Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2014, 12:27   #271
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

No, no fajny! 3 zdjecie jest najlepsze Zdjecia sa klimatyczne, dobry efekt oswietlenia. Oh te jego ramiona!
yrvie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2014, 12:43   #272
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Luca:











__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 14:54   #273
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Śliczna, super ubrana i z charakterem. Ma świetne włosy i usta, oczy średnio mi się podobają, może wolałabym niebieskie, chociaż zielone są oryginalne Fajne ma tatuaże. Podoba mi się
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 15:06   #274
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Dzięki! A wiesz, że nawet się zastanawiałam nad niebieskimi oczami? Ale ostatecznie zdecydowałam się na zielone, bardziej mi do niej pasowały.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 17:15   #275
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Ładna jest, ale dałabym jej inny skin, nienawidzę niewyraźnych nozdrzy. W ogóle na tych zdjęciach jej nos wygląda, jakby składał się wyłącznie z dziurek, a reszty praktycznie nie widać. :/
Trzecie. <3
Xillei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 17:32   #276
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Z tymi oczami to porostu kwestia mojego jakiegoś dziwnego upodobania, te też jej pasują.

Jako że mam chwilkę czasu, a podobają mi się Twoi simowie to sobie ich trochę pooglądałam Jeśli pozwolisz, oczywiście

Pierwsza simka – nie ma imienia – jeśli mam być szczera to średnio mi się podoba, szczególnie nie podobają mi się zielone włosy. Ale za to zdjęcia są fajne, szczególnie ostatnie jest super.

Josephine Clare – oczy średnio mi się podobają, ale ma fajne włosy w fajnym kolorze, lubie taki, szczególnie z odrostami. Podoba mi się również kształt ust

Michael Foster – niestety otworzyły mi się tylko dwa zdjęcia, ale z tego co widzę jest całkiem niezły, jednak nie mogę do końca ocenić bo nie widzę zbyt wiele

Vince Grisson – mmmmmm ciacho, ja w ogóle nie umiem robić facetów i kocham prawie wszystkich, więc oczywiście że mi się podoba. Włosy śliczne, taki zadziorek

Clay Roven – ma bardzo bardzo dziewczęcą urodę, ogólnie jest ładny, nie można powiedzieć, ale nie w moim typie że tak powiem Taki dziewiczy..

Max Churchill – śliczny kolor włosów, i w ogóle włosy śliczne. Uwielbiam wszystkie odcienie czerwieni i rudości na włosach, podobają mi się też usta, ale nos jak dla mnie trochę za wąski.

Jade Bullet – (chyba tak się nazywa, bo nie mogę odczytać z tej czcionki) – nie w moim typie, aczkolwiek przystojny, ma ładne ciepłe oczy.

Farsiris Lavelett – znów śliczne włosy, i suuuuper sesja, naprawdę. Nie podobają mi się jej oczy, nie wiem czemu, są takie dziwne.. Ale ogólnie jest ładna

Mia Cloud – Ohhhhh kocham ją ! jest cudowna, cudowne piegi, włosy, nosek i usta, i czyta książkę. Ideał!

Yuki Han – bardzo ładna, ma strasznie duże źrenice, ale pasują jej. Włosy też są śliczne. Nosek się troche błyszczy na końcu, ale i tak jest słodka

Ketan i Lanai – nie otwierają mi się zdjęcia, niestety

Następny sim też mi się nie otwiera i Caleb niestety też.

Asho – śliczna, kolor włosów nie w moim stylu, ale jej pasuje. Ma śliczne oczy i cerę, taką delikatną. Jak zwykle, piękna sesja.

Mały eksperyment, który nie ma imienia – jeśli mam być szczera to mi się nie podoba, ma ładne usta i kolor oczu. Ale ogólnie projekt nie w moim stylu.

Kolejna simka jest wspaniała, nie wiem czy nie najlepsza jak do tej pory. Oczy włosy, usta, nos, no wszystko mi się podoba!

Yuu Forecaster – no faktycznie z pazurem! Jak dla mnie bomba, genialna, super tatuaże i uwielbiam te włosy z zawiązaną chustką, piękne!

Serena – taka trochę plastyczek, i strasznie się błyszczy, jak by była cała spocona ogólnie rysy ma ładne, ale cała otoczka wokół niej łączenie z koroną mi się nie podobają.

Kolejna laleczka pasuje mi na mola książkowego Jest bardzo ładna, ma śliczną urodę, cerę, wygląda na smutną ale niewątpliwie jest urokliwa.

