Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2009, 15:24   #31
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Cytat:
Napisał fisz Zobacz post
nie rozumiem tylko po co oceniasz cos czego jeszcze nie ma? newsow nie ma bo nie mamy tymczasowo dostepu do systemu newsow. wiec zanim zaczniesz oceniac i mowic jak jest/bedzie, lepiej zainteresuj sie tematem ;]
Popatrzcie na Happy Sims. Oni z połączeniem wyrobili się w kilka dni a wy? Wam się niechce i wykręcacie się jakimiś problemami z systemem newsów...TSP umarło po odejścu P_auli i wy na 100% nie stworzycie nawet w połowie takiej dobrej strony jaką była kiedyś.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.04.2009, 12:23   #32
andriu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Cytat:
Napisał Krerkus Zobacz post
Popatrzcie na Happy Sims. Oni z połączeniem wyrobili się w kilka dni a wy? Wam się niechce i wykręcacie się jakimiś problemami z systemem newsów...TSP umarło po odejścu P_auli i wy na 100% nie stworzycie nawet w połowie takiej dobrej strony jaką była kiedyś.
Jejku ,spokojnie nie bulwersuj się tak . Uważam ,że Fisz ma rację ,przecież nie możesz oceniać czegoś co jeszcze nie powstało.
 
stare 25.04.2009, 14:33   #33
fisz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amethyst Zobacz post
A ja mam takie pytanie... Czy TVS wróci? ;]
cały czas nad tym myśliwy. Najprawdopodobniej w najblizszym czasie jej nie bedzie, bowiem bez sensu jest otwierac kolejna tv ;]

Cytat:
Napisał Krerkus Zobacz post
Popatrzcie na Happy Sims. Oni z połączeniem wyrobili się w kilka dni a wy? Wam się niechce i wykręcacie się jakimiś problemami z systemem newsów...TSP umarło po odejścu P_auli i wy na 100% nie stworzycie nawet w połowie takiej dobrej strony jaką była kiedyś.
to pewna roznica ;]
spojz sobie na zawartosc aktualnego simpress a na zawartosc tsp. jest wielka roznica = wiecej roboty. do tego dochodzi brak czasu. nie wykrecamy sie przed nowa wersja problemami z systemem newsow tylko informuje ze nikt z nas nie ma do niego na razie dostepu i dlatego na starej wersji nie pojawiaja sie nowe newsy!

@editrooi: mala prosba - nie pisz dwóch postów pod rząd, jeśli można

Ostatnio edytowane przez Odyn : 03.05.2009 - 16:48
 
stare 03.05.2009, 11:28   #34
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

26 %.. dopiero. Kiedy weźmiecie się w końcu do roboty? Obawiam się, że nie skończycie do końca roku...
 
stare 03.05.2009, 16:42   #35
kejlos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Fisz a co ty tu porównujesz? Zawartość? Mamy sporą. I staramy się cały czas uzupełniać. Co ważniejsze nie stoimy bez ruchu.

EDIT.

Co do newsów, wiem jaka jest sytuacja, ale możecie usunąć z serwa i na nowo wgrać. Żaden problem. Albo po prostu dać includa do tego co macie hasła. I jest 3 opcja, zagadać do P_auli Pozdro

Ostatnio edytowane przez kejlos : 03.05.2009 - 16:45
 
stare 03.05.2009, 17:48   #36
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Jakbyście chcieli to już dawno wszystko byłoby gotowe, a tak TSP stoi w miejscu bo jest problem z newsami którego naprawde nie ma.. jak napisał nawet kejlos.
 
stare 08.05.2009, 00:33   #37
uno
Admin Emeryt
 
Zarejestrowany: 24.09.2003
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 303
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Krekus, prosimy o jeszcze chwile cierpliwości

kejlos, jestem pod wrażeniem Waszego połączenia i rozwoju. I jestem przekonany, że to połączenie wyszło Wam na dobre. Myślę, że nikt tu nie może powiedzieć złego słowa o Waszym serwisie.
uno jest offline  
stare 08.05.2009, 18:59   #38
kejlos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

No chyba, każdy ma plusy i minusy. Nie ma jedno a drugie nie. Zawsze jest równowaga. U nas to jest i u was też.
 
stare 10.05.2009, 19:08   #39
andriu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

W końcu wróciły newsy !
 
stare 30.05.2009, 11:13   #40
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

41%.. cięzko wam to idzie ;/
Ale i tak zostane chyba przy TSP mimo że zastój jak cholera. Przyznajmniej nie jesteście tacy jak Centrum Simów (czyli nie oszukujecie) i kasuje wszystkie negatywne komentarze z newsów. A prawda jest taka ze ich ostatni filmik wogóle nie związany z simami jest do d*py.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023