Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2010, 12:18   #31
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Jest taki nowy klejnot o nazwie Oko Wampira. Spotkałem z w podziemiach klub dla wampirów i zaplecze gdzie był klejnot, szczątki i te drzewa z cmentarza. Klub to Plazma 501
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2010, 13:19   #32
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Hmm, temat w sam raz dla mnie! :>

Na początku wprowadziłam wyprowadzoną rodzinkę do domu, w którym gram. Skopiowałam całość i przeniosłam do Bridgeport. Trochę się pobawiłam, ale... Ale nie. To miasto, o dziwo, mi nie pasuje. Nie mogłam się zachwycać odbiciami wody (tylko trochę mam zmienioną wodę w basenie, ale nie ma odbić), bo by mi się zacinało. No i ogólnie, jakieś takie... "cementowe", "szare", że tak napiszę, to miasto mi się wydawało. Więc wróciłam do zapisu w Twinbrook (dzięki Bogu, że go nie skasowałam...). A tam, z przynajmniej pół godziny ustawiałam na wzgórzu kluby. Ja cię trzasnę, tak się wnerwiałam! Musiałam ustawiać największe parcele, jakie się dało, później umieszczać jak najbliżej siebie, ale żeby się zgadzało, następnie musiałam zmieniać typ parceli na publiczny, zmieniać na "Ekskluzywny klub" czy "Lokalna knajpka", wsadzać na te parcele wieżowce, ustawiać je w odpowiednim kierunku, zamartwiać się, że to wygląda, jakby w ten róg kosmici wjechali, taki jest wystająco-płaski... Dobijało mnie to, zanim w ogóle zaczęłam grać. No ale zaczęłam. Uczyłam grać na instrumentach, zmieniłam cechę, pracę, łowiłam ryby... No ale chciałam wypróbować jakiś klub wieczorem. Puścizna, no ale cóż. Usiadłam simką przy barze, i zamówiłam chyba "Płonące trupy(**)" (w nawiasie cena), i... Pac. Koniec. Kropka. Pustka. Nicość! Zniknął barman, zaczęli znikać ochroniarze, moja simka też! A jak ją znalazłam, to była w domu. Do połowy w fundamencie. Resetsim nic nie dał. Dopiero moveobjects'em mogłam ją wyciągać. Już uff, już och, ale... Ale. Pozostałych dwóch simów nie ma. Śledzę, ale ich nie widzę. Wyparowali. I musiałam wychodzić bez zapisywania. Na szczęście zaraz po zbudowaniu superowego basenu zapisałam Taki mi ekstra wyszedł... Trudno go opisać, ale ogólnie ze wszystkimi szafkami i jacuzzi wygląda bosko :> A tak nawiasem mówiąc, to jedna simka zaprosiła moją na przyjęcie. Cieszę się, za kilka godzin widzę komunikat, no ale jest blisko, to jeszcze nie jadę. Była chyba za dwadzieścia minut impreza, więc wzięłam rower i moja simka pojechała. Ale co to? Nie chcą jej wpuścić! Patrzę na zegar... Się spóźniła. I nie chcą jej wpuścić. Głupole.

Jeszcze opowiem o tych wieżowcach, które umieściłam w Twinbrook. Mimo, że siostra odradzała, zrobiłam płotek wokół nich z obelisków i kolumn, z ozdób otoczenia. Wyszło hiper-super-ekstra-fajnie. Pododawałam drzewek, a pomiędzy budynkami ustawiłam rzędy wysokich iglaków. A choć w Twinbrook nie ma iglaków, to tam, pomiędzy wieżowcami, wyglądały one... Muuah! :>
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 14:05   #33
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

fajnie poprawili sprawę z lustrami/ Pewnie wiecie, że normalnie jak obniżycie ściany to w lustrze odbija się wszystko to jak widać, czyli też miasto i te opuszczone ściany. a teraz? jak opuścimy sciany i zerkniemy na odbicie w lustrze to odbija się dane pomieszczenie a ściany są całe jak dla mnie super...

