Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.07.2011, 13:43   #31
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Moje odczucia się nie zmieniły. Niby zaciekawiło mnie, ale wciąż jest to ciut niesmaczne.

A i szczególnie nie podoba mi się to, że popadasz ze skrajności w skrajność. Raz piszesz tak, że muszę przyznać- ciężko się czyta, ciężko rozumie, a potem piszesz- Lol, hehe, fajnie. To naprawdę nie najlepiej brzmi.
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.07.2011, 13:49   #32
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Przyszłem? - Przyszedłem

To jest bardzo śmieszne, pisane trochę trudną polszczyzną pisane, ale kumam

Po 1. Dlaczego takie krótkie?! Nie zdążyłem się pośmiać w pełni.
To jest takie głupie, że aż śmieszne, oczywiście, jestem ciekaw jak on stał się pedofilem.
A mam nadzieję, że on jest hetero, czy homo? Nie chciałbym być jego ofiarą, Morderczego Wojciecha Gąbki XD.

Czekam na więcej.
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 13:51   #33
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 208
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

I znów zacznę od "ech...".
Drugi już odcinek, a to wspomnienie dalej się nie skończyło!
Zdjęcia powinny być urozmaiceniem tekstu, a nie odwrotnie. W dalszym ciągu nie widzę sensu wstawiania trzech zdjęć przedstwiających dokładnie TO SAMO.
Święty Wojciech w szlafroku? Żart.

Przejdę do tekstu.
Cytat:
A wtedy przede mną ukazał się święty Wojciech i oznajmił: „Przyszłem”.
Ten błąd kompletnie zepsuł cały moment.
Cytat:
Traciłem zmysły krzyczałem pomocy hilfe hilfe ropa wszędzie ropa smród nie wiedziałem już co mówię co myślę wybaw mnie święty Wojciechu patronie mój wszystkie myśli zlały się w jeden strumień a nie pływały w nim karpie tylko jesiotry zafajdane jesiotry.
Mam rozumieć, że to było specjalnie?
Cytat:
LOL!
To pasuje do sytuacji jak piernik do wiatraka.

Nie, nie, nie...! Jeśli na prawdę chcesz, żeby coś z tego było, to siądź nad tym i to popraw.
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 14:26   #34
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Ślepy krzyk

O jeny jeny. Jakie są założenia tego działu? Umieszczenie foto-story czy może przydługiego tekściku okraszonego trzema zdjęciami na krzyż? Czyżbym przeoczył wydany przez redakcję style guide?

Ustawić się w parach, złapać za rączki i nie oddalać od opiekuna. Zaczynam:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Groteska
http://pl.wikipedia.org/wiki/Strumie...iadomo%C5%9Bci
http://en.wikipedia.org/wiki/Artistic_license

Pozdro dla kumatych.

: To wszystko?
: A i owszem
: Aha, teraz już rozumiem.
__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 14:52   #35
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

haha, problem polega na tym, ze nawet groteska musi miec jakies drugie metaforyczne dno, jakas wartosc, a to co ty piszesz to... bzdury, po prostu. chlam owiniety w ladny, blyszczacy papierek. dlatego wartosc tego fs jest tak naprawde znikoma, jedynie mozna sie posmiac polecam S. Mrożka, to dopiero sztuka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:20   #36
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

JESTEM TWOJA FANKA, to po pierwsze. naprawde, dawno sie tak nie usmialam - i nie wiem, czy robisz to celowo czy po prostu ci nie wychodzi, ale jest WYBORNE.
pozwole sobie przytoczyc kilka cytatow, ktore mnie zachwycily -

