Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.05.2009, 06:41   #31
Lawend
 
Avatar Lawend
 
Zarejestrowany: 16.12.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 1,272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Najpierw zrobię simkę singielkę. Wypróbuję nią wszystkie opcje, odwiedzę parcele, poznam nowe interakcje, obejrzę tryb kupowania i budowania. Już nie mogę się doczekać .
__________________
[img]http://i53.************/zluiao.png[/img]
Lawend jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.05.2009, 16:30   #32
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Wejdę do jakiegoś gotowego domku i pozwiedzam.
Jak już stworzę to będzie tak:
mąż: wysportowany, uwielbiający pracę
żona: bezrobotna, boi się wody
dziecko: bardzo ambitne, troszkę grubawe
__________________
hello.
aluminium. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2009, 17:02   #33
KissForYou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Wejdę do już zrobionych rodzin. Może do Ćwirów (jeśli będą). Pewnie jak zainstaluje TS3 to zrobię 'na szybko' jakieś małżeństwo, pooglądam tryb kupowania, a na koniec pozwiedzam parcele publiczne. Mam nadzieję, że tak nas zaskoczą TS3, że podczas jednego uruchomienia gry nie będzie się w stanie 'odkryć' wszystkiego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2009, 17:32   #34
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Możliwe, że też od kogoś gotowego wejdę, ale raczej jedna Simka i mały tani domek. Już wiem jak ją nazwę i mniej więcej jak będę chciała, żeby wyglądała. Ciekawią mnie ciągle takie drobiazgi. Np. na filmiku o sztucznej inteligencji w grze, gdzie Grant stworzył trzech Simów i "dał" im dom. No to sorrka, ale ten dom jest dosyć spory, dziwi mnie to, że nową rodzinę było na niego stać. Może "wzięli go na kredyt". Ale takich szczególików to się dowiemy jak dostaniemy grę w ręce. Chciałabym wybudować dom dla tej pojedynczej Simki i nie wiem ile maksymalnie może kosztować, żeby było ją na niego stać. Na jednym z filmów Ben albo Grant, mylę ich ciągle, wspomniał, że Sim może w ogóle nie mieć domu. Może np: lubić być poza domem, być kleptomanem i w ogóle tak mu dopasować charakter, żeby nie musiał mieć domu do szczęścia.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2009, 17:58   #35
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Możliwe, że też od kogoś gotowego wejdę, ale raczej jedna Simka i mały tani domek. Już wiem jak ją nazwę i mniej więcej jak będę chciała, żeby wyglądała. Ciekawią mnie ciągle takie drobiazgi. Np. na filmiku o sztucznej inteligencji w grze, gdzie Grant stworzył trzech Simów i "dał" im dom. No to sorrka, ale ten dom jest dosyć spory, dziwi mnie to, że nową rodzinę było na niego stać. Może "wzięli go na kredyt". Ale takich szczególików to się dowiemy jak dostaniemy grę w ręce. Chciałabym wybudować dom dla tej pojedynczej Simki i nie wiem ile maksymalnie może kosztować, żeby było ją na niego stać. Na jednym z filmów Ben albo Grant, mylę ich ciągle, wspomniał, że Sim może w ogóle nie mieć domu. Może np: lubić być poza domem, być kleptomanem i w ogóle tak mu dopasować charakter, żeby nie musiał mieć domu do szczęścia.
No własnie to dla mnie lipa, bo ponoć nie będzie limitu na koszt domu uposazeniem rodziny. Moim zdaniem faktycznie powinno to być cos w rodzaju kredytu a nie tak, o ni z gruszki ni z pietruszki.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2009, 19:09   #36
Esprit88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Mam nadzieję, że wbije mnie w fotel jak uruchomię grę. Spodziewam się jeszcze większego odlotu niż po wypaleniu całego wora na śmieci z kokainą/heroiną.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2009, 19:10   #37
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

To nic dobrego, pierwsza wada. Ale może tak trzeba było zrobić skoro Simowie mają sami szukać sobie domów, hajtać się i tak dalej. A może tylko pierwszy dom danej rodziny jest za darmo? Pożyjemy zobaczymy. Ja bym chciała mieć bezdomną Simkę, skoro ponoć można... Początkowo chciałam stworzyć jakąś tylko do testowania a potem skasować. Ale teraz wiem, że ją zostawię przy życiu i zobaczę jak sobie radzi beze mnie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2009, 09:00   #38
simunia
 
Avatar simunia
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Skąd: łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 93
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

ja jak juz stworze simke to caly czas nia bende grala nom chyba ze mi sie znudzi to wtedy stworze nowa rodzinke a ja zostawie i zobacze jak sobie radzi
simunia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2009, 09:03   #39
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

Ja się zaraz rozpłaczę, chociaż jestem już dużą dziewczynką, ale dlaczego ten czas nie może szybciej płynąć!?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2009, 09:05   #40
simunia
 
Avatar simunia
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Skąd: łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 93
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pierwsze Spojrzenie

jakto przeciez zostalo juz tylko 3 tygodnie w maju i tydzien w czerwcu i premiera the sims 3
__________________
The Sims 3 - zostalo juz tylko 27 dni czyli zostaly 3 tygodnie w Maju i niecaty 1 tydzien w Czerwcu hehe
simunia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023