Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.09.2007, 16:29   #21
Lavenda1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Domek naprawde piękny nie mam nic do zarzucenia. Wszystkie twoje domki są takie jakieś... inne, takie niebanalne i bez żadnych niepotrzebnych elemetów. Mam jeszcze pytanie twoja woda w basenie jest taka... inna nie taka jak normalnie w simsach czy masz na to jakiegoś hacka?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2007, 19:32   #22
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Dom po prostu cudny, najbardziej podobają mi się obie sypialnie i ten kącik z pamiątkami w salonie, no i cały salon i.. wszystko mi się cholera jasna podoba Kurcze no jak ty to robisz w twoich domach zwykłe maxisowe meble wyglądają całkiem inaczej, jesteś po prostu czarodziejką, uwielbiam oglądać twoje domy i wcale nie dziwie się, że nosisz rangę jaką nosisz bo w pełni zasłużyłaś. Gratuluje talentu i czekam na nastepne twoje dzieła, które z wielką chęcią zobacze.
 
stare 24.09.2007, 20:00   #23
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Cytat:
Napisał Lavenda1
Mam jeszcze pytanie twoja woda w basenie jest taka... inna nie taka jak normalnie w simsach czy masz na to jakiegoś hacka?
Ale w jakim sensie inna? Czy chodzi o kolor? Czy o coś innego?
Ponieważ nie wiem dokładnie, o co Ci chodzi, to na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie mam w grze żadnego hacka.

Dzięki dziewczyny za wypowiedzi
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 24.09.2007, 20:58   #24
Lavenda1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Chodzi mi o to że woda jest taka naturalna, może to kwestia Podróży.
 
stare 25.09.2007, 06:09   #25
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Cytat:
Napisał Lavenda1
Chodzi mi o to że woda jest taka naturalna, może to kwestia Podróży.
No cóż, taką naturalną wodę mam od któregoś dodatku, nie jestem pewna, ale chyba od CPR. Widzę, że masz CPR, więc może to kwestia grafiki. Ja mam ustawione opcje grafiki na najwyższe i może właśnie dlatego woda wygląda tak, że chce się do niej wskoczyć

konrad2310 - widać, że na ścianach basenu jest cegła, więc wiadomo, że Lawendzie nie o to chodziło Sprawa wyjaśniona.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 25.09.2007, 16:25   #26
weeraa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Domek jest swietny. Bardzo spodobal mi sie pomysl pomieszania zielini z czernia. Wyglada to niesamowicie. Jestes super architektem! 10/10
 
stare 02.10.2007, 08:40   #27
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Domek śliczny!!! Nie mogę oczu oderwać!!! Dzięki za link do pobrania domku!!! 10/10!!
 
stare 02.10.2007, 13:47   #28
Hejlok
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Ojacie - chaotycznie, ale fajnie 8/10
 
stare 02.10.2007, 15:09   #29
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

Cytat:
Napisał am123
Dzięki za link do pobrania domku!!!
Ale ja nie dawałam domku do pobrania Jedynym mój dom do pobrania na tym forum to dom konkursowy, w którym mieszka rodzina Macierzanka: http://forum.thesims.pl/showpost.php...3&postcount=12
Dlaczego więc dziękujesz mi za link, którego nie dostałaś?

Proszę o wyjaśnienia.

__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 11.10.2007, 18:14   #30
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom rodziny Daktylek

twój dom, zresztą, nie tylko ten, zachwycił mnie. całkowicie. masz niesamowity gust, wyczucie, po prostu talent do dekorowania wnętrz. pięknie dobierasz dodatki, kolory, fantastycznie łączysz różne style i formy, jestem naprawdę zachwycona. ^^"
 
 

Tagi
irbis


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023