Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2012, 12:09   #371
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

masz plik resource.cgf? (czy jakoś tak)
Dzięki niemu działają mody.
A ściągnęłaś do niego pozy? Bo bez nich jest tylko obiektem.
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2012, 19:22   #372
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Czekam na nową rodzinkę, mam nadzieję, że z Pose Playerem będzie już wszystko dobrze :3
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2012, 19:25   #373
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 890
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

ja też na początku miałam problem z poseplayerem ... gra ładowała mi się ok 40 minut dodatkowo przycinka na każdej sekundzie gry... nie szło w ogóle grać...
ale znalazłam poseplayera w innym źródle, pobrałam, zainstalowałam i wszystko śmiga
tak więc może go pobierz jeszcze raz i spróbuj
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2012, 14:12   #374
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Chciałam tylko powiedzieć że nie wszystko jeszcze działa..mianowicie pose player działa, ale nie ma w nim póz.. właśnie jestem w trakcie meblowania domu nowej rodzince. Odcinek dostaniecie, mam nadzieje w sobotę. Dziękuję za cierpliwość do mnie i simsów, naszej kochanej gry
__________________

Ostatnio edytowane przez Horsez : 27.12.2012 - 15:59
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2012, 18:26   #375
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Ale każesz karzesz czekać.Ale jak czekałam to jeszcze
troszeczkę poczekam.Czekam,czekam,czekam!
__________________
I waited for you ...
Misiaa12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2012, 13:27   #376
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Wracam, wracam Witam was wszystkich bardzo Serdecznie z powrotem. Przychodzę do was z nową rodziną Kapka-samo nazwisko wielu zaczyna już śmieszyć, wbrew pozoru losy tej rodziny będą okryte trochę śmiechem.. trochę żalem.. poporstu życiem..
Na wstępie pochwalę się że pierwszy raz w całej historii grania w The Sims, będę grać w domku stworzonym przez siebie( znaczy tworzyłam ale mi sie nie podobały).


Poznajcie Franciszkę, właściwie Franię Kapkę. Ta 20 letnia singielka, zamieszkała w SW. Dom kupiła z pieniędzy po sprzedaży mieszkania matki( kochana mamusia wyjechała z nowym facetem do Niemiec). Jest Singielką, studiuje Resocjalizację, z zamiłowania uwielbia literaturę, sama próbuje coś tworzyć. Ma nadwagę.

Sprawdzę pogodę-pomyślała Frania-Deszcz? nie,to nie możliwe, przecież na polu jest 30*! Zakłamany internet.. cóż czas ruszyć dupkę i pozwiedzać okolicę. Studia zaczynają się dopiero w Październiku, tymczasem mamy lato.Gorące i tłuste..dobrze idę.

Pierwszym celem słonecznego spaceru Franciszki było wybrzeże, gdzie było przyjemnie. Bryza zdecydowanie zdejmowała ciężki upał z atmosfery. Dziewczyna postanowiła przejść się plażą. Nie było zbyt dużo ludzi, to dobrze. Sama myśl o zeskwarciałych blondynkach przyprawiała ją o obrzydzenie. Po chwili spostrzegła jednak na leżaku obok faceta. Może i był trochę w jej typie.. Postanowiła do niego zagadać.

Na widok podążającej w jego kierunku pulchniutkiej dziewczyny, chłopak lekko się uśmiechnął.

-Hej, jestem Franka.. znaczy Franciszka, wiem.. dziwne imię.
-No cześć-odparł zażenowany facet- Włodek, znaczy Włodzimierz jestem.
-Widzę że też masz "orginalne" imię.-dziewczyna nie wiedziała czy ten żart go obrazi..
-No tak, rodzice się uparli, nie widziałem cię tu wogule.
-Tak, dopiero się przeprowadziłam..

-Gorąco, dziś.. w końcu 30* to nie w kij dmuchał.
-Wiesz, kiedy jest tak gorąco trzeba dużo pić!

-Jasne.. wiem. Ja pije dużo.. lubię pić.
-Czyżby? Nie wyglądasz na imprezowiczkę.
-Nie, nie o to mi chodziło.. Poprostu gdy jest gorąco chce mi się pić. Nie jestem wielbłądem, więc lubie pić.

Dziewczyna zrezygnowała z rozmowy, i postanowiła skorzystać z uroków SW. Szczególnie z chłodnego morza..


Jeden zgred cały czas patrzył się na Franie gdy pływała..

Cały czas strzelał miny, odpowiadające raczej niezadowoleniu, niżeli podnieceniu..

