Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2015, 22:06   #381
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,262
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

W pierwszej edycji mafia wyeliminowała nieaktywną Meonę. I wtedy Libby napisała, że pozostało 5 mafiozów, a wszyscy się dziwili, że jak to mafia swoją zabiła. Myślę, że tym razem też mielibyśmy taką informację.
__________________
Diana jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2015, 22:09   #382
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Poza tym wtedy nie udało nam się żadnego mafiosa zgładzić
Teraz nie wiem czy podejrzewać tych, na których Kędziorka głosowała/których podejrzewała, czy wręcz przeciwnie. Nie mam teraz czasu analizować jej postów...
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 30.08.2015, 11:05   #383
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,743
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

ja daje sobie rękę uciąć, że cheeba jest w mafii
__________________
Rainbow jest offline  
stare 30.08.2015, 11:26   #384
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Nie wiem, podejrzana wydaje mi się Diana...
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Ja tam nie wiem, obawiam się, że z LP23 będzie jak z Ciastkiem. Obaj zawsze się dziwnie zachowują w FM, a w mafii nie są. Nie żeby to był argument, że tym razem Lepki też nie może być w mafii, ale po prostu no.
Tak jakby wiedziała na 100%, że oni są niewinni bo sama jest w mafii
Ale może to tylko nadinterpretacja z mojej strony

E: No i Kędziorek chciała głosować na Dianę, ale zmieniła zdanie...tego samego dnia Kędziorek ginie. Przypadek?

Ostatnio edytowane przez Charionette : 30.08.2015 - 18:34
Charionette jest offline  
stare 30.08.2015, 12:51   #385
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
W pierwszej edycji mafia wyeliminowała nieaktywną Meonę. I wtedy Libby napisała, że pozostało 5 mafiozów, a wszyscy się dziwili, że jak to mafia swoją zabiła. Myślę, że tym razem też mielibyśmy taką informację.
Ano, właśnie, wczoraj przed egzekucją Kędzi nadal było czterech mafiozów. Libby jasno to napisała.

A tak w ogóle, to mnie dziwi to, że wczoraj Shiver odpadł. To znaczy przed moim przedwczorajszym (?) postem nikt nawet o nim nie wspomniał, a tu nagle BAM! Shiver zabity (i niewinny). Szczególnie, że (no bądźmy szczerzy) nie miałam żadnych konkretnych powodów, jedynie dziwne wrażenie, że niewiele wnosi do zabawy. A tu nagle znajdują się dwie osoby, które mnie popierają? Dobrze wiem, że nie potrafię przekonywać ludzi do moich poglądów. Dziwne.

W ogóle mam wrażenie, że osoby winne (a przynajmniej część) zostały wymienione w naszych wcześniejszych postach, ale mafia skierowała uwagę na niewinnych podejrzewanych o współpracę z Valdkiem. Myślę też, że mafia specjalnie eliminuje osoby, które raczej nie są podejrzane, a nawet uczestnicy snują domysły, że w mafii nie są. No, może poza Malfurionem. Przykłady? Nikt nie wierzył w winę Mery, bo wyglądało to jakby mafia miała ją zabić, a cattani ją wyratował. Mery zginęła z rąk mafii (po raz drugi xD). Potem napisałam (jestem taka egocentryczna, wow ), że wątpię w winę PP. PP zginął z rąk mafii.
Więc po tym wywodzie mafia zapewne zmieni taktykę...

Mam jeszcze taką teorię: w mafii są osoby, które nie rzucają podejrzeń, a nawet bronią podejrzanych. A może też osoby, które prawie się nie odzywają. No wiecie, jakby myśleli "My będziemy się przyglądać, a niech ci mugole powybijają się nawzajem, mwhahaha ". Okej, jak to napisałam, to teraz mi się wydaje głupie, ale nieważne :p Chociaż z drugiej strony Shiver zachowywał się podobnie i okazał się niewinny.

Dlatego dziś winnych będę szukała pośród tych osób: Albo nie, na razie nie będę rzucała nickami, nie będę podsuwała mafii nowych kozłów ofiarnych.
__________________
Hebe jest offline  
stare 30.08.2015, 14:37   #386
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale jak narazie wasze zachowanie tylko pomaga mafii. W jaki sposob? Mało się wypowiadacie a jeśli już się wypowiecie to na zdanie może dwa. No chyba, że wszystkie osoby które zostały i się wypowiadają są w mafii bo mafia wyeliminowała całą reszte aktywnych i zostawiła same nieaktywne by móc nas wykończyć. Aż się grać odechciewa.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 30.08.2015, 17:09   #387
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Zgadzam się z ddo, jak mamy wyłapać mafiozów jeśli prawie nikt się nie odzywa? Powiedzcie chociaż na kogo głosujecie, żeby nie było znowu remisów.

PS Rainbow przemówiła
__________________
Hebe jest offline  
stare 30.08.2015, 17:11   #388
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Ja cały czas obstawiam Rainbow, a już szczególnie teraz, jak się na niš uparłam, a ona nagle przemówiła, jakby Muffillatio minęło
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 30.08.2015, 17:14   #389
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

zagłosowałam na Dianę już po południu, bo nie widziałam lepszego wyboru, a nie byłam pewna kiedy wrócę. Wróciłam teraz i padam ;-;
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 30.08.2015, 17:22   #390
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 22
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia VI

Ja też rzucam głos na naszą Dianę,bo argumenty Charionette wydają sie być bardzo sensowne.A zresztą sama to nie bardzo wiem,na kogo głosować,jak wcześniej pisałam nie śledziłam na bieżąco tematu.
Nina14! jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023