Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2011, 09:06   #241
Narcyz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: aktualizacja the sims 3

Cytat:
Napisał damianero Zobacz post
pobrałem aktualizację the sims 3 i gra nie chce iść. czy ktoś wie jak anulować tą aktualizację?
Zainstalowanej aktualizacji nie da się raczej cofnąć, jedyny sposób to zainstalowanie ponowne gry ale tak jak wspomniała KathySelden mógłbyś się bardziej przyłożyć do opisania problemu..
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2011, 15:50   #242
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Jeśli jest to problem "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest nie zgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry"
A gdy sprawdzasz to pokazuje ci że masz zaktualizowaną to wiem jak to naprawić, więc opisz ten błąd.
@KathySelden
Cytat:
jaka to wersja
Niestety, okazuje się że program startu nie pokazuje wiarygodnej wersji gry, dodatki nie mogą "się mieszać w sprawy" związane z aktualizacją bo gra ich nie widzi do czasu jej uruchomienia i wczytania
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2011, 16:36   #243
Bravurka
 
Avatar Bravurka
 
Zarejestrowany: 08.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam wersje gry 6.0.81.009001 chcę ją zaktualizować ale wyskakuje błąd: Błąd aktualizacji: Znaleziono nieprawidłowy plik.Próbowała aktualizacji przez EA Download Manager i pobrała inna z jakiejś strony, ale to nic nie daje.
Bravurka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2011, 18:15   #244
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Jak sprawdzić, jaka naprawdę jest wersja naszej gry - pisano tu o tym wielokrotnie, ale na wszelki wypadek powtórzę - otwieramy plik skuversion.txt, który jest w katalogu Bin, domyślnie:
C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin
Szczególną uwagę zwracamy na końcówkę - zwykle 002 w przypadku podstawy i WP, 001 w przypadku nowszych dodatków/akcesoriów. Końcówki muszą pasować, że tak powiem. Jeśli zatem mamy podstawę w wersji 1.0.631.00002, najnowsza aktualizacja pasująca do naszej wersji to 1.19.44.010002. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Natomiast moje pytanie o mody bierze się stąd, iż jeden mod, który kiedyś ściągnęłam, uniemożliwiał włączenie gry. Takie sytuacje się zdarzają, gdy np. jakiś mod jest niekompatybilny z posiadaną wersją gry.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2011, 20:27   #245
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Cytat:
Napisał Bravurka Zobacz post
Mam wersje gry 6.0.81.009001 chcę ją zaktualizować ale wyskakuje błąd: Błąd aktualizacji: Znaleziono nieprawidłowy plik.Próbowała aktualizacji przez EA Download Manager i pobrała inna z jakiejś strony, ale to nic nie daje.
Najpierw podaj aktualizacje każdego dodatku osobno :
Faktyczne wersje (wiarygodne) posiadanej gry i rozszerzeń zapisane są w plikach [skuversion.txt] (otwierać w notatniku)

Zajrzyj do tych plików i podaj numery wersji dla posiadanych rozszerzeń

….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Nowoczesny ap. \Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Kariera\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Szybka jazda\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Po zmroku\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Impreza w plenerze\Game\Bin\ skuversion.txt
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 14:28   #246
Bravurka
 
Avatar Bravurka
 
Zarejestrowany: 08.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

agápi dzięki za odpowiedź, ale odinstalowałam Po Zmrok i przy jego instalacji zaktualizowało mi grę do 6.2.4.
Bravurka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2011, 15:02   #247
makkwacz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Aktualizacja the sims 3 problem

Hej. Gdy włączam ts3 wyskakuje, czy chce zaktualizować the sims 3. Klikam ok. i nagle wyskakuje małe okienko bez ramek z tym napisem : Alternate HTML content should be placed here. This content requires the Adobe Flash Player. Get Flash. klikam i otwiera się pobieranie Adobe Flash Player jest ok. Instaluje gotowe. i włączam jeszcze raz komputer. klikam w the sims 3 i znów czy chce zaktualizować grę klikam ok i nie ma różnicy nadal wyskakuje ten powyższy komunikat. DLACZEGO proszę

Ostatnio edytowane przez lithium : 07.04.2011 - 16:36
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2011, 10:43   #248
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam pewien problem. Wczoraj wyskoczyło mi że jest nowa aktualizacja, i czy chcę pobrać. Kliknęłam OK i zainstalowała się. Jednak gdy chcę włączyć simsy wyskakuje mi komunikat :

"Wygląda na to, że masz zainstalowaną nieoficjalną modyfikację gry, która nie pasuje do wersji gry The Sims 3, którą aktualnie posiadasz. Zalecamy odinstalowanie tych modyfikacji lub zdobycie ich zaktualizowanej wersji - w innym przypadku gra może się załamywać lub będą występowały błędy. Czy chcesz wyjść? Wyjdz/Dalej"

kiedy biorę wyjdź lub dalej wyskakuje mi bluescreen. Mam podstawę i podróże oraz dodatki ze store i innych stron, jednak wcześniej nie było takich problemów. Odinstalowywałam już chyba z 3 razy i nadal nic. Czy ktoś mi pomoże ? Proszę was, już nei wiem co robić

czy jest na tym forum ktoś, kto może mi pomóc? zawsze tak olewacie wszytko?!

Ostatnio edytowane przez suomii : 14.04.2011 - 13:36
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2011, 15:19   #249
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

A ja mam takie może głupie pytania
Czy jak zainstalowałam na nowo grę i mi pościągało aktualizacje od razu z wersji jakiejś tam 1.0 do wersji 1.milion sto to naprawia to wszystkie błędy, które były naprawiane przez aktualizacje po drodze (czyli: 1.1., 1.2. itd.)?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 11:02   #250
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

@Björk - zdaje mi się, że te najnowsze aktualizacje poprawiają wszystkie błędy, w końcu najnowsza łata do podstawy waży ponad 400MB, do WP - koło 100, a starsze są "lżejsze". Sama ostatnio instalowałam tylko najnowsze łaty i na jakieś specjalne łaty się nie skarżę...

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 22.04.2011 - 19:46
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023