Potem jednak postanowił dołączyć się do młodej Franciszki.

Zdegustowana Franciszka postanowiła opuścić zbiornik wodny zwany "Morzem".

Po powrocie do domu, bez stresu zjadła kanapkę z powidłami. To był szalony dzień.. Ale najważniejsze że wykąpała się w tym zimnym, przyjemnym morzu.

Wieczór, był nudny. Jedyną rozrywką w oczach Frani był teraz laptop. Postanowiła go włączyć i otwierając przeglądarkę , wyświetlił jej się komunikat: SZUKASZ DRUGIEJ POŁÓWKI? DOŁĄCZ DO NAS! hm.. pomyślała Frania- To może być zabawne, i bez chwili zastanowienia założyła profil na Simsingle.pl

Przejrzała się w lustrze, wiedziała że nie wygląda jak standardowa Tap madl, jednak mama powtarzała jej ciągle:" Każda potwora znajdzie swego amatora".

Postanowiła się zabawić i przy kubańskiej muzyce zaczęła szaleć na dywanie..

Następnego dnia rano, postanowiła wbić w swoje życiu trochę ruchu.. Wyszła do pobliskiego parku by oddać się jeździe na wrotkach.

Nie szło jej zbyt dobrze, mimo wszystko miała z tego wiele frajdy.
"
Wzieła udział w konkursie jedzenia hot-dogów, kochała przecież jeść, tak samo jak pić ♥

Z czasem przestało jej wchodzić..

I efektem tego były przeraźliwe mdłości..

Po nieprzyjemnych rewolucjach żołądkowych, znalazła cudownie pachnący kwiatuszek..

Kiedy hot-dogi przeszły już przez soki trawienne postanowiła zaspokoić głód i pragnienie , winogronowym sorbetem.

Postanowiła podpiec sadełko, i wyruszyła do kapsuły opalającej, zdecydowanie przesadziła..

Po powrocie do domu postanowiła sprawdzić swój profil randkowy. Ku zaskoczeniu zobaczyła tam zdjęcie i wiadomość od chłopaka z plaży.. Jak mu tam było Władek?..Waldek..? nie.. Włodek.Też sobie nick ustawił..Pogromca_kobiet. Wielkie rzeczy..Wiadomość brzmiała: Czy to nie przypadek że cie tu spotykam?. Nie wiadomo co sobie pomyśli. Frania bez namysłu odpisała: " Może to przeznaczenie.." i zamknęła laptopa..

*Kilka dni później..
Frania postanowiła ponownie przejrzeć wiadomości. Żadna jednak nie nadeszła.. Może sie wystraszył pomyślała, ale w końcu cały ten zabawny profil miał być żartem. Postanowiła kontynuować pisanie książki którą zaczęła kilka miesięcy temu, jeszcze kiedy mieszkała z mamą.

A tu nasza Frania na materacyku, ma taki przyjemny uśmiech

C.d.n
__________________

Ostatnio edytowane przez Horsez : 29.12.2012 - 14:33
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2012, 13:51   #377
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Franka jest śliczna! Mnie się tam podoba A ten staruch nie ma gustu i tyle Chociaż w tym wypadku to chyba dobrze.. Jak gadała z Włodkiem, to strasznie jej się język plątał. Gadanie o tym piciu mnie rozwaliło

Fajnie, że znowu jesteś Czekam na next
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2012, 14:06   #378
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Czyżby tekst 'lubię pić' został zaczerpnięty od pewnej gwiazdeczki jutuba noszącej do kościoła 3 dezodoranty i posiadającej chomiki?
Bardzo cieszę się, że wróciłaś, niesamowicie przyjemnie ogląda się Twoje zdjęcia.
Frania jest ładna i nie przesadzajmy - aż tak otyła nie jest, żeby mi tu zaraz krzywić się na jej widok.
Głupi ramol..
Czekam na więcej Horsezie Ty.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2012, 14:51   #379
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Cieszę się, że wszystko jest już okej. Co do odcinka, Franie jest przepiękną kobietą, a kilogramy dodają jej coś, co nie wiem jak nazwać. Chłopak na pewno się zakochał na zabój.
__________________
I waited for you ...
Misiaa12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2012, 15:37   #380
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodziny Koniny:-)

Bardzo sympatyczna ta Frania, ma w sobie wiele uroku, bardzo mi się podoba jej historia, zobaczymy jakie perypetie dla niej przygotujesz.
Czekam na next.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023