Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.06.2009, 20:45   #41
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

U mnie to już zaawansowane wiekowo to miasteczko.

Kennedy i Bunchowie się wyprowadzili.
Wprowadziły się jakieś nowe rodziny: Barkleyowie, Morinowie, Lesterowie, Paige'owie, DeMayo i jeszcze jacyś.
Landgrabowie: rodzice są już starzy, Malcolm ożenił się z Holly Alto. Holly jest w ciąży.
Alto: Nick i Vita są już na emeryturach, córka wyszła za mąż, mają nowego syna, nazywa się Royce i jest nastolatkiem.
Ćwir: Gwiodon umarł ze starości, Kornelia dogorywa, a Mortimer zaręczył się z Bellą.
Kawalerwie: rodzice starzy, dzieciaki dorosłe.
Sakemoto: Yumi umarła ze starości, Laghton zbliża się do emerytury, a jego syn zaraz będzie dorosły. Dodatkowo sprowadził się do nich sąsiad.
Alvi: Iqbal dogorywa, dzieciaki dorosłe, dodatkowo Miraj się ożenił z Sandi
French.
Samotne matki: Fiona McIrish i Molly French są już staruszkami, River, córka Fiony nie żyje, Sandi, córka Molly wyszła za Miraja.
Lada: Klementyna umarła (...), rodzice są starzy, Przemysław jest dorosły, a ciotka Zelda spłodziła dwoje dzieci dla Christophera Steela.
Steel: gościu ma dzieci z Zeldą
Koffi: jest już stary, mimo że wg. twórców ma inną orientację ( ) to strasznie chciał spłodzić dzieci, więc... patrz poniżej
Hart: rodzice starzy, Bebe dorosła, jest burmistrzem, poderwała Gobiasa Koffiego, gdyż pilnie poszukiwała materiału na ojca i męża
Zadek: wyprowadziła się do innego domu (ja nie ingerowałem), adoptowała trójkę dzieci, z których dwoje chłopców już są nastolatkami, a dziewczynka zmarła w wieku niemowlęcym (nie wiem jakim cudem, ja tą rodziną nie gram), mieszka z jakąś babką...
Clavell: Bessie i Buster umarli ze starości, Xander zaraz będzie staruszkiem, adoptował dwie dziewczynki, jedna już nie żyje (hmmm... była w wieku szkolnym ), ostatnio się ożenił z Madison VanWatson i będą mieli dziecko.
Frio: Connor ożenił się z Tamarą Donner i mają dziewczynkę.
Ursine: Claire jest już stara, jej córka jest nastolatką (albo młodą dorosłą, nie wiem dokładnie). Dopiero ostatnio zobaczyłem, że to dziecko to sprawka Jareda Frio
Wan-Goddart - są starsi, ale nic więcej się nie zmieniło u nich.
Whrinwright: rodzice są już starzy, przeprowadzili się bez mojej zgody do jednego z moich simów... ich córka ostatnio zmarła.
Jolina: jest gruba...
Wolff: są po prostu starsi, ale nic poza tym się bardzo nie zmieniło.


No takie to perypetie, dodam, że ja prawie nie ingerowałem w życie tych simów, ciągle gram moją własną rodzinką. Tylko ostatnio ożeniłem kilku miastowych, bo zaraz byłaby znowu plaga adoptowanych dzieci
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.06.2009, 21:56   #42
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

ja jeszcze nie napisze nic o moich rodzinkach bo jeszcze nie posiadam 3 ale właśnie...czemu jest taka plaga adoptowanych dzieci? i kto je adoptuje> nasze simy które są bezdzietne i bez partnerów czy miastowi tzw. NPC adoptuja sobie dzieciaki? o.O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 09:26   #43
Aguncja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Mogliby to "ulepszyć" żeby nie pojawiały się adoptowane dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 09:49   #44
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Cytat:
Napisał kaja13 Zobacz post
ja jeszcze nie napisze nic o moich rodzinkach bo jeszcze nie posiadam 3 ale właśnie...czemu jest taka plