Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.01.2011, 22:28   #441
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 1,070
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

Ja mam same krzyżyki, link też nie odpala :c
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.01.2011, 23:11   #442
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

No to sprawdź teraz

@Libby: Dziękuję. No - ma się to coś Dziękuję bezsennej za pomoc ;]
__________________
Well well well...

Ostatnio edytowane przez Volturia : 19.01.2011 - 23:25
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2011, 23:23   #443
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Wpisy bloga: 1
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Why me?

No! Teraz to ja rozumiem . Piękne zdjęcia . Szczególnie podobają mi się te, na których Ian łapie Emmę za ramię .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 11:24   #444
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

Dobra, mam nadzieję, że inni tu wrócą by przeczytać te część, a póki co podłożyłam również muzykę - gdyż miałam to zrobić i zapomniałam o tym Zapraszam więc co pozostałych oraz poniektórych raz jeszcze, jakby im się chciało

Cytat:
Napisał Sandy Zobacz post
Sen Emmy wcale nie był snem, albo przynajmniej nie do końca. Ogólnie w każdym odcinku jest pewna wzmianka o zanikach pamięci pani Winkler, więc wydaje mi się, że te żonkile - i nie tylko, może również wszystko co powiedział jej Blake i cała ta sytuacja - po prostu aktywowały w niej coś w rodzaju lawiny wspomnień, z których nie była w stanie odróżnić co, kiedy i w jakich okolicznościach się wydarzyło. W dodatku powracające wspomnienia były przeplatane ukrytymi przekazami i jeśli dokładniej się temu przyjrzeć... to Emma jest morderczynią Troy'a. I zrobiła to pod wpływem impulsu... przyłapując go na zdradzie. Okay, wiem, brzmi trochę nieprawdopodobnie. Ale coś mi mówi, że jestem na dobrej drodze ;D
Kurcze, że też na to nie wpadłam ^^ genialne, może jak będę modyfikowała kiedyś te historie, to to uwzględnię tę myśl ( chodzi mi o Emmę jako o mordercę).
Nie no żartuje - nie myśl, że powiem Ci, czy masz rację, czy nie masz i co jest prawdą, faktem oczywistym Wszystkiego dowiesz się .. kiedyś tam bez pośpiechu.
Teorie zachowajcie dla siebie, bo za bardzo mnie korci, aby im zaprzeczyć lub przyznać rację i pochwalić za przebiegły i wyjątkowo inteligentny tok myślenia.
Tak naprawdę sądzę, że nigdy nikt poza mną nie dojdzie do najważniejszych faktów FS, bo to wręcz zbyt pokręcone. Trzeba być psychicznym jak ja, żeby dociec wszystkich moich zamiarów poważnie.
Także nie podejdziecie mnie w ten sposób, nic wam nie powiem Chętnie czytam wasze teorię, ale chętnie zostawię jej praktycznie bez odpowiedzi!

Pozdrawiam, VOLT.
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 12:43   #445
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,619
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Why me?

Cytat:
- Chodź nie chętnie.
Choć niechętnie.
Cytat:
Chodź na chwilę.
Choć.
Inne drobne błędziki też były, ale już nie wypisywałam.

Plącze się, oj, plącze.Kiedy w końcu poznamy prawdę? A sen był bardzo zaskakujący! Ciekawe, ile w nim było prawdy i czy w ogóle... Ian chyba nie chce czegoś powiedzieć Emmie? Albo oboje z Blak'iem dobrze wiedzą, że nie warto niczego przyspieszać? Zresztą, czy to nie byłoby za proste wtedy? No i Ty nie miałabyś materiału na kolejne odcinki
Ogólnie odcinek napisany dobrze i z weną, zresztą nie wiem, co Ci zrobiła, gdybyś po takim czasie naszpikowała go błędami. Bo wiadomo, drobne pojawią się zawsze (po to, żebym ja je mogła potem wyłapać ). Fajne zdjęcia Wgl od jakiegoś czasu też uwielbiam cykać ich więcej
Dobra, masz ode mnie to 10/10, ale nie wstawiaj kolejnego odcinka po półrocznej przerwie!

