Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 36 65.45%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 6 10.91%
3 gwiazdki - Przeciętne 5 9.09%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 8 14.55%
Głosujących: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.12.2005, 17:26   #341
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No niestety opóźnienie nie jest spowodowane tylko problemem z simsami, ale jestem teraz w klasie maturalnej i mam pełno nauki. Niestety zupełnie brakuje mi czasu na cokolwiek i ciężko mi znaleźć wene na pisanie kolejnego odcinka, a co dopiero na zrobienie zdjęć. Ale obiecuje ze jak już będe mieć troche luzu to coś siępojawi. Za pare dni święta, więc może coś się urodzi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2005, 00:49   #342
Clovsii
Guest
 
Postów: n/a
Blush :)

Tak dawno niebyło mnie na forum przez 4 miesiace i co widze? jest 6 odcinkow.. można się załamać.. doobra nic nie mówie masz sie uczyć!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2005, 13:56   #343
Małgosia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystko bardzo fajnie i ciekawie,wspaniałe zdjęcia!No i oczywiście dobra fabuła.Oceniam 10/10.Szkoda,że nie dajesz nowych odcinków.....bo bym sobie z chęcią obejrzała.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2005, 20:11   #344
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Clovsii
Tak dawno niebyło mnie na forum przez 4 miesiace i co widze? jest 6 odcinkow.. można się załamać.. doobra nic nie mówie masz sie uczyć!

Poczekaj aż ty znajdziesz sie w klasie maturalnej. dopiero zrozumiesz co ja musze przechodzić....myslisz że matura to tylko taki sobie sprawdzianik nic nie wart ?? od tego ważą się losy calej mojej przyszłości, więc wybacz że załamalem Cie moim kompletnym brakiem czasu, ale dla mnie wazniejsza jest ta nauka niż robienie FS. Poczekasz 3 lata i sama zrozumiesz co to jest matura.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2005, 17:39   #345
Duedi
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Ja swoje fs mam zrobione pod postacią Pokazu Power Point. I dlatego nikomu nie chce się ich otwierać, mimo że to już 8 odcinek. Twoje jest bez zarzutów. Ale koniecznie przeczytaj fs BALCONY REVOLUTION
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2006, 18:40   #346
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

uwielbiam, kiedy moja kumpela odpowiada za mnie na tematy
mi się podoba
tego nie brac pod uwagę
bardzo fajne Fs
gratuluję wytrwałości i... talentu!

:*
Martencja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2006, 14:31   #347
*Lucy*
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Bardzo mi się podoba twoje fs, ale wiem jak to jest mieć dużo pracy w szkole więc cię rozumiem (Niech cię nie zmyli mój wiek, w mojej szkole też trzeba nieźle pracować, co mi przypomina, że z angielskiego mam do napisania 3 strony na temat pewnej ksiązki) Będę czekać cierpliwie. Aha, jeśli chodzi o ocenę, to na skali 0/10, twoje fs ma 11! (jak nie więcej)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2006, 19:58   #348
beti
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał Tidus2004
Nom to teraz się juz zawiodłem....... przez tyle czasu męczylkiście mnie o kolejny odcinek, a tu tylko 1 komentarz:/ no wiecie co ?? i skąd ja mam niby wiedzieć czy wam się podoba czy nie ?? jeżeli juz wchodzicie, to co wam szkodzi ocenić to FS :/
--------------------------------------------------------------
I jeszcze ci mało????? Tyle komentarzy, piękne fs... 1000000000000000000000000000000000000000000000000/10. Jestem baaaaaardzo zagorzałą fanką Harry'ego Pottera i Simsów. I ty to pogodziłas. Życzę duuuuuuuuuużo komenci i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo odcinków
PS. Kiedy natępny odcinek fs???????? Jakoś niema dosć długo.... ;(
PPS. Skąd masz takie fajne dodatki, np. jak Ron i Harry latają na miotle?
PPS. "skąd ja mam niby wiedzieć czy wam się podoba czy nie ?? " Na pewno tak.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 17:16   #349
cissy
Guest
 
Postów: n/a
Question Czas

Wszystko ładnie, pięknie. Opowiadanie jest naprawdę super ale...
Niemożliwe jest aby David wiedział o blixniakach i Harrym Potterze, a już napewno żeby byli w tym samym wieku bo

Akcja dzieje się w 1996 (komiks)
A książka HP I KP w 2006.
HP I ZF jakiś rok wcześniej. Gdzie tu równowaga czasowa?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 18:12   #350
...:Chocolate:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie pamiętam czy już pisałam, ale gratuluję pomysłu i wykonania. Sama jestem w klasie maturalnej i wiem jak trudno znaleźć chwilę wolnego czasu. Podobnie jest z Falconem, który też chwilowo zawiesił pisanie fs. Ale mam nadzieję, że po tych okropnych przeżyciach jakie czekają nas w maju będę mogła przeczytać kolejne odcinki Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023