Cytat:
Napisał Arkia Zobacz post
No ale chciałam wypróbować jakiś klub wieczorem. Puścizna, no ale cóż. Usiadłam simką przy barze, i zamówiłam chyba "Płonące trupy(**)" (w nawiasie cena), i... Pac. Koniec. Kropka. Pustka. Nicość! Zniknął barman, zaczęli znikać ochroniarze, moja simka też!
a może to była pora zamknięcia lokalu i dlatego wszyscy zniknęli?
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 14:14   #34
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Aha. Miałem jeszcze powiedzieć o cyfrowym akwarium na ścianę. Sprawdzałem je w lokalach i jednak pływają w nich prawdziwe ryby i jest opcja, że jakaś cyfrowa opieka jest. Wziąłem usuń ryby i pojawiły się np.

Doitsu Koi
Czarna złota rybka
Ryba wampirza
Glony morskie(jakoś podobnie)
Rozdymka

Niestety nie da się ich wziąć . Tylko ukraść .
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 14:33   #35
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Cytat:
Napisał PoZmrokowiec Zobacz post
Sprawdzałem je w lokalach i jednak pływają w nich prawdziwe ryby
Oczywiście mam takie akwarium, bo od początku byłam go ciekawa. To nie są prawdziwe ryby, tylko cyfrowe, nie trzeba ich karmić i sprzątać im akwarium, ale wyglądają identycznie i do tego są większe, więc ogólnie miodzio. Nie musisz też mieć ryby w plecaku. Po prostu Sim klika pilotem i ryba pojawia się w akwarium, jaka tylko zechcesz Nie wiem, ile mieści się maksymalnie, ale na pewno dużo, bo umieszczałam ustniczki i wciąż jeszcze miałam miejsce, aż musiałam połowę usunąć, bo tłok był bardzo nieestetyczny. Jest też opcja "sterta różnych ryb" - wtedy dodaje się po prostu gromada różnych rybek, od płotki, przez ustniczka, po robo-rybę.
Do tego akwarium super wygląda jako ścianka działowa, u mnie między kuchnią i salonem, ścieśniłam wszystko maksymalnie, ale zmieściłam
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 14:53   #36
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Ahaaa! No to nawet lepiej .
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 17:07   #37
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Cytat:
Napisał PoZmrokowiec Zobacz post
Jest taki nowy klejnot o nazwie Oko Wampira. Spotkałem z w podziemiach klub dla wampirów i zaplecze gdzie był klejnot, szczątki i te drzewa z cmentarza. Klub to Plazma 501
Mógłbyś zrobić zdjęcie tego klejnotu i wstawić do tematu ze zdjęciami? Bardzo mnie korci jak wygląda ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 20:53   #38
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

nie wiem czy wiecie ale drinki wpływają na cechy naszych Simów na czas ich działania. Jest taki drink, który zalicza się do takiej grupy, której szczerze nie pamiętam jak się nazywa. Po tym jak moja simka go wypiła, to pojawiły jej się dwie cechy (m.in szalona) w miejsce dwóch innych. Po tym jak drink przestał działać wszystko wróciło do normy
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 20:58   #39
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

szkoda że te bary są otwarte na tak krótko,moja simka dopiero co zaczęła się dobrze bawić,a oni jej zamknęli klub
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 22:56   #40
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Grałem dosyć długo, mogę się wypowiedzieć.
Ogółem uważam jak narazie, że dodatek jest spoko. Miasto jest ładne, ale na zwiastunach wyglądało na ładniejsze. Podoba mi się opcja tańczenia na blatach bądź stołach, nie wiem czemu ale moja Simka nie chce tak fajnie tańczyć na podłodze... Kluby są zamykane zdecydowanie za wcześnie, dopiero co moi Simowie się rozkręcają, a tutaj mi wyskakują, że zamykają ;o.
Kapel jeszcze nie wypróbowałem.
Narazie mi się podoba, zobaczymy jutrzejszy ciąg dalszy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023