Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2011, 20:08   #221
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Teraz mam problem z tortem. Nie wiem, co mam źle ustawione w tych opcjach, jak klikam na tort, to zdmuchnij swieczki mam na szaro, a jak tam kliknę, to mi odpowiada, że nie ma na parceli nikogo, kto mógłby zmienić wiek. Mam tam nastolatka i dwoje doroslych i mnóstwo gości nastolatków. W tej parceli zmaina wieku stawiona jest na true.
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2011, 12:11   #222
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Mam problem z najnowszym NRaas Master Contoller'em:

http://www.the-isz.com/nraas/index.php?topic=80.0 <--- V46

Ja uczę moich ludzi wszystkich przepisów kulinarnych i wszystkich nut, właśnie tym modem. Teraz w okienku z tytułami melodii jest też opis na jaki instrument jest to melodia. Nie wiem czy to jest problemem czy nie, ale tytuły są teraz takie wielkie i wychodzą poza okienko. Nie sposób wybrać wszystkich tytułów, bo nie działają przyciski sortowania. Normalnie sortuję tytuły na podstawie numerka po prawo. 000 to nieznana melodia, a 001 to znana melodia. Wtedy mam w rządku wszystkie nieznane melodie i sobie po prostu wszystkie zaznaczam. Niewiele mnie obchodzi na jaki instrument jest to melodia, Sim ma znać je wszystkie. Też tak macie?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2011, 19:49   #223
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

czemu nraas nie chce mi chodzić, ściągnąłem tę wersje V49
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2011, 10:43   #224
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Wpisy bloga: 5
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Mi też coś nie działa... Mam wersję 49 + Popup Menu Style, a także Master Controller Tuning. Od jakiegoś czasu cały ten NRaas nie chce mi działać
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2011, 18:55   #225
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Może instalowaliście jakiś, że tak powiem, "wyższy", nowszy dodatek? Mi też Nraasy nie chciały działać po instalacji Imprezy w Plenerze, pomogło wrzucenie pliku d3dx9_31.dll do folderów Game/Bin IwP. Może pomoże, innych pomysłów nie mam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2011, 19:11   #226
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Wpisy bloga: 5
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Ja jeszcze nie mam IwP, może niedługo będę miała (jak szczęście dopisze). Chociaż... przypomniało mi się, że po instalacji NA nie wrzuciłam tam tego pliku. Chociaż inne dodatki w formacie .package (w tym także mody) działają, a NRaas nie
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2011, 17:59   #227
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 43
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Wpisy bloga: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Zaktualizowałam mój poradnik o wrzucaniu modów do gry. Na końcu dodałam rubrykę dla tych, którym mody NRaas nie chcą działać. Mi to pomaga, gdy wymieniam NRaas'a na nowszą wersję (czasami nowsza wersja nie chce działać), to wystarczy zastosować się do tej porady i już jest OK.

http://forum.thesims.pl/blog.php?b=205


EDIT:

Ponieważ ciągle ludzie się pytają mnie o moda na ciążę nastolatek i nie chce im się szukać, więc piszę o tym tutaj... Są dwa. Pierwszy, prostszy, dodaje romantyczne interakcje nastolatkom, tylko w bezpośrednim kontakcie. Czyli nie da się położyć ich na łóżku i zlecić im interakcję bara-bara itd. Tylko jak "rozmawiają ze sobą stojąc", mają dodatkowe interakcje w "romantycznych" i między innymi "staraj się o dziecko" i "bara-bara".

http://www.modthesims.info/download.php?t=388170

Tam jest dużo plików i można się nieźle zakręcić. Są tam różne wersje moda na różne wersje gry. Nie będę indywidualnie rozpisywała się nad każdym plikiem. Wiadomo, można mieć na raz tylko jeden. Ja miałam "NoAutoRomSocials.rar".

Drugi mod, jest od NRaas'a, nazywa się NRaas Woohooer:

http://www.the-isz.com/nraas/index.php?topic=193.0

Ten mod potrafi trochę namieszać i jest zdaje się po angielsku, dlatego polecam go tylko zaawansowanym graczom. Można do niego ściągnąć plik konfiguracyjny i ustawić go tak, jak się chce. Ten mod pozwala nawet na wyprowadzanie się samym nastolatkom, bez dorosłych.

Tutaj umieściłam mój plik konfiguracyjny tego moda, należy go wrzucić do mods\packages, tak jak normalnego moda RAZEM z plikiem samego moda.

Niezależnie od tego którego moda wybierzecie WYMAGANE są stroje dla ciężarnych nastolatek. Można je znaleźć na wielu stronach (podobno), ja mam stroje z PoppySims

http://www.poppysims.com/tfmaternitypage7.html

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 13.04.2011 - 12:50
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 10:13   #228
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 4,171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Ja, tak samo jak Kathy, mam wersję 49 i Popup Menu. Mod mi działa, ale nie mam interakcji na simach - po prostu nie mogę kliknąć na sima. Dodatkowo simy nie mogą spać, bo opcja spania kasuje się, jak tylko sim wejdzie do łóżka i resetuje sima.

Będę próbować coś z tym zrobić, bo nie wiem czy to wina nowego moda, czy tego menu.

EDIT: Jak się okazało Nraas 49 i Popup działają bez zarzutu. Błąd powodował zapewne mod na romantyczne interakcje dla nastolatków lub ubranka ciążowe dla nastolatek, które polecała anie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Searle : 22.04.2011 - 13:35
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 14:21   #229
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Wpisy bloga: 5
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Cóż, u mnie nie działają nadal, a moda na ciąże u nastolatek nie posiadam. A z innymi dodatkami w formacie package, również modami jest OK
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 14:39   #230
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 4,171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Kathy, a wcześniejsze wersje Tobie działają?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023