Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.06.2009, 21:39   #41
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Ja bym chciał większe możliwości dla reżyserów. Przecież miał być jakiś specjalny tryb dla nich, żeby było łatwiej kręcić... A gówno jest. Nic nie dali. Beznadziejnie się kręci. TS2 pod tym względem wymiata.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.06.2009, 20:07   #42
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:
Napisał Keramzyt Zobacz post
A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?
Może być więcej. Po okolicy poszukaj nieznanych nasion specjalnych. Przy wyjatkowym szczęściu moga z nich wyrosnać też kwiaty śmierci.
Poza tym jak sim jest wyjatkowym ogrodnikiem, to moze ozywić roślinę po zerwaniu kwiatu smierci (ale chyba tylko na swojwj parceli, na cmentarzu nie da się). No trochę zachodu z tym jest, ale przeciez wywiniecie sie od smierci nie moze byc latwe
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2009, 20:12   #43
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:

-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.
no wlasnie... albo chociaz zeby mozna bylo jakos wezwac pomoc przez teleon czy cos : o
Cytat:
-WIĘCEJ FRYZUR I MEBLI!Grałam już siedmioma rodzinkami,i każda koniec końców miała to samo łóżko,kuchenkę,prysznic,i telewizor.Tak samo fryzury - zrobić ładną,modną simkę jest baaardzo trudno (nie wspominając już o simie)
-MODNIEJSZE UBRANIA!Opcja Twórz Styl nie zdziała cudów,gdy fason jest okropny.W rezultacie wszystkie moje simy są ubrane w to samo,a simy z miasta ubierają się jak bezguścia.
dokladnie! u mnie wszystkie simki maja te same spodnie (jedyne mozliwe rurki), a faceci ta sama fryzure :>

Cytat:
-MNIEJ MONOTONII!W dwójce trzeba się było trochę postarać i "grać",żeby zdobyć platynową aspirację.
dokladnie, moi simowie codziennie dostaja po awansie (ewentualnie co 2 dni, nie rzadziej =/)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2009, 15:29   #44
...:CyTrYnA:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Ja Chciała Bym Zmienieci Nawet Dużo Te Simsy Są Strasznie Nudne Dwojka Lepsza I To Napewno
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2009, 17:25   #45
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 599
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Mi we wszystkich częściach brakuje tego, że nie można dać kanapy, i żeby ją rozłożyli tylko łóżko trzeba dawać.Jak chce zrobić małe mieszkanko to musze robić sypialnie xd
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 11:48   #46
Kixte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Chciałabym więcej ubrań. W Dwójce był o wiele lepszy wybór. Poza tym denerwuje mnie, że kiedy chcę się wybrać na parcelę typu sklep czy policja nie mogę oglądać co mój Sim robi w środku. Chciałabym też ustalać wzrost Simów. No i więcej opcji. Albo niedorzeczne jest to że kiedy chcę przebrać Sima on tylko podskakuje w powietrzu i już jest ubrany. To powinno być bardziej ambitne, że Sim idzie do szafy i się ubiera. Trójka jest w porządku, ale bez rewelacji, chociaż nie powiem, wiele nowości jest bardzo fajnych, np. posiadanie pojazdów, żyjący świat czy nowe parcele publiczne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 19:30   #47
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:
Napisał Kixte Zobacz post
Trójka jest w porządku, ale bez rewelacji, chociaż nie powiem, wiele nowości jest bardzo fajnych, np. posiadanie pojazdów (...).
W dwójce też simy mogły mieć swoje czterokołowce i to nie jest żadną nowością. No, chyba, że chodzi Ci o dwójkową podstawkę w stosunku do trójkowej... Wtedy to rzeczywiście coś nowego.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 20:49   #48
Kixte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

