Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2005, 23:22   #31
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ej, a czy to jest tak, że już na wszystkich grach TS2NŻ są te błędy, czy oni je ciągle produkują i np. za kilka miesięcy będą już produkowane bez błędów?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.10.2005, 13:31   #32
anez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

super może jak zainstaluję ten patch to będzie mi w końcu wszystko działać jak należy.. np te tekstury będzie widać :/

a z tym jedzeniem to zauwazyłam ze tez tak u mnie było jedli chińszczyznę ładnych kilka godzin az moja simka zemdlała bo juz nie miała energii... :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2005, 13:45   #33
Mateo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie czy jest jakiś patch?

czy jest może jakiś patch na mój problem, otóż kiedy w simsach zrobie siedzenie narożne i stolik postawie to kiedy simy chcą jeść to pokazuje sie że nie mogą przejść i usiąść , choć miejsca jest sporo, i jeszcze jedno u mnie sim przechodzi sobie normalnie przes stół jest coś na to?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2005, 14:25   #34
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

phhhhhhhi, a ja ściągnęłem tego patcha i jak chcę go zainstalować to pokazuje się okienko, że wystąpił błąd podczas aktualizacji i ble ble ble. czy ktoś też tak miał? czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje?(mam oryginalne simsy, patcha ściągałem nawet drugi raz, żeby zobaczyć czy może się uda)
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2005, 14:43   #35
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał sim2222
phhhhhhhi, a ja ściągnęłem tego patcha i jak chcę go zainstalować to pokazuje się okienko, że wystąpił błąd podczas aktualizacji i ble ble ble. czy ktoś też tak miał? czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje?(mam oryginalne simsy, patcha ściągałem nawet drugi raz, żeby zobaczyć czy może się uda)
Ja tak miałam, ale ściągnęłam patch od nowa i było już ok. Co najdziwniejsze - nawet nazwę ten patch miał inną. Skoro jednak Ty już ściągnąłeś od nowa... Spróbuj jeszcze raz.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2005, 00:31   #36
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał katherina
Ej, a czy to jest tak, że już na wszystkich grach TS2NŻ są te błędy, czy oni je ciągle produkują i np. za kilka miesięcy będą już produkowane bez błędów?
Ojj... Gra została zaakceptowana i wpuszczona na rynek, teraz już nic nie pomoże, nie mogą sobie od tak zmienić produktu na lepsze ażeby tym samym nie zdenerwować pierwszych nabywców "wadliwych" produktów. Teraz wydawane będą tylko odpowiednie łatki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2005, 07:45   #37
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie wiem - nigdy nie miałam błędów, jakichś latających misiów - odkąd mam TS2, potem NS, a teraz NŻ :/
W tym momencie nie działa mi wampiryzm, ale to przez dodatki z neta.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2005, 15:35   #38
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2005, 11:10   #39
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sim2222
cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?
Tak, trzeba włożyć DRUGĄ płytę NŻ. Mnie co prawda instalacja patcha do NŻ przebiegła pomyślnie, natomiast miałam problemy przy patchu do NS.Zobacz moze na czym wysypuje ci się ta instalacja. Mnie się psuło na katalogu objects, bo była zmieniona jego wielkość (być może jakiś dodatek lub hack to zrobił).Skopiowałam sobie ten katalog z odpowiedniej płyty i instalacja poszła dalej.Sprawdź u siebie, może to coś da.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2005, 14:59   #40
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sim2222
cholera, no ja dalej próbuję i mi się pokazuje, że wystąpił błąd podczas aktualizacji :/ próbowałem już chyba wszystkiego, ściągałem z 10 razy, usunąłem wcześniejsze nieoficlane patche, bo myślałem, że to może pomóc i nic ;( wie ktoś może dlaczeo tak się dzieje? i czy tam na pewno trzeba włożyć drugą płytkę do NŻ?
U mnie coprawda było OK ale u znajomej też był z tym kłopot. Spróbuj usunąć WSZYSTKO i zainstalować od nowa - bankowo sięuda... powinno.

Wracając do tematu:
Na przedmieściach w "salonie odnowy" zostałem osobistym trenerem sima. Kiedy mój sim pokazywał, jak się ćwiczy z sztangą - on zastawił mu wyjście. Cały czas mnie baran dopingował i nie przesunie się za chiny! A mój sim siedzi i chce zejść... Musiałem wyjść z otoczenia bez zapisu. xP
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023