Kolejna bezimienna – piękna piękna piękna piękna, cudowna! Oczy, usta i piegi mnie powaliły.

Tym razem bezimienny pan – jest super, chciałabym mieć go u siebie i schrupać!

Syrenka – jest piękna, delikatna i subtelna, śliczne zdjęcia w wodzie.
Następna laleczka – bardzo realistyczna, jedynie nie wiem czy nie ma za niskiego czoła, ale oczy i brwi ma super

Kolejna, która jak sama powiedziałaś, nie jest pięknością – ale według mnie jest oryginalna i mi się podoba. Super wszystko dopasowałaś

Następna piękna blondynka – super ma włosy, tak naturalnie się układające, usta jak dla mnie trochę za grube, ale piękne mroźne oczy wszystko rekompensują.

Dale & Yorgh – on boski, super, piękny, ślinka cieknie. Ona, trochę nie podchodzą mi usta. Przez nie ma dziwny wyraz twarzy, ale reszta super. A sesja zdjęciowa cuuuudowna!

Echo – jedno zjęcie mi się nie wyświetla, przez co tylko na jednym widzę twarz, wygląda średnio korzystnie, ale ma fajną szeroką twarz, jednak przez ilość zdjęć trochę ciężko mi ocenić.

Björn – nie lubię facetów w takich włosach, ale jemu pasują. Fajny

Dwoje panów bezimiennych – obydwoje są fajni, ale brunet podoba mi się zdecydowanie bardziej, ma fajne włosy choć wygląda jak pijany

Kolejny pan – super sesja, a pan jest chyba moim ulubionym wśród wszystkich które do tej pory widziałam, oj chciałbym go u siebie w grze, znalazł by miejsce w moim opowiadaniu

Jack & Jill – ostatnie zdjęcie jest super. Ogólnie fajny, ma ładną urodę, ale te rany troche to zasłaniają. Mimo wszystko podoba mi się, ściągnęłabym mu tylko tą czapkę.

Luce już oceniałam więc nie będę się powtarzać

Offfffff dałam radę, ale się naoglądałam Wszystkie Twoje simy mi się podobały, jedne oczywiście bardziej drugie mniej i mam kilku ulubionych
Jeśli zrobiłam błędy w imionach lub nazwiskach to z góry przepraszam, ale czasami nie mogłam się doczytać na zdjęciu Na pewno teraz będę tu zaglądać na bieżąco.Pa!
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 17:40   #277
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,262
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Śliczna jest! Wszyscy twoi simowie wyglądają tak naturalnie, jak ty to robisz? D: Nawet nie wiem, co mam napisać, bo jest idealna. Ostatnia fotka wyszła najfajniej.
PS. Jakich suwaków z internetu używasz?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 18:35   #278
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Daisy - jej, dziękuję za tak obszerny komentarz! <3

Diano - co do tych suwaków, to typowo wszystkie podstawowe face slidery, chyba wszystkie basici są tutaj ładnie pozbierane, bo oryginalne od Ahmada już nie są dostępne:
http://sunnyccfinds.tumblr.com/post/...updated-all-17
Co do dodatkowych i ściąganych osobno, to na pewno mnóstwo suwaków do ust i nosa od #aWT, również hat sliders oraz parę pojedyńczych dotyczących detali twarzy, ale to już nie pamietam od kogo ;p

Dziękuję za komentarze!
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 21:31   #279
Sheil
 
Avatar Sheil
 
Zarejestrowany: 16.02.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Jestem zachwycona jej brwiami, są takie naturalne. Teraz prawie wszystkie dziewczyny wyrywają sobie 90% włosków z brwi i to wygląda tak okropnie.. Jej usta też są niesamowite, takie pełne <3 Jedyne do czego bym się doczepiła, to trochę przyćpany wzrok, a zwłaszcza na 2 i 3 zdjęciu xD Ostatnie za to najlepsze *_*
Sheil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 22:19   #280
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: laleczki Yuki

Co do tych brwi, ja nienawidzę takich chudych, wyskubanych, dlatego staram się simkom takich nie robić. Niektóry uważają, że są za szerokie, jednak moim zdaniem są w jakimś stopniu cechą charakterystyczną i sim może wyglądać trochę inaczej niż wszystkie, trochę bardziej realistycznie, drapieżnie. Oczywiście wszystko z umiarem, nie zobaczycie monobrwi <3

Dziękuję za komentarz!
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]


Ostatnio edytowane przez Yuki : 18.04.2014 - 11:39
Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023