Cytat:
Napisał Gejowniczek
"W dzieciństwie nic nie zapowiadało, że zostanę zboczeńcem."
"Moja matka nie była złym człowiekiem. Czasami nawet dawała mi jeść."
"Czego chcesz szatański pomiocie?" <3
"To chociaż polej mi żuru."
"Postanowiłem stanąć gdzie indziej żeby się nie palić."
czlowieku, INSPIRUJESZ. bawisz (usmialam sie), uczysz bezpieczenstwa (teraz juz wiem co zrobic by sie nie palic), dobrych manier (wiem jak prosic o zur) i jak uzywac wymyslnych i dotkliwych, acz nie klasyfikowanych jako wulgarne obelg (szatanski pomiot).
dawno sie tak dobrze nie bawilam! a do tego piekne zdjecia i szykowne majteczki pana wojtka vel szatanskiego pomiota sa naprawde mile dla oczka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:21   #37
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

To fotostory nie rości sobie żadnych pretensji do bycia ambitnym. Nie pomyślałaś Chaberku, że od początku chodzi mi o jaja? Jaja jak berety chłopców z ONZ. Drugie dno, jak to określasz, nie jest warunkiem koniecznym nazwania tekstu groteską. Jesteście strasznie skostniali w kwestii konwencji. A z twórczością Mrożka jestem doskonale zaznajomiony bom sroce spod ogona nie wypadł. Ale gotujcie się, nadchodzi trzeci odcinek. Mam ich jeszcze trochę za pazuchą.
__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:31   #38
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

jak to nie pomyslalam, jak to wlasnie zawarlam w swoim pierwszym poscie? XDDDDD wiem, ze to jaja, ale piszesz o tym fs (i tak komentujesz inne utwory) jakby to mialo byc dzielo literackie, a to po prostu bzdura na bzdurze XD i owszem, groteska powinna byc jednak ambitniejsza, przykro mi! moglabym tu posluzyc sie lepszymi cytatami niz z wikipedii, ale nie chce mi sie. poza Mrożkiem - Gombrowicz, Witkacy... to sa przedstawiciele groteski. a nie jakies durne opowiastki, o przekazie plaskim jak deska. moge w ten sposob napisac kazde badziewie (Tomek zrobil kupe w kosmosie) i o narody, nazwe je groteska, a zatem musicie je czcic i uwazac mnie za pisarza? litosci XD grafomania.
ale wlasnie, jak pisala Ellie, niesamowicie to zabawne, POLEJ ŻURU bedzie moim ulubionym tekstem od dzis <333
i wiele z tych skrytykowanych przez ciebie fs, tak swoja droga, maja wieksza wartosc niz to co sam zaserwowales. dlatego moze wiecej pokory
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:32   #39
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

No, teraz zaczęło mi się podobać! Wiedziałem, że coś fajnego z tego wyjdzie. Dawaj szybko trzeci odcinek, bo jestem spragniony kolejnej porcji zabawy.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:39   #40
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Cytat:
Napisał Gejowniczek
Ale gotujcie się, nadchodzi trzeci odcinek. Mam ich jeszcze trochę za pazuchą.
Ta, domyślam się.
Cytat:
Minęło kilka miesięcy, kraj pustoszyły robotnicze strajki. By ocalić nas przed radziecką ofensywą, gejnerał Jarucwelski ogłosił stan wojenny.
A przynajmniej tak to tłumaczył. Pardon, ale nie mogłam się powstrzymać przed tą uwagą.
No, ale, tak, jak przewidywałam, mamy tu chyba do czynienia z mózgotrzepem.

Aha, jeśli chodzi o proporcje tekstu i zdjęć... cóż. W niektórych przypadkach jest tak, że tfurca pokazuje nam dużo zdjęć, próbując odwrócić uwagę od tego, iż tekst jest po prostu nędzny, ale to FS to raczej inny przypadek. Fajne słownictwo, nieco absurdalny tekst. Chyba nie należy od tego wymagać specjalnego sensu...

Cóż, pozostaje mi czekać na nasz ulubiony* ciąg dalszy.

*OK, czy ulubiony, to się jeszcze przekonamy

EDIT: A, jeszcze jedno, centa ma rację, chyba nieco więcej pokory przydałoby się szanownemu autorowi.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 14.07.2011 - 15:42
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023