Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.05.2006, 10:30   #41
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

czekajcie ;-]

Funpack to byl swiateczny dodatek, rozrywka rodzinna to bylo cos wiecej, to byl SP1 (nie moge dojsc co oznacza ten skrot), a nie tak jak reszta - EPX, natomiast swiateczny dodatek nie byl ani SP ani EP

w zwierzakach w TS1 dodano starowke, ktora rozszerzyla dzielnice dana oraz dodala podzial na te te mieszkalne i handlowe, a w TS2 juz to mamy, wiec nie potrzeba zadnej starowki, ktora byla w TS1 tylko rozwiazaniem problemu tego, gdzie kupic zwierzaki. Tutaj takiego nie ma, a w polaczeniu z WB pewnie bedzie mozna zwierzakami handlowac ^^

Skad wiem o SP1 itp.? Z rejestru systemowego, troche musialem przy nim nagrzebac ;]

Wiec.. wychodzi na to, ze "Pets" dostaną miano SP2..
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.05.2006, 10:39   #42
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie

Zaraz, zaraz... Pod logiem jest napisane EXPANSION PACK, a przecież to znaczy ,,DODATEK DO GRY". Rany, teraz to już nic nie rozumiem...
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 10:57   #43
~Perlié~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camerandios
Zaraz, zaraz... Pod logiem jest napisane EXPANSION PACK, a przecież to znaczy ,,DODATEK DO GRY". Rany, teraz to już nic nie rozumiem...
Omg to winika z tego że to bedzie OFICIALNY dodatek nie tak jak zestw świąteczny agrf *_________*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 11:11   #44
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wickoo
To nie bedzie normalny dodatek, ponieważ w grze pisze, że każdy taki normalny dodatek musi miec mozliwosc przypisania podmiescia ( zauwazcie - University = uniwersytet, Nightlife = Przedmiescie, OFB = Lazurowa promenada itp. ), dlatego te zwierzaki to bedzie mini-dodatek w stylu rozrywki rodzinnej ( ktora wprowadza nowe pliki exe do gry itp; nie tak jak dodatek swiateczny, ktory to byl minimini ^^ )

dlatego to będzie taki mini-dodatek
A ja jestem ciekaw na jakiej podstawie takie rzeczy stwerdzasz. Bo na raize mamy tylko logo i 5 screenów a Ty już wiesz czy będzie okolica czy nie.
A okilica pewnie będzie ze sklpami zoologicznymi i jakimiś miejscami gdzie ze zwierzaki będzie sie chodzić.
Ja uważam, że to będzie zwykły dodatek a nie mini.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 11:22   #45
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

http://simpassion.pl - newsy na tej stronie zapowiadają, że to raczej będzie minidodatek T_T
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 12:26   #46
Anex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez juz nic nie kumam ale mysle ze raczej to bedzie dodatek do gry.ciekawe czy bedzie mozna jezdzic ze zwierzetami na wystawy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 12:29   #47
Spyke
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vanillienné
http://simpassion.pl - newsy na tej stronie zapowiadają, że to raczej będzie minidodatek T_T
ty mówisz ze to będzie minidodatek, a na stronie którą podałaś pisze że będzie duzy dodatek ze zwierzetami, a mini to będzie mundial, (jakoś tak). czyli narazie wynika ze to będzie duzy dodatek.

pisze później ze maly ale te zwierzęta to nie przedmioty z oficjalnej strony. ja jestem za tym ze to będzie duzy dodatek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 12:42   #48
Anex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki Ale z tego co vczytałam na różnych stronkach wynika że ma być jutro Ale myśle że razcej jesienią,bo byłoby już o tym głośno. A jak byłby to mini dodatek(wątpie w to) to byłoby mniej rzeczy,a tu są "niby" wszystkie te zwirzęta itp. i jeszcze napis expaniol pack czy jakoś tak <lol> Ale jest też myśl że to tylko pogłoski;( ;( ;( Ale jednak mam nadzieje że to dodatek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 14:37   #49
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja pitolinkę ;p przeciez pisze wyraznie expansion pack, wiec jestem prawie pewna, ze bedzie to normalny dodatek, nowe interakcje etc.
bylam dzisiaj w krakowskim epmiku gdzie wisial malutki plakat z zapowiedzia, ze ts2 pets pojawia sie na poczatku zimy 2006
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 15:12   #50
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nasty
ja pitolinkę ;p przeciez pisze wyraznie expansion pack, wiec jestem prawie pewna, ze bedzie to normalny dodatek, nowe interakcje etc.
bylam dzisiaj w krakowskim epmiku gdzie wisial malutki plakat z zapowiedzia, ze ts2 pets pojawia sie na poczatku zimy 2006
Coż w tym tygodniu jadę więc sprawdzę czy to prawda. Jak prawda to postaram się zrobić zdjęcie.
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023