Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2014, 13:40   #3261
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Pewnie już pakują grę do tych pudełeczek... Wiem, pojechało świstakiem... No ja mam nadzieję, że kotś z graczy się zlituje i narysuje ładniejsze tekstury zastępcze do elementów świata zewnętrznego... (drzewa, rośliny, skały, woda i wszystko inne). Osobiście to nawet gdyby oddali baseny i małe dzieci, to chyba bym się nie mogła przestawić na tą cukiereczkową, błyszczącą graficzkę... Choć muszę przyznać, że chciałabym grę przetestować, jednak jest to głupia fanaberia. Nie wydam tyle kasy na grę, którą po tygodniu rzucę w kąt.... Trzeba czekac aż stanieje do jakiś 50-70 zł...


EDIT:


Może ktoś podać linka do jakichkolwiek obiektów CC do pobrania do Dema? Pytam, bo owszem, znajduję zdjęcia takowych obiektów, ale pobrać się ich nie da... No co mi po samych zdjęciach...

http://mysims4blog.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 22.08.2014 - 13:44
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2014, 14:13   #3262
Spiska
 
Avatar Spiska
 
Zarejestrowany: 17.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

anie_1981, mamy zupełnie inne odczucia co do gry, bo przeglądając już któryś z kolei gameplay zastanawiam się, czy to kwestia ograniczonego czasu (i ludzie woleli spędzić go żyjąc niż urządzając dom) czy po prostu kiepskiego wyposażenia, ale wnętrza wydają mi się jałowe, nijakie i szare.

Za to mam przeczucie, że Willow Creek będzie drugim miastem (za Hidden Springs), w którym będzie mi się przyjemnie mieszkało. Jest ślicznie, zielono, jest rzeka, no i jeśli będzie tam klimat prawdziwego Nowego Orleanu, to tylko poczekać aż wyjdzie te kilkanaście dodatków i będzie się dało normalnie grać, z wszystkim co jest potrzebne
Spiska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 14:24   #3263
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Tylko mnie cały czas denerwuje ta ich pazerność. No zabrać z gry coś podstawowego i dać to jako część płatnego dodatku to jest cios poniżej pasa. To jak sprzedać komuś telefon i kazać mu osobno płacić za ładowarkę
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 16:09   #3264
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Spiska Zobacz post
to tylko poczekać aż wyjdzie te kilkanaście dodatków i będzie się dało normalnie grać, z wszystkim co jest potrzebne
Jak będzie słaba sprzedaż to kilkanaście napewno nie wyjdzie.Zanosi się na to,że ta część serii będzie miała najmniejszą sprzedaż .Bo ani nie ma reklam,ani jakichś specjalnych zapowiedzi,gra sama w sobie jest kiepska porównując inne cześći,a ludzie krytykują to coś od góry do dołu.Ja tak szczerze chciałbym,by ta gra się słabo sprzedawała,przynajmniej EA dostanie nauczkę,że zepsuli serię lubianą przez miliony ludzi Normalnie oni chcą zniszczyć kurę znoszącą złote jaja ... Jak dla mnie ta gra nie może im wyjść,bo już samego początku jest na pozycji przegranej.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 16:25   #3265
Nevada
 
Zarejestrowany: 29.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Mentosik57 Zobacz post
Jak będzie słaba sprzedaż to kilkanaście napewno nie wyjdzie.Zanosi się na to,że ta część serii będzie miała najmniejszą sprzedaż .Bo ani nie ma reklam,ani jakichś specjalnych zapowiedzi,gra sama w sobie jest kiepska porównując inne cześći,a ludzie krytykują to coś od góry do dołu.Ja tak szczerze chciałbym,by ta gra się słabo sprzedawała,przynajmniej EA dostanie nauczkę,że zepsuli serię lubianą przez miliony ludzi Normalnie oni chcą zniszczyć kurę znoszącą złote jaja ... Jak dla mnie ta gra nie może im wyjść,bo już samego początku jest na pozycji przegranej.
na razie sprzedaje się chyba w porządku - http://www.vgchartz.com/preorders/41868/USA/
To są tylko "pre ordery" z USA, nie ma danych dla reszty świata.
Nevada jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 16:31   #3266
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ta gra się sprzeda dobrze, bo to gra dla dzieci i chociaż EA straci paru dorosłych graczy, grających na poważnie, to za to dużo dzieci pozyska. Wyjdą na swoje, złego diabli nie biorą.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 17:26   #3267
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Choć muszę przyznać, że chciałabym grę przetestować, jednak jest to głupia fanaberia. Nie wydam tyle kasy na grę, którą po tygodniu rzucę w kąt.... Trzeba czekac aż stanieje do jakiś 50-70 zł...
Nie wiem jaki masz internet i ile będzie ważyć gra, ale na Originie możesz przez 24h grać i zwrócić grę.
https://www.origin.com/pl-pl/great-game-guarantee-terms

Ja rozważam tę opcję, bo internety mam niezłe, ściągnąć powinno się sprawnie, a ponieważ będę miała jeszcze wakacje to będzie czas na granie 24h ;d

@up: Jak się będzie źle sprzedawać to moim zdaniem zrobią właśnie więcej dodatków, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy ;d Więc będzie dużo, słabych akcesoriów/dodatków w nadziei, że ludzie licząc na coś lepszego kupią
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 18:01   #3268
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Może ktoś podać linka do jakichkolwiek obiektów CC do pobrania do Dema? Pytam, bo owszem, znajduję zdjęcia takowych obiektów, ale pobrać się ich nie da... No co mi po samych zdjęciach...

http://mysims4blog.blogspot.com/
Tu są jakieś linki
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 18:37   #3269
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

No udało mi się wprowadzić CC do TS4 CAS. Szkoda, że na razie to są same rekolory, jakiś nowy ciuch też by się przydał.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2014, 18:42   #3270
Spiska
 
Avatar Spiska
 
Zarejestrowany: 17.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Tylko mnie cały czas denerwuje ta ich pazerność. No zabrać z gry coś podstawowego i dać to jako część płatnego dodatku to jest cios poniżej pasa. To jak sprzedać komuś telefon i kazać mu osobno płacić za ładowarkę
Mnie też. Dlatego jeszcze nie mam zamówionej gry i nie planuję, póki nie wyjdzie wystarczająco dodatków, żeby to miało ręce i nogi. No i wiadomo, że nie po regularnej cenie, tylko w jakiejś promocji
Nie kręci mnie ta gra aż tak bardzo, żebym ją musiała mieć teraz i już.
Spiska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023