Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.06.2009, 13:13   #31
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

DODAŁBYM MOŻLIWOŚĆ NAKŁADANIA DOWOLNEJ PODŁOGI I TEKSTUR NA SUFIT ; p
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2009, 13:18   #32
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Kurde, a ja bym oczywiście tradycyjnie dodał animacje pojazdów i poprawiłbym sprawę z grobami, a nie, że znikają nie wiadomo gdzie, a inne są w mauzoleum... Oprócz tego naprawić bug ze znikającymi rodzinami, naprawić też sprawę z wyprowadzającymi się simami (simy również same się wyprowadzają z miasta, co jest wkurzające bo nigdy nie wiesz, czy twój sim akurat się jakiś nie wyniesie ), również trzeba naprawić problem adopcji dzieci. Wszystkie samotne simy adoptują bachory, nawet po kilka! I trzeba zmniejszyć śmiertelność simów do minimum - śmierć tylko ze starości, a śmierć tragiczna jak najrzadziej, bo jak na razie całe miasto wymiera mi w tajemniczych okolicznościach - zapewne topią się w miejskim basenie!
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 13:49   #33
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

I ja tu jeszcze nie pisałam?

-INNA REAKCJA SIMA NA POŻAR!Stanie w miejscu,tupanie nóżkami i machanie łapkami nic nie da,a wygląda beznadziejnie głupio.Każdy by uciekał z domu!
-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.
-IDENTYCZNE ANIMACJE dla każdego sima.Wygląda to debilnie,gdy piątka simów krzyczy z przerażeniem na widok rodzącej simki.Jak wiadomo,każdy człowiek "boi się" inaczej.Ale nie simy.Armia klonów?
-Niepotrzebne ANIMACJE przy gotowaniu,siedzeniu na kiblu,oglądaniu telewizji.Może miały być zabawne,może miały urealniać grę,niestety - mnie doprowadzają do furii.
-WIĘCEJ FRYZUR I MEBLI!Grałam już siedmioma rodzinkami,i każda koniec końców miała to samo łóżko,kuchenkę,prysznic,i telewizor.Tak samo fryzury - zrobić ładną,modną simkę jest baaardzo trudno (nie wspominając już o simie)
-MODNIEJSZE UBRANIA!Opcja Twórz Styl nie zdziała cudów,gdy fason jest okropny.W rezultacie wszystkie moje simy są ubrane w to samo,a simy z miasta ubierają się jak bezguścia.
-MNIEJ MONOTONII!W dwójce trzeba się było trochę postarać i "grać",żeby zdobyć platynową aspirację.A w trójce?3 dni grania sześć godzin pod rząd i już moja simka osiągnęła szczyt kariery.I gra się nudzi,bo co ma robić?Nie chcę,żeby wszystkie moje simy miały ogródki czy byli wędkarzami.A innej długotrwałej rozrywki nie ma.W dwójce można było jechać na wakacje,prowadzić biznes,chodzić na dyskoteki czy hodować zwierzątka.

Jak coś jeszcze znajdę to dopiszę,póki co na razie tyle i oczywiście zgadzam się ze wszystkimi postami w tym temacie ^^

@down - no ja wiem,wiem,ale od zawsze powtarzam,że Trójka powinna mieć w podstawie to,co dwójka ze wszystkimi dodatkami.Wtedy wyszłoby na jaw,czy EA potrafi wymyślić jeszcze jakieś dodatki,czy już nie są w stanie :>
Ale niestety,żądza pieniądza nimi zawładnęła i wydali bubla,bo i tak wiadomo że ludzie to kupią.I dodatki do tego bubla też.

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 19.06.2009 - 14:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 14:16   #34
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Pani Złocista, ale w TS2 dopiero w dodatkach można było jeździć nad morze i hodować futrzaki

A tak w ogóle to ja dodałbym do ogrodnictwa jeszcze marchewkę i truskawki, tak jakoś mi ich brakuje, mimo, że wybór jest i tak duży.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 15:41   #35
Emiko1806
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

[quote]-INNA REAKCJA SIMA NA POŻAR!Stanie w miejscu,tupanie nóżkami i machanie łapkami nic nie da,a wygląda beznadziejnie głupio.Każdy by uciekał z domu!
-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.[quote]

