Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Ile jest wam najtrudniej zdobyć gwiazdek
Pół gwiazdki 9 100.00%
Głosujących: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.02.2004, 16:10   #31
Moniczykita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie chyba 4,5 bo jak chcę na 5 gwiazdek wskoczyć to za coś tam mi odejmują jedną gwiazdkę..
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.02.2004, 14:48   #32
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Dla mnie kiedyś zdobywanie gwiazdek było problemem, ale odkąd mam ten obraz dający sławe
Te obrazki to jakis .......Czyba o to chodzi ze ma sie zdobyc sławe starając sie a nie jakie głupie obrazki to jest bez sensu .
MI sie wydaję ze Gwiazda po to była stwozona aby sie bawic w zdobywanie sławy a nie obrazki, które daja sławe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2004, 14:56   #33
verben
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poco zdobywać gwiazdki wystarczy ściągnąć specjalny obraz ze strony Shaklin's Page i tam odrazu można zdobyć największą ilość gwiazdek i być Super gwiazdą a jeśli dostaniemy minus gwiazdki to wystarczy wybrać obcje dodaj odebrane gwiazdki i już znowu jesteśmy Super Gwiazdą (ten dadatek jest tylko w wersji niemieckiej !!!)

POZDRÓWKA ALL
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2004, 18:03   #34
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja na początku szkolę sima z kategorii przydatnych w karierze, a potem zdobywam przyjaciól. Po prostu rozkochuje ich w simie, no i zaczynam karierę, wtedy idzie już jak z platka... A najprościej się uzyskuje gwiazdki śpiewając karaoke, gdy masz dużo charyzmy i inwencji, i slucha cię dużo ludzi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2004, 22:03   #35
tomik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

karaoke jest do kitu.... mało pieniędzy... wole to studio do nagrywania tam strzelasz 300 zł (w najgorszym wypdajku) a jak logicznie myslisz to napewno za 3 razem gostkowi sie spodoba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2004, 11:08   #36
verben
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mówie wam naj lepszy to jest ten obraz co podałem w moim poście adresik w tedy można się zabawić. Albo rozmawialiście kiedyś z merilin monroł ?? ( ) Tam też jest taki program gdzie można fanatycznego wielbiciela pobić wziąść go naręce spoliczkować to jest fajne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2004, 14:30   #37
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

<span style='color:purple'>A po co mi obrazek trzeba troche sie pomeczyc a jak odrazu zostajesz gwiazdą to takie nudy ja sie wole bawic.Juz robie to na kolorowo bo raczej tego nie widzisz Verben.Mi naj trudniej jest zboryc teraz 2. gwiazdki i to mnie dobija ,wciąz sie staram ale naj trudniej mi teraz zdobyc 2 gwiazdki.</span>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 13:18   #38
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zaglosowalam w tej ankiecie na 5 gwiazdek bo w koncu to najtrudniejszy poziom ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 17:49   #39
hacker
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi pięć !kiedyś miałem nawet 4,5(chyba albo 4 to wtedy 4,5 najtródniej) i więcej nie ale to było fajne!

Ps.Prośba do adminów i modów proszę się niedenerwować o tą moją dziwną odpowieć poprostu sie chciałem pochwalić :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2004, 08:14   #40
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszyscy jakos glosuja na 5 gwiazdek...a ja bardzo lubie grac w filmach kupe kasy zarabiam i fajnie sie simy zachowuja . I mi jakos 5 gwiazdek szybko poszlo. Zaglosowalem na 4 gwiazdki, nie pracowalem na nie najdluzej ale uwazam ze wybieg jest najgorszy strasznie szarpie nerwy nie cierpie tej babki i tego faceta zachowuja sie jak pacjenci Szpitala Psychiatrycznego nr 1 w Gorzowie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023