie, że dałaś odcinek akurat w święto archaniołów
Powiedz mi jeszcze skąd czerpiesz informacje na temat aniołów, bo na religi chyba się tego nie nauczyłaś, nie?
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 29.09.2011 - 11:57
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2011, 16:42   #213
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

No pewnie, że chcę! I żeby jeszcze na mnie leciał... *o*
Ognistowłosa kobieta spotyka ognistoskórego mężczyzne xD
Będzie ciekawie
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2011, 17:52   #214
Lexi
 
Avatar Lexi
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Skąd: Wyspa Demonów
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Udało mi się nadrobić. Jak zwykle zaskakujące. Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie z Vorgiem na dachu wieżowca. Jak zwykle ciekawie piszesz, tak, że nie mogę się oderwać. Bardzo podobał mi się bonus i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. jak np, że Lilith była żoną Adama przed Ewą. Oczywiście wyczytałam coś w książce "Namiętność"Lauren Kate o Lilith i Adamie. No nic, czekam na kolejny odcinek
__________________


One hell of a butler <3
Lexi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2011, 18:06   #215
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Rosari Zobacz post
No pewnie, że chcę! I żeby jeszcze na mnie leciał... *o*
Boże, ja przeczytałem, "Żeby jeszcze mnie przeleciał..."
Źle ze mną powoli

FS jest super! Doczytałem dzisiaj Vorga do części V. Z WIELKĄ chęcią nadrobię pozostałe odcinki! Twój styl czytania jest świetny. Właśnie tak jakoś chciałem poczytać sobie historyjki o demonach, duchach albo ogólnie o jakichś paranormalnych rzeczach, trafiłem tutaj i nie żałuję. Oby tak dalej, wciągnąłem się strasznie.
Póki co, mam w zanadrzu do przeczytania jeszcze parę odcinków do przodu, ale już mogę powiedzieć, że czekam na następny odcinek! Życzę weny twórczej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2011, 10:42   #216
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Wow. Jestem w szoku po tym, jak zobaczyłam Vorga bez maski, ale tak mniej więcej go sobie wyobrażałam, więc chyba koszmarów nie będzie
chciałam, żeby wyglądał jakoś inaczej niż inne simy więc jestem miło zaskoczona, że Vorgus się przyjął
no raczej koszmarów nie powinno być

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Co ta Keter kombinuje? Ona wcale nie jest taka dobra. Podstępna baba.
oj kombinuje, jak na anielicę, jest wyjątkowo podstępna :>
Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Żal mi tych dzieci. Myślałam, że Vorga ruszy sumienie i na tej jednej dziewczynce się zakończy, ale nie, ci musieli przyleźć, co jeszcze bardziej rozjuszyło Vorgusia.
Vorg walczy ze swym sumieniem, niestety walczy również z głosami w swojej głowie i dobrocią jaką zasiała w nim Istar, dlatego jego działania nie są do końca przewidywalne

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Zauważyłam jeden błąd:
Nick przyjechał tym czerwonym samochodem, tak? A demon stoi na białym
nie moja droga Searle, Nick przyjechał tym wysokim białym autem, Vorguś wskoczył na dobry pojazd

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
Nie obraź się, ale Vorg bez maski przypomina mi trochę Michała Szpaka
ale bez maski z zębami, czy bez maski w łagodnej wersji?
nie no żart, wiem, że chodzi Ci o ostatnie zdjęcie
spoko, nie mam się o co obrażać ^^

