Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.10.2011, 09:01   #41
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Pozbyć się wszystkich modów na czas instalacji łatek i dodatków.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2011, 09:39   #42
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Trish czy masz zrobione kopie zapasowe przed instalacją dodatków od koleżanki? Każdorazowo pliki nowego dodatku zostają nadpisane na dotychczasowych zapisach gry i po usunięciu któregoś trzeba przywrócić kopię sprzed instalacji (zdaje się jest to główny folder sims3). Spróbuj wyczyścić cache gry, a jak to nie pomoże to niestety reinstalka, ale przynajmniej będziesz normalnie grać.

Ostatnio edytowane przez Chloé : 22.10.2011 - 09:45
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 10:11   #43
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Damian, dzięki. Pomogło.

Tylko teraz mam inny problem. Gra mi strasznie muli, to pierwszy dodatek, po którym wszystkie jest tysiąc razy wolniej. Mam ktoś pomysł - co z tym zrobic?
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 10:25   #44
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mi też muli jak nie wiem
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 10:29   #45
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

A mi właśnie się poprawił komfort gry i sama aplikacja chodzi bardzo płynnie
A mam troszkę gorszy sprzęt od Anie
@Olson - spróbuj zmniejszyć co nie co w ustawieniach grafiki, może pomoże
Problem cięcia się może być związany z jakimś starym modem lub dużą ilością dodatków z neta.

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 22.10.2011 - 10:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 10:40   #46
Monik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Mnie sierść koni wkurza, to moje ulubione zwierzęta i chciałam, żeby były dopracowane. Jednak jak patrzę na screeny innych i widzę to samo co u mnie, to trochę mnie to uspokaja. Wiem, to jest trochę wredne z mojej strony No nic, po prostu tak grę napisali i tyle
Nie wiem tego jeszcze na 100 procent, ale u mnie sierść koni błyszczy gdy ma on wiele różnych kolorów i łat nałożonych na siebie , sposobem na to jest wybranie koloru podstawowego konia z listy która jest dostępna , każda edycja koloru (szczególnie gdy zwiększamy jego intensywność) powoduje niestety to błyszczenie co mnie denerwuje ponieważ chciałam mieć ciemnobrązowego konia i się bardzo niestety świeci - co do potomstwa koni wydaje mi się że dwa konie o tym samym kolorze może dadzą matowe potomstwo? trzeba próbować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 12:12   #47
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Nie mam żadnych dodatków z Internetu, ani modów.
Mam nadzieję, że może w końcu przestanie mi złośliwie mulic, bo w dwójce miałam tak często, że dopiero za którymś razem po włączeniu chodziło płynnie.
__________________
Вот мой секрет, он очень прост: зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь.
Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 15:19   #48
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Monik Zobacz post
Nie wiem tego jeszcze na 100 procent, ale u mnie sierść koni błyszczy gdy ma on wiele różnych kolorów i łat nałożonych na siebie , sposobem na to jest wybranie koloru podstawowego konia z listy która jest dostępna , każda edycja koloru (szczególnie gdy zwiększamy jego intensywność) powoduje niestety to błyszczenie co mnie denerwuje ponieważ chciałam mieć ciemnobrązowego konia i się bardzo niestety świeci - co do potomstwa koni wydaje mi się że dwa konie o tym samym kolorze może dadzą matowe potomstwo? trzeba próbować.
Muszę popróbować. Może warto też eksperymentować z suwakiem przezroczystości każdej warstwy. Co do źrebiąt, to ja mam "matową parkę". Ich dziecko się błyszczało, póki było źrebakiem, po dorośnięciu ogierek był matowy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 16:49   #49
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Zauważyłam do tej pory dwa błędy.
Jeden zdarza się dość rzadko, ale się zdarza - czasem Sim, zamiast zrobić z koniem co mu każę, na przykład wyczyścić kopyta, przenika przez niego. Nie jest to jednak na tyle częste, żeby było irytujące.
Drugi błąd zdarzył się raz i polegał na tym, że wysłałam Sima konno do sąsiadów, bo mieli małe kotki. Dojechali, klacz została pod domem, a Sim niby był w środku, ale gdy próbowałam go wycentrować, jego ikonka pokazywała się gdzieś poza zasięgiem mapy. Kazałam teleportować się pod domem obok klaczy, i znowu to samo. Pomogło dopiero ResetSim.

Co do mulenia - nic mi nie muli, gra chodzi bardzo płynnie.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2011, 18:55   #50
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mi niestety muli jak nie wiem... Mam mody, ale bez modów też mi muliło. Na początku przecież nie miałam żadnych modów, bo nie było zaktualizowanych NRaasów. I tak muliło. Być może problemem jest brak moda na wyłączenie wspomnień, one jednak zamulają.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023