Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak Wam się podoba TS2:NS(na studiach)??
Jest COOL!! 40 52.63%
Bomba 20 26.32%
Nie wiem 8 10.53%
W ogóle nie kupię 3 3.95%
Do kitu, mogła być lepsza 3 3.95%
Trudne pytanie....hmmmm....?? 2 2.63%
Głosujących: 76. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.03.2005, 06:28   #31
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Na Studiach" zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ja tam na ilość mebli i ciuchów nie narzekam ^_-, tapet nie oglądałem, więc nie wiem czy brzydkie . Grę zacząłem oryginalnie..zebrałem siedmioosobową grupę studentów. Na 1 rok pięcioro z nich dostało stypendia dziekańskie. Jedyne, co mi przeszkadza, to brak możliwości kontrolowania sima na wykładach. Ogólnie jest dobrze,ale mogłoby być lepiej. ^_-
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.03.2005, 07:16   #32
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vel
"...Jedyne, co mi przeszkadza, to brak możliwości kontrolowania sima na wykładach. Ogólnie jest dobrze,ale mogłoby być lepiej. ^_-
Mnie nie przeszkadza,że nie chodzi sie z simem na wykłady. Po co takie ceregiele?
Według mnie dodatek jest fajny. Spodziewałam się jednak większej liczby przedmiotów, wielu nowych interakcji. Nie żałuję jednak wydanych pieniędzy bo gra się bardzo przyjemnie.
Co do zacinania się.. no cóż, to nie wina gry a Waszego sprzętu. Twórcy najnowszych gier nie liczą się raczej z naszym sprzętem i robią gry o niesamowitych wymaganiach. Radzę zainwestować w więcej RAMu , to bardzo pomaga.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2005, 08:15   #33
monabia
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Mi sie podoba, oczywiście wkurza trochę ilość nowych ubrań, włosów itp. ale generalnie jest fajnie i nawet bardzo sie nie zacina, tylko musze troche czekac jak gdzies jadę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2005, 13:39   #34
Mithra
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Mnie podoba sie TS2-NS, jest dużo interakcji ze studentami i fajnie mieszka się w akademiku... Jest to napewno jeden z ciekawszych dodatków do gry... Bo przecież żaden dodatek do TS1 nie dawał nam takich możliwości...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2005, 14:30   #35
Errare
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie A mnie się podoba...

Mnie jakoś nigdy nie interesowały ilości nowych fryzur, mebli... wydaje mi się, że bardziej zwracam uwagę na zmiany zachodzące w interakcjach między simami, nowymi opcjami w grze i innych przednich rzeczach.

P.S: Z tyłu na książeczce dołączonej do TS2NS widnieją dwa simy z czego jeden ma wampirze kły (jest to zapowiedź kolejnego dodatku... The Sims 2: Nocne Życie). Może być ciekawie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2005, 20:15   #36
mruffcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi sie podoba dodatek. pomijajac to, ze niektore opcje troche dlugo sie wczytuja, to studia uwazam za najlepsze lata w zyciu moich simow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 15:40   #37
Jeanne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja oceniam 9/10 bo są naprawdę super ale szkoda że się tak zacinają Ale ogólnie bardzo mi się podobają bo fajnie być z simami na studiach, takie trochę bardziej realistyczne. A ubranka, fryzury itp. to wystarczy sobie ściągnąć z neta.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 16:25   #38
Calthaniel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak na pierwszy raz (pierwszy jak zagralem) ta gra wydawala mi sie dziwnie trudna :\ ale po jakims czasie okazalo sie ze nie jest taka. jak na pierwszy dodatek do simow to niczego wiecej sie raczej nie spodziewalem, tylko mialem nadzieje ze bedzie wiecej mebli, fryzur itd.

KONCOWA OCENA GRY THE SIMS2: NA STUDIACH: 8,5/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 17:17   #39
Kvatch
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Po poztywnych recenzjach gry, zdecydowałem się ją kupić. Niestety, nie jest warta swojej ceny. Tak, jak wspomnieliście jest strasznie mało add-onów. W dodatku pobyt na uniwerku szybko się nudzi.
Akademik totalnie mnie zawiódł. Spodziewałem się masy imprez, fajnych ludzi, a tu same drętwe osóbki, które poza odrabianiem lekcji i jedzeniem nic nie robią. Już po jednym roku wyprowadziłem się do domku, bo małej swobody w akademiku miałem dość. Kolejnym minusem jest tak częsta nauka. Akurat mam to szczęście, że mam mocny sprzęt i parcele publiczne niezbyt długo się wgrywają, jednak chcąc, czy nie chcąc, czasu, żeby tam iść nie ma, no chyba, że masz ochotę pójść na warunek. Kolejnym wielkim minusem jest brak pieniędzy. Można go nadrobić, jednak dużym kosztem, bo pieniądze = nauka = kompletny brak czasu na co innego. Powinien być chociaż jeden dzień przerwy w wykładach:/ Jedyne co mi się naprawdę spodobało, to muzyka. Tutaj naprawdę nie ma na co narzekać. Teraz już wiem, że na studia lepiej nie iść i poczekać do dorosłości. Na uniwerku jest nudno i monotonnie, także odradzam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 18:01   #40
Thorin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

truskafk4 >> Nie podoba mi się zmiana sondy. Teraz podpunkty są baznadziejne. Z liczbami sytuacja była jasna.

Tak na marginesie to strasznie się "rozpanoszyłaś".
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023