Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.11.2012, 13:44   #31
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Dogza przecież powiedziałem, że jest parę pozytywów.
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2012, 13:56   #32
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

hmm, od wczoraj wykazuję się wielkim miłosierdziem i staram się dostrzec coś pięknego nawet w najgorszych rzeczach, dlatego nie będę Ci już wypominać błędów, choć powinieneś nad tym popracować

zgadzam się ze Stephenową, historia nie jest najgorsza powiem Ci nawet, że gdybyś trochę popracował nad tekstem byłoby pięknie. hmm, ojciec Charlie z jej przyjaciółką? me gusta, sama kiedyś nad czymś takim myślałam. zdecydowanie odważny pomysł, sądzę, że pozwoli Ci rozwinąć historię i będzie cud, miód, orzeszki i nutella. tyle ode mnie, amen.
__________________
@Mod: bardzo nieregulaminowa sygnatura!
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 14:21   #33
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Oczywiście nie chciałam go zniechęcać, ale jeden komentarz może być taki, który pokazuje jego wszystkie błędy. Skoro go przeczytał uważnie, to powinien je zapamiętać. To naprawdę nie było złośliwe.
I z szacunkiem do ciebie, SPC, to owszem, zmieniłam sporo, ale zmiany to prawie same przecinki i oddzielenie zdań.

Ostatnio edytowane przez Chwalisława : 24.11.2012 - 14:23
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 14:28   #34
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 642
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Stephenowo.
To co, że napisałem mu o kilku sprawach?! To ja nie mogę uratować Pana Ciastka, od tego, żeby nie popełnił tego błędu co ja? Jeżeli cię Krew zalewa to z całym szacunkiem nie musisz czytać moich komentarzy -.-
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 15:05   #35
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 890
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Ciastek, nie poddawaj się i pisz dalej
Zobacz, wystawiłeś jeden odcinek a ile komentarzy Zobacz ile ludzi cię czyta!!

więc się nie poddawaj, popracuj trochę i wstawiaj następny odcinek. Bardzo ciekawy pomysł z tym podrywem ojca Charlie, bo trzeba przyznać że ojczulek przystojny
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 16:28   #36
Dogza
 
Avatar Dogza
 
Zarejestrowany: 11.09.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek Zobacz post
Dogza przecież powiedziałem, że jest parę pozytywów.
Owszem, widziałam co napisałeś i właśnie te "parę" mnie drażniło, gdy była to zdecydowana większość
Dogza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 18:04   #37
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Nie jest źle, akcja się rozkręca i to jest najważniejsze. Ciekawa jestem co będzie dalej? Czy Charlie się zgodzi na każdy wygłup przyjaciółki, czy jednak pozostanie przy odrobinie rozsądku. Wiadomo jakie mogą być konsekwencje złego towarzystwa.
Nie zniechęcaj się i pisz dalej

Ostatnio edytowane przez Mile : 24.11.2012 - 18:13
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 18:04   #38
Skylinn
 
Avatar Skylinn
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Ciastku, nikt nie miał zamiaru zniechęcać cię i krytykować. Praktycznie każdy z nas, z małymi wyjątkami, pisze własne OJSG i na pewno, nie raz, nie dwa, spotkał się z niezbyt pozytywnymi komentarzami na temat swojej historii. Nie można się poddawać, nie o to tu chodzi!
Doskonale zdaję sobie sprawę, że komentarze typu "Tu źle przecinek, tu złe sformułowanie, bla, bla" w żadnym stopniu nie motywują, ale jeżeli dokładnie przeczytasz uwagi i postarasz się ciągle nie popełniać tych samych błędów, to wyjdzie ci to tylko i wyłącznie na dobre Twoja historia będzie nie tylko posiadała świetną fabułę, ale będzie też dobrze napisana.
__________________
Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.
Skylinn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 18:25   #39
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Cytat:
ale krew mnie zalewa, gdy taki ROBACZEK prawi mądrości na temat ortografii i interpunkcji. -.-
o to to...

przeginacie, nie lepiej napisać, że ma problem z przecinkami i dać sobie spokój? Jak chcecie kogoś poprawiać w takim stopniu to proponuje iść do twórczości pisanej, a nie do działu, w którym tylko pokazuje się swoją rozgrywkę. I Robaczku AKA Altair, przykro mi ale nadal nie reprezentujesz nic szczególnego w swoim temacie. Potrafisz stawiać przecinki i nie robisz kretyńskich błędów, ale to nie robi z Ciebie mistrza pióra. -,-

Historia ujdzie w tłumie... Będę wpadać z powodu zwykłej ciekawości.
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2012, 18:42   #40
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Życie Słodkich simów Pana Ciastka.

Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Z całym szacunkiem dla Was, ale na prawdę moglibyście powstrzymać się od pisania 'BOŻEBOŻEBOŻE DZIĘKUJEMY SECTUMSEMPRZE (?) ŻE TO NAPISAŁA!'.
Fakt, błędów jest cooooo nie miara, mnie osobiście 'choć' i 'ztond' najbardziej zabolało, ale czy podkreślanie tego na kaaaaaażdym kroku i w każdym komentarzu jest motywujące? Nie.

Nikt nie jest idealny, fakt, może napisać, że człowiek robi błędy, przesłać stronkę, jak zrobiła to Katherine, ale krew mnie zalewa, gdy taki ROBACZEK prawi mądrości na temat ortografii i interpunkcji. -.-

To była taka dygresja, a teraz część właściwa.
Historia moim zdaniem jest ciekawa, intryguje mnie wątek z tą Alex, która, wg matki Charlie, nie działa dobrze na młodą.. No, i jak to tak, zakochać się w ojcu przyjaciółki?
Czekam na więcej, a tych krytyków za dychę zapraszam do działu Fotostory. -.-
W zupełności się z Tobą zgadzam!


Nie wiem, czy śmiać się czy płakać widząc wasze jakże profesjonalne opinie.
A gdybym tak ja skrytykowała wasze wypociny? Myślę, że uciekalibyście z podkulonymi ogonami. Krytycy od siedmiu boleści z dworca

Sectumsempro - łał, ale fajnie, że jest to profesjonalne Fotostory, gdzie trzeba jechać bo młodziakach, którzy nie mają jeszcze w pisaniu doświadczenia! Tylko paść na kolana i oddawać pokłony!
Przepraszam, lubię Cię, ale czepialstwo wobec takich osób mnie irytuje!
Choć z drugiej strony dobrze, że napisałaś wszystkie błędy. Dzięki temu użytkownik się nauczy co nie co, lecz czy takie czepialstwo ma w ojsg jakikolwiek sens? Nie lepiej napisać na czym ogólnie problem polega?

Cytat:
Napisał Altair aka Robaczek
Oj Tomejtoł, bardziej pasował do tego OJSG. Samo Oj mówiło wszystko.
Sorki, ale jesteś chyba ostatnią osobą, która mogłaby prawić takie komentarze... a przynajmniej według mnie.
Załamujesz mnie, bo jeśli się dobrze orientuje, to właśnie Ty wzbudzałeś sensacje swoimi błędami.


Drodzy użytkownicy!
Dostaję białej gorączki widząc same wredne (niekoniecznie umyślnie) komentarze. Zawsze dodajcie jakiś pozytyw. Gdybym ja przeczytała takie komentarze i powiem szczerze, że popłakałabym się i to po prostu by mnie do końca zniechęciło.

Faktycznie, jest sporo błędów - interpunkcyjnych, gramatycznych, językowych etc. ale wyrobisz się.
Nie wiem, z jakiej przeglądarki korzystasz, ale polecam włączenie funkcji, która podkreśla błędy.

Nieprzyjemnie czyta się zdania które nie mają przecinków kropek i poprawnego szyku wiec postaraj się to poprawić i mówię ci że od razu będzie lepiej wiesz a Ty nie przejmuj się krytyką lecz bierz sobie ją do serca bo to bardzo ważne!brak przecinków celowy

Sama się sobie dziwię, ale fabuła mnie wciągnęła!

Ślę pozdrowienia i całusy!
__________________

Ostatnio edytowane przez Myrtek : 24.11.2012 - 18:46
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sam załatw alex!


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023