No tak, tylko że pojazdy w Dwójce były dopiero po zakupieniu dodatku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 22:59   #49
MazuR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

wiecie czego mi brakuje w tej grze... jakiejs nutki tajemniczosci. nie ma roznicy kogo poznajemy, jest to doslownie wszystko jedno. kazdy jest prawie taki sam. gdyby niektorzy z simow mieli jakas ciemna strone, ktora mogliby nam zdradzic po blizszym zapoznaniu sie to gra bylaby atrakcyjniejsza. np dowiedzielibysmy sie ze Sim X zabil w przeszlosci swoja zone. wtedy moglibysmy sterowac jakos swoja postacia. czy byc lojalnym czy wydac go policji... a tak to wciaz nudy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2009, 04:58   #50
dj_mafiozo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:
Napisał MazuR Zobacz post
wiecie czego mi brakuje w tej grze... jakiejs nutki tajemniczosci. nie ma roznicy kogo poznajemy, jest to doslownie wszystko jedno. kazdy jest prawie taki sam. gdyby niektorzy z simow mieli jakas ciemna strone, ktora mogliby nam zdradzic po blizszym zapoznaniu sie to gra bylaby atrakcyjniejsza. np dowiedzielibysmy sie ze Sim X zabil w przeszlosci swoja zone. wtedy moglibysmy sterowac jakos swoja postacia. czy byc lojalnym czy wydac go policji... a tak to wciaz nudy.
Fajnie by było.
Mnie ta gra rozczarowała jak się okazało, że po obiecywaniu cudów na kiju nawet tuż przed premierą przez gości z EA Games okazało się, że większości z nich nie ma.
Trójka miałabyć przedewszystkim kompatybilna z wszystkimi dodatkami do dwójki!!! Po przesiadce z jedynki na dwójkę tuż po premierze gdy sama czysta gra była miałem wrażenie, że tam nic nie ma, szczególnie jeżeli chodzi o meble, nie myślałem, że tu będzie jeszcze mniej.
Simy miały mieć własny wiek i się "normalnie" "po ludzku" starzeć, zamiast tego nic się nie zmieniło w porównaniu do dwójki. Do tego dorośli mają za sobą "młody dorosły", a do jasnej czegoś tam pierwsze co, to nie ma żadnych studiów, ale to przemilczmy, ale mimo to nastolatek staje się z miejsca pełnoprawnym dorosłym.
Simowie mieli mieć swój wzrost.
To tylko początek tej długiej jak "Moda na sukces" listy, co miało być, a czego nie ma, a info nie pochodzi z jakiś nie wiadomo jakich źródeł, ale dość dokładnie śledziłem wszelkie nowości pojawiające się na OFICJALNEJ stronie.

Co prócz tego bym zmienił?
Przede wszystkim simy wyglądają (szczególnie te miejskie) jakby wszystkie miały tak z 10-20 kilo nadwagi, szczególnie na gębie.
Brakuje przynajmniej jeszcze jednej pory roku (zimy) i deszczu w kilku wariantach (przelotnego, kapuśniaczka, mżawki, burzy i jakiejś wichury).
WIĘCEJ INTERAKCJI! Dosłownie jakimiś pięcioma interakcjami można spotkanego na ulicy sima zaciągnąć do łóżka i zrobić z nim bachora w przeciągu maksymalnie godziny przed kompem jak trafimy na jakiś szczególnie trudny przypadek.
Lepszego algorytmu zdarzeń losowych itp. Po pierwszych trzech godzinach grania w The Sims 3 (jeszcze przed premierą) zaliczyłem:
*7 pożarów (w tym 3 śmiertelne - każe simowi gasić, on nic tylko dalej macha łapami jakby mu to sprawiało jakąś radochę, każe przestać machać, nadal macha, każe się wynosić od ognia, on nic, każe zrobić coś innego to wlazł w płomienie i zanim cokolwiek zdążyłem zrobić to już zaliczył zgona, a prędkość 1 na zmianę z pauzą),
*10 kradzieży przez sąsiadów,
*4 nocne włamy w tym jeden raz pół domu splądrował zanim policja raczyła się zjawić,
*4 utonięcia. A większość z tego pasma nieszczęść przydażyło się jednemu simowi.

EDIT: No i oczywiście wszystkiego co znikło w trójce a było w dwójce (chociażby podstawie, ale nie tylko) i oczywiście wszystko, co poprzednicy wymienili...

Ostatnio edytowane przez dj_mafiozo : 01.07.2009 - 05:08
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
trójka, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023