Jeżeli sim jest odważny, albo jest śmiałkiem, to ma opcję ratuj/gaś pożar.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 15:55   #36
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:

+ Tandetne ubrania
+ Fryzury j/w
+ Podczas pożaru nikt nic nie może robić. Simowie mają nastrój na czerwono, ale nic nie mogą!
+ Totalnie nieodpowiednie zachowania podczas
a) pożaru
b) pojawieniu sie Mrocznego
c) topieniu się kogoś
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?
+ Samochody: WSZYSTKO DO ZMIANY!!!
+ Umiejętności: w pracy powinno nie być możliwości awansu bez osiągnięcia conajmniej połowy wymaganych umiejętności... Tak to to pikuś.
+ Praca: j/w, wszystkie "oceny" (poza nastrojem...) powinny sięgać połowy, aby mogło się awansować.
+ Książki umiejętności w tomach? Kto to wymyślił... Mogły nawet te książki być droższe niż teraz ich suma, ale nie powinny być w tomach!
+ Podłoga i ściany: Im droższe okładziny/wykładziny, tym powinien być wyższy jakiś nastrójnik... Tymczasem może być tylko nastrójnik za brak o- i wykładzin, więc tania nie różni się od drogiej, tylko wyglądem... Żal ;(

Hmmm... To chyba (chwilowo) na tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 18:40   #37
szparaag
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:
Napisał Keramzyt Zobacz post
A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:

+ Tandetne ubrania
+ Fryzury j/w
+ Podczas pożaru nikt nic nie może robić. Simowie mają nastrój na czerwono, ale nic nie mogą!
+ Totalnie nieodpowiednie zachowania podczas
a) pożaru
b) pojawieniu sie Mrocznego
c) topieniu się kogoś
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?
+ Samochody: WSZYSTKO DO ZMIANY!!!
+ Umiejętności: w pracy powinno nie być możliwości awansu bez osiągnięcia conajmniej połowy wymaganych umiejętności... Tak to to pikuś.
+ Praca: j/w, wszystkie "oceny" (poza nastrojem...) powinny sięgać połowy, aby mogło się awansować.
+ Książki umiejętności w tomach? Kto to wymyślił... Mogły nawet te książki być droższe niż teraz ich suma, ale nie powinny być w tomach!
+ Podłoga i ściany: Im droższe okładziny/wykładziny, tym powinien być wyższy jakiś nastrójnik... Tymczasem może być tylko nastrójnik za brak o- i wykładzin, więc tania nie różni się od drogiej, tylko wyglądem... Żal ;(

Hmmm... To chyba (chwilowo) na tyle
jak to podczas pożaru simy nie mogą nic zrobić ?
jeżeli sim jest odważny to od razu rzuca się, żeby gasić pożar. A jak nie to ja mam opcję gaś pożar. hm
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 18:52   #38
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

ehhh, wszystko prócz gaszenia pożaru xD nie mogą np. nic jeść, kąpać się itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 21:06   #39
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Keramzyt, jeśli miałbyś pożar w domu to na pewno nie poszedłbyś do łazienki się wykąpać albo zjeść... A kwiat jeden bo to roślina wyjątkowa, czemu twórcy mieliby znowu wprowadzać grę z Kosiarzem, skoro można to załatwić w inny sposób, trudniejszy. Teraz sima trudniej ocalić przed śmiercią bo nie ma żadnego eliksiru, tylko trudna ambrozja, nie ma gry z Kosiarzem tylko rzadki kwiat. A książki w tomach to niby zły pomysł? Przecież żadna książka nawet w naszym świecie nie uczy wszystkiego - zawsze są te dla początkujących, zaawansowanych i innych, tak samo tutaj - w zależności od poziomu umiejętności sim musi zdobywać kolejne tomy żeby opanować dalszą jej część, to akurat jest bardzo mądre rozwiązanie i ciekawsze Tak ja uważam
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2009, 21:11   #40
Nemezis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Możliwość oglądania WSZYSTKICH albo prawie wszystkich parceli ( nie tylko dwie czy trzy)
Ciekawsze opcje w interakcjach (wiem,wybredna jestem, )
Fryzury,o!
Inne meble i ubrania >.<

Coś by się jeszcze znalazło,ale już pisać mi się nie chce...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
trójka, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023