Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2011, 23:34   #211
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Ilona, a te skórki które konkretnie są dobre? Bo ja chińskiego nie znam i nie wiem, czy to komplet skórek, tylko jakoś podzielony, czy może różne wersje. No i dodatkowo ja toleruję tylko skiny defaultowe. Kasuję sobie SimCompositorCache.package i wszystkie Simy w grze mają nowa skórkę. Luzik trapezik. No i tradycyjnie już, z tamtej strony z NRaasem nie mogę korzystać, wyskakuje mi forbiden-coś-tam. Ale na razie nie chcę innego NRaas'a. Ten v38 u mnie nie działa... W EditInCas nie mam wszystkich suwaków, wiesza się dodawanie nagród szczęścia i punktów szczęścia. Nie wiem czy ja tak tylko mam czy inni też. Nie wiem czemu mi tamta strona nie wchodzi. Sprawdzałam na Mozzilli i IE i nic. Ale na razie mam v31 i działa. Jakbyś zauważyła, że NRaas daje możliwość nauczenia Sima wszystkich przepisów wędkarskich, to daj znać.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2011, 23:53   #212
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

przecież nie defaultowe skiny dają więcej możliwości i nie trzeba od PZ,żadnych dodatkowych modów,aby działały,tutaj NRaaS v.41 http://www.mediafire.com/?6y46fpyr617s52o
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 10:33   #213
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Dzięki sprawdzę go przy okazji. Na razie mam w grze te nowe skórki i są całkiem całkiem. Ale to nie prawda, że wystarczy skasować plik SimCompositor.package, żeby zadziałały. Jak usunęłam tylko ten jeden cache to skórki niby były, ale okropnie brzydkie, takie jakieś plamy na nich były, masakra. Dopiero kasacja wszystkich cachy pomogła. Skórki na razie u mnie pobędą bo są ładne. Ciekawi mnie jak wyglądają na nich inne moje Simy. Muszę iść do moich pozostałych zapisów i oblookać...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 15:01   #214
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
ściągnęłam na probe tego moda,ale jak się go ustawia,wiem ze trzeba wyłączyć postęp historii
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 17:18   #215
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Postęp historii ma być włączony w opcjach gry. Mod go wtedy sam wyłącza i włącza własny postęp. Z wyłączonym w opcjach postępem EA, mod chyba nie będzie nic robił. Irytujące są różne powiadomienia, typu "Sim postanowił nie pójść do pracy...". Można je jednak wyłączyć. Wchodząc w General Settings\Stories. Wybiera się wtedy z listy, żeby żadnych nie wyświetlał. Inna rzecz, to można wszystko samemu ustawić. Ile ma być dzieci u sąsiadów, w jakich odstępach czasowych mają Simki zachodzić w ciążę, jakiej płci mają być te dzieci, może chcesz samych chłopców ... Szkoda, że go jeszcze nie przetłumaczyli.

O i dzięki za NRaas'a, ta wersja działa. Ciekawe są numerki w jego edycji Sima w CAS, można zapamiętać wartości np. "dla idealnego nosa". Innych ciekawostek jakoś tak... nie zauważyłam.

Udało mi się znaleźć moda na wszystkie książki w księgarni + szybkie czytanie książek umiejętności. Podobno nut też się szybciej uczą. Dodana jest też podobno do księgarni jedna książka na każdą umiejętność, więc nie trzeba kupować trzech książek.

http://www.prettysims.com/index.php?...=view;down=203

Trzeba się zarejestrować. Ta strona jednak jest jakaś dziwna z tą rejestracją, trzeba kliknąć w mailu na link aktywacyjny i wpisać kod z maila. Ja dwa razy kazałam stronie dosyłać linki aktywacyjne, bo coś nie bardzo dało się zrobić aktywację.

Jak coś to wstawiłam go tutaj:

http://www.mediafire.com/?hhly97426l7cqe0

Na stronie są dwie wersje, ja mam tą do PZ i właśnie tą wstawiłam na mediafire.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 22:13   #216
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Cytat:
Napisał ilona Zobacz post
przecież nie defaultowe skiny dają więcej możliwości i nie trzeba od PZ,żadnych dodatkowych modów,aby działały,tutaj NRaaS v.41 http://www.mediafire.com/?6y46fpyr617s52o
Mam pytanie można mieć jednocześnie defaultowe i nie defaultowe skórki?
Bo ja właśnie od dziś tak mam i trochę to dziwnie wygląda, jakby non default "zjadło" część odcieni zwykłej skórki defaultowej:

__________________
[IMG]http://i40.************/16li8o0.jpg[/IMG]
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 22:21   #217
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

ja mam jedna default i nie wiem szczerze ile nie defaultowych i wszystkie działają,tez mam takie wrażenie,ze niektóre nadpisują odcień,bo jest katalog,ale nie ma nazwy kreatora,najważniejsze,ze w końcu wszystko działa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 22:24   #218
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Nie mam pojęcia. A ja wstawiam fix dla tych książek. Nie widać tytułów.

Główna wersja jest tutaj, trzeba ją mieć:

http://www.mediafire.com/?hhly97426l7cqe0

A tutaj pliki językowe. Tylko jeden na raz, musi być też wersja główna moda. Czyli w grze mamy moda i jego fix.

http://www.mediafire.com/?tpfepyf62dbsr7e

Za utrudnienia, przepraszamy...

P.S: Źródło fix'a:

http://www.prettysims.com/index.php?...=view;down=205

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 20.02.2011 - 22:27
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2011, 14:18   #219
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Zainstalowałam Story Progression, gram paroma rodzinami i denerwowało mnie,że pozostałe stoją w miejscu, a pozwolenie swoim na rozrabianie, w czasie, gdy ich nie kontroluję nie wchodzi w grę. Mam problem z kilkoma opcjami, bo nie bardzo wiem o co chodzi. Ustawiłam sobie przy global wszystko na false, czyli miasto ma wyłączony postęp historii, a w domach, których nie chcę kontrolować zaznaczam na true dorastanie, ciąże małżeństwa itp.
Chciałabym sie upewnić co do kilku opcji
Allow Breakup: Steady - to znaczy, że może zerać związek???
Allow Inventory Management - hm simy mogą sprzedawać rzeczy ze swojego domu? A mogą też coś kupić? Np. łóżeczko jak urodzi im się dziecko?
Allow Personality - ??? nie mam pomysłu
Allow Steady ???
Force Stories - tu chodzi o te przychodzące karteczki? wszędzie mam na false a cały czas przychodzą.
Stasis - ?


Jak trzeba mieć ustawione Enable Progression w general options, żeby to działało prawidłowo?

Innych opcji na razie nie ruszam, bardzo dużo tego.
Nie wiem, czy pytam w dobrym temacie, jakby co przepraszam i proszę o przeniesienie.

Może ktoś doświadczony napisałby poradnik do tych modów???
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2011, 17:36   #220
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Temat chyba dobry, to w końcu temat o modach. No więc tak... Allow Brakup Steady, to pozwolenie lub zabronienie na zerwanie parkom "niezamężnym". W grę wchodzą relacje Chłopak\Dziewczyna, być może też narzeczeństwo. Nie wiem o co chodzi z Inventory, możliwe, że przedmioty z plecaków Simów nie będą znikać, ale pewna nie jestem. Z "Osobowością" to już w ogóle nie wiem o co chodzi, przecież Simom nie zmieniają się cechy charakteru. Może przy wyłączonej opcji Simy nie miałyby w ogóle cech charakteru... Nie mam pojęcia. Allow Steady to pozwolenie na stałe związki. Force Stories to wymuszanie historii, czyli chyba właśnie będą te komunikaty. Żeby je wyłączyć idź do General Options, poszukaj "Stories" i wybierz "None".
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023