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
Mimo wszystko myślę, że ten fragment, gdzie opisałaś jak Vorga rusza sumienie był najpiękniejszym tekstem, który kiedykolwiek napisałaś. To jest po porostu cudowne.
dziękuję
Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
Zastanawiam się, czy Rose Wellington odegra jeszcze jakaś ważną rolę. Znając ciebie to tak i to nie małą
zastanawiałam się nad pozostawieniem jej przy życiu wśród tych wszystkich ofiar, ostatecznie się rozmyśliłam to była niestety jednorazowa rola
Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
A Keter ma chyba jakąś anemię. Nie podoba mi się tylko, że upłynęło tyle czasu od ostatniego odcinka i musiałem czytać kilka odcinków wstecz, bo zupełnie zapomniałem o co tu chodzi.
dlaczego anemię? bo jest taka blada?
uznałam, że skoro anioły w moim FS to (teoretycznie) czyste stworzenia, to będzie im pasować jasna skóra
Keter jest Sefirą, jedną z dziesięciu najczystszych anielic w niebie (teoretycznie!!! ), dlatego jej kolor skóry różni się od zwykłych aniołów
na następny odcinek nie będzie trzeba tak długo czekać, bo mam już go napisanego, ale najpierw BR

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
EDIT: Fajnie, że dałaś odcinek akurat w święto archaniołów
Powiedz mi jeszcze skąd czerpiesz informacje na temat aniołów, bo na religi chyba się tego nie nauczyłaś, nie?
nawet nie wiedziała, że jest święto archaniołów szczerze mówiąc, ale to ciekawe
skąd czerpię informacje? zanim zaczęłam pisać Vorga, przekopałam trochę stron w internecie, zapoznając się z demonami i aniołami oraz ich pochodzeniem, bez tego nie brałabym się za pisanie

Cytat:
Napisał Rosari Zobacz post
No pewnie, że chcę! I żeby jeszcze na mnie leciał... *o*
Ognistowłosa kobieta spotyka ognistoskórego mężczyzne xD
Będzie ciekawie
hahaha jak to przeczytałam to nieźle się uśmiałam
już mam w głowie ułożoną pewną scenę na ta okazję :> xD

Cytat:
Napisał Lexi Zobacz post
Udało mi się nadrobić. Jak zwykle zaskakujące. Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie z Vorgiem na dachu wieżowca. Jak zwykle ciekawie piszesz, tak, że nie mogę się oderwać. Bardzo podobał mi się bonus i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. jak np, że Lilith była żoną Adama przed Ewą. Oczywiście wyczytałam coś w książce "Namiętność"Lauren Kate o Lilith i Adamie. No nic, czekam na kolejny odcinek
ooo nie czytałam tej książki
ale teraz się skuszę
fajnie, że nadrobiłaś, i cieszę się, że spodobał się bonus

Cytat:
Napisał vigero Zobacz post
Boże, ja przeczytałem, "Żeby jeszcze mnie przeleciał..."
Źle ze mną powoli
ahaha xD a wiesz, że ja też tak przeczytałam za pierwszym razem?

Cytat:
Napisał vigero Zobacz post
FS jest super! Doczytałem dzisiaj Vorga do części V. Z WIELKĄ chęcią nadrobię pozostałe odcinki! Twój styl czytania jest świetny. Właśnie tak jakoś chciałem poczytać sobie historyjki o demonach, duchach albo ogólnie o jakichś paranormalnych rzeczach, trafiłem tutaj i nie żałuję. Oby tak dalej, wciągnąłem się strasznie.
jest mi bardzo miło z tego powodu, nie spodziewałam się, że znajdzie się ktoś, komu będzie chciało się czytać i nadrabiać te wszystkie odcinki
mam nadzieję, że w późniejszych odcinkach również będzie się podobało ^^
Cytat:
Napisał vigero Zobacz post
Póki co, mam w zanadrzu do przeczytania jeszcze parę odcinków do przodu, ale już mogę powiedzieć, że czekam na następny odcinek! Życzę weny twórczej
to czytaj spokojnie, tak żeby Ci nie brakło szybko tych odcinków
dzięki, wena na pewno się przyda
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2011, 14:39   #217
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
już mam w głowie ułożoną pewną scenę na ta okazję :> xD
No to świetnie, już się raduje xD Mam nadzieje, że będzie długa
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2011, 16:32   #218
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Wpisy bloga: 5
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Vorg