Cytat:
Napisał Sandy
to Emma jest morderczynią Troy'a. I zrobiła to pod wpływem impulsu... przyłapując go na zdradzie.
Ciekawe, na to bym nie wpadła! Ale żeby w przeszłości ani razu o tym nie było wspomniane? Żadnych wspomnień, nic?
Ale z drugiej strony, analizując scenę z 2 odcinka, jak to Emma przyjechała na miejsce śmierci Troya, to trochę nieprawdopodobne, bo niby jak mogłaby go zabić?
Chyba, że to wszystko fake, ale wtedy całe FS pozostaje bez sensu xD
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 12:47   #446
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

Racja, ze zdjęciami o niebo lepiej
Jak przerwałaś FS bardzo mi go brakowało, potem ciekawość wygasła, teraz powróciła na nowo. Po przeczytaniu najnowszego odcinka nie bardzo wiedziałam o co chodzi i kto jest kim, więc musiałam się wrócić. Proszę Cię nie rób sobie więcej takich wakacji
Zauważyłam gdzieś po drodze kilka niezbyt poważnych powtórzeń i parę razy zamiast "jemu", napisałaś "mu".
Jej, czuję niedosyt, choć dużo się działo. To pewnie dlatego, że główni bohaterowie za krótko się drażnili ze sobą - uwielbiam takie sytuacje
Czekam!
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 13:02   #447
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

@Lira - jeżeli chodzi o powtórzenia typu 'krew', 'zapach', 'woń' to zdesperowana nie wiedziałam co bym mogła jeszcze tam upchnąć zamiast tych słów. :p Jak sądzę - jeżeli zainteresowanie FS będzie choć po części takie jak kiedyś, nie zrobię sobie tak długich wakacji już nigdy

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Ogólnie odcinek napisany dobrze i z weną, zresztą nie wiem, co Ci zrobiła, gdybyś po takim czasie naszpikowała go błędami. Bo wiadomo, drobne pojawią się zawsze (po to, żebym ja je mogła potem wyłapać ). Fajne zdjęcia Wgl od jakiegoś czasu też uwielbiam cykać ich więcej
Dobra, masz ode mnie to 10/10, ale nie wstawiaj kolejnego odcinka po półrocznej przerwie!
Uf, dobra ocena od jednego z najważniejszych jurorów i jego zadowolenie - bardzo, bardzo dobrze Tak wena w końcu była, choć połowa odcinka została napisana w lipcu xd Wątek ze snem na przykład poukładałam sobie w głowie w przed dzień wystawienia tej części, ale jak się okazało trochę on wniósł i się przydał. Chodź, choć - z tym można zwariować ;]

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Ale z drugiej strony, analizując scenę z 2 odcinka, jak to Emma przyjechała na miejsce śmierci Troya, to trochę nieprawdopodobne, bo niby jak mogłaby go zabić?
Chyba, że to wszystko fake, ale wtedy całe FS pozostaje bez sensu xD
No proszę i właściwie Liv wyłapała dziurę w całym

Następny odcinek wróżę, tak jak być powinno, za miesiąc, ale nie zdziwcie się jak będzie za dwa ;>
__________________
Well well well...

Ostatnio edytowane przez Volturia : 21.01.2011 - 13:08
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 16:32   #448
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 599
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

przeczytałam, przypomniałam sobie co i jak, no i odcinek mi się podoba ^^ .
nie zdziwię się, jeśli odcinek będzie nawet za 3 miesiące . ale to nie znaczy, że masz się nie brać za pisanie !
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 17:33   #449
Lucha
 
Avatar Lucha
 
Zarejestrowany: 14.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

Przeczytałam i sądzę, że świetne. Zdjęcia są świetne, a błędów nie widziałam, albo nie chciałam widzieć
Piszę komentarz, bo chcę abyś jak najszybciej dodała następny
__________________
Widziałam kiedyś śmierć, która zbierała dusze zmarłych do
małych buteleczek, a potem je wypijała. Śmierć ta miała ostre jak brzytwy kły.
Uśmiechnęłam się do niej, a ona odpowiedziała mi tym samym.
Wyciągnęłam rękę aby jej dotknąć, ale gdy to zrobiłam, napotkałam tylko
zimną taflę lustra.
Lucha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 11:58   #450
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Why me?

Napisałam już w EF u Sandy, że... mój komputer jest martwy - i w tym problem. Jak uda mi się go odzyskać, czy cokolwiek w ciągu 2 mies. to będzie dobrze i dam znać. Nie godzi się odcinek bez zdjęć i to by mnie za bardzo bolało, że nie ma fotek, więc odcinek zamiast za 2 tyg. będzie za... nie wiem ile :< ;]
Włącza mi się wszystko normalnie - wyświetla się jak w każdym kompie na początku - procesor, jakieś tam te cyferki i wyliczenia systemu xd a potem nic - czarno, pustka.
Spróbuję temu zaradzić, więc póki co - znowu zastój, tym razem nie z mojej winy.

Trzymajcie kciuki!
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
volturia ian emma fs, why me czarnam-


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023