Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.07.2014, 21:30   #2251
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ja czytałam gdzieś, że najpierw miała CAS dostać grupka graczy, żeby sprawdzić, czy im działa, a jak działa to dostanie to reszta ludzi. Wydaje mi się to jednak kolejnym głupim chwytem marketingowym, co, niby EA nie stać na kompy z różnym sprzętem i systemem operacyjnym, żeby to sprawdzić...? Bez jaj!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.07.2014, 21:40   #2252
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Ja czytałam gdzieś, że najpierw miała CAS dostać grupka graczy, żeby sprawdzić, czy im działa, a jak działa to dostanie to reszta ludzi. Wydaje mi się to jednak kolejnym głupim chwytem marketingowym, co, niby EA nie stać na kompy z różnym sprzętem i systemem operacyjnym, żeby to sprawdzić...? Bez jaj!
Ha, no dokładnie, mogliby zainwestować Ale w sumie dobrze, że wybrali testowanie na osobach "spoza" i nie za zamkniętymi drzwiami. Na Twitterze zrobił się szum o to, że tylko parę wybrańców dostało demo i producenci zapierają się, że na dniach coraz to więcej osób będzie dostawało zaproszenia, na początek chcieli tylko sprawdzić, czy wszystko im będzie działać, zanim roześlą to do większej publiczności. Wydaje mi się, że większość z nas dostanie to demo jeszcze na długi czas przed 12. sierpnia, nie ma co panikować na razie.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 12.08.2014 - 15:09
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2014, 22:23   #2253
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wydaje mi sie, że bez problemu będzie można zrobić CC rzęs, bo w CAS są też oczy pozbawione rzęs.

Anie co do robienia Azjaty, to ja nawet nie próbuję,bo jestem beztalencie jeśli chodzi o tworzenie simów
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2014, 23:09   #2254
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Oh my God... CHCĘ.TO.DEMO!
Jakieś namiary? Ktoś, coś?
Kurczę, to takie niesprawiedliwe, że dostali to tylko wybrańcy... Krew zalewa, jak się widzi już nowo stworzone postacie, a człowiek siedzi przed monitorem i może jedynie PATRZEĆ... ;/ Palce tak świerzbią!
Wielkie dzięki EA! ;/
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 07:42   #2255
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Zobaczyłam dziś na Twitterze tylu pięknych i różnorodnych simów, że aż mnie skręca z zazdrości, że Ja nie mam tego demo.
Nijak nie mogę dostrzec sensu i logiki w rozdawaniu demo tylko wybranym osobom i w końcu EA udało się wkurzyć i Mnie

Jutro na Dotsim ma pojawić się przegląd demo, więc kto ma ochotę dokładnie temu się przyjrzeć, będzie miał okazję.
Ja postanowiłam już nic na temat demo nie czytać i nie oglądać filmkiów. Będę podziwiać tylko simy na zdjęciach, a z resztą chcę zapoznać się sama, nawet jeśli będzie to dopiero za miesiąc.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 08:10   #2256
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

W ogóle, to był zły krok ze strony EA, że nie dali CAS-u każdemu w tym samym czasie. W ten sposób większa część fanów jest zawiedziona. Widziałam świetne Simy graczy, którzy mają już demo. Postaci są tak ładne i różnorodne, że aż chciałoby się pobawić samemu... Co nie zmienia faktu, że wszędzie tylko ten CAS i CAS, niech twórcy nie myślą, że jak dali go za darmo, to przymknę oko na niedoróbki całej gry. W końcu Simsy to nie ubieranka tylko symulacja. Czy ten CAS to naprawdę wszystko czym mogą się pochwalić? Fajnie, że oprócz Willow Creek będzie drugie, pustynne miasteczko, chociaż Dziwnowo w dwójce nie jest dla mnie jakimś szczególnym otoczeniem i wolę klasyczne Miłowo. Jednak im więcej urozmaicenia w podstawce tym lepiej... Boli mnie cena tej gry przy tych skąpych opcjach, które oferuje... Ale może czwórka jest bardziej rozwinięta niż myślimy? Czekam na filmik z trybu życia z pełnym interfejsem.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 12.08.2014 - 15:10
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 09:31   #2257
CzekoladowaZłośnica
 
Avatar CzekoladowaZłośnica
 
Zarejestrowany: 05.06.2014
Skąd: Langenlois
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Najlepszy motyw jest taki, że na YT trafiłam na filmik z CAS i gościu, który w Simsy nie grywa dostał możliwość przetestowania. Poczułam jakby to był totolotek -,-. I dla fanów chciał to przetestować i swojej cizi, i bezczelnie mówi, że gra jest raczej dla dziewczyn -,-. ŻAL.
I jeszcze jak powiedział, że nie będzie małych dzieci. No kuźwa. O grze g*wno wie, a się wypowiada i ma możliwość testowania.
EA JESTEŚCIE ZEREM !
__________________
" Nigdy nie czekaj na odpowiednią chwilę, sam ją stwórz. "
CzekoladowaZłośnica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 09:32   #2258
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Hm, szczerze mówiąc mnie brak CASa nie boli tak bardzo, powiedzmy że jestem w stanie zrozumieć takie zachowanie (ile razy inne firmy wypuszczają betę tylko dla jakiejś grupy osób i losowo rozsyłają klucze? Nie przesadzajmy...)
A dzięki temu w bardzo krótkim czasie dostajemy maaasę nowych, unikalnych simów. Tylko nie rozumiem czemu potrzebują AŻ miesiąca na wypuszczenie tego ogółowi.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 09:36   #2259
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 345
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Faktycznie jak tak teraz się przyjrzałam dokładnie to zdjęcia są poddane jakieś obróbce graficznej ponieważ niektóre zdjęcia są nadmiernie wyostrzone. Nie chodzi mi o całych simów bo rysy twarzy są nawet ok, ale włosy są jakieś takie.. plastikowe. Ale nie będę już debatowała na temat grafiki.

@Irbis prawdopodobnie o to chodziło EA żeby zdenerwować pozostałych graczy i wzbudzić ich ciekawość co do gry. Ale fakt faktem to jest niesprawiedliwe żeby nie dali pozostałym możliwości zagrania w demo CAS'a. No cóż, pozostaje czekać..
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 11:10   #2260
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

kilka dni temu Kerbi w 'TYLKO NEWSACH' dał link
Cytat:
But let us show you this instead of just talking about it: The Sims 4 Create A Sim Demo will be available later this summer for absolutely everyone to play. We are currently rolling out an early trial experience and invitations are going out very soon to a limited number of fans to help us test it. After that, you’ll all get your hands on it and see firsthand the depth, personality and emotion that are part of your new Sims.
także cierpliwości ludzie, prędzej czy później wszyscy dostaniemy CAS'a i nie ma sensu płakać, że nie dostali go wszyscy
co do tego, że CAS'a dostał gość, który w Simsy nie gra - wydaje mi się, że EA zależy po prostu na różnorodnej opinii, nie tylko ludzi z naszego środowiska, ale także spoza niego, bo oczywistością przecież jest, że EA będzie chciało pozyskać również nowych graczy, aby ich rynek zbytu się szerzył
także wychillujcie
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023