Łee, myślałam, że ta cała Keter jest przynajmniej naprawdę inteligentna... no i przewidująca. Ale teraz widzę w niej nie tylko czarny charakter. Widzę w niej irytujący, zadufany w sobie, a przy tym niewystarczająco sprytny czarny charakter. Tak w sumie, to jak ktoś ją wykończy (najlepiej w bolesny sposób), to będę baaardzo usatysfakcjonowana
OK, a odcinek bardzo ciekawy. W sumie znów mam pewne teorie nt. co będzie dalej... takie malutkie... ale mniejsza, ciekawie się czytało.
Aha... twarz Vorga. Na pierwszym zdjęciu nie przeraziła mnie zbytnio, raczej rozśmieszyła. Może dlatego, że uważam iż bardziej straszne jest to, czego nie widać od... tego co widać
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2011, 23:25   #219
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Łee, myślałam, że ta cała Keter jest przynajmniej naprawdę inteligentna... no i przewidująca. Ale teraz widzę w niej nie tylko czarny charakter. Widzę w niej irytujący, zadufany w sobie, a przy tym niewystarczająco sprytny czarny charakter. Tak w sumie, to jak ktoś ją wykończy (najlepiej w bolesny sposób), to będę baaardzo usatysfakcjonowana
hehe i o to chodzi, już za niedługo obiecuje scenę, która Ci się spodoba
Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
OK, a odcinek bardzo ciekawy. W sumie znów mam pewne teorie nt. co będzie dalej... takie malutkie... ale mniejsza, ciekawie się czytało.
ale ja jestem bardzo ciekawa, jakie teorie chodzą Ci po głowie
Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Aha... twarz Vorga. Na pierwszym zdjęciu nie przeraziła mnie zbytnio, raczej rozśmieszyła. Może dlatego, że uważam iż bardziej straszne jest to, czego nie widać od... tego co widać
rozumiem doskonale o co Ci chodzi niestety, czytający domagali się zobaczyć gębusię Vorga, więc ją dostali, jak ją oceniają, to już od nich zależy


E: Dziękuje moderatorom za szybką reakcję
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 01.10.2011 - 13:16
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2011, 14:39   #220
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

OMG!
Nie ma mnie na forum parę dni <no dobra byłam, ale tylko na chwilkę ^^ i nie miałam czasu na czytanie> a tutaj Vorg...i to jeszcze jaki odcinek!

Więc zacznijmy od początku...
Nie myślałam, że Vorga tak szybko zacznie zżerać sumienie. Miałam nadzieję, że wyrżnie te dzieci w pień bez zastanowienia *szatański śmiech*
Pierwsze zdjęcie demona bez maski wręcz mnie rozbawiło Jest taki...śmieszny a na tym jak stoi na samochodzie to już w ogóle wygląda sympatycznie za to ostanie... ciachooo

Zdjęcia są po prostu piękne...podoba mi się, że łączysz Simów z innym tłem...to wygląda wtedy jeszcze bardziej realistycznie xD

Co to Keter to nie mam pojęcia co kombinuje, ale coraz bardziej ją lubię. I co to ma być, że Stwórca nie żyje? pytam się. Teraz to już chyba są zerowe szanse żeby zapanowała równowaga między piekłem a niebem..jeśli niebo nie ma władcy to tym samym jest chyba słabsze...no chyba, że Vorg zostanie nowym bogiem

Ogólnie odcinek krwawy...co mi odpowiada. Wiem chyba mam coś nie tak z psychiką Oby więcej takich z ciągła akcją.

Rose wyszła Ci bardzo ładnie. Szkoda, że odegrała tylko epizod. No cóż... cieszę się, że "premiera" jest zapowiedziana na względnie niedaleki termin xD I tradycyjnie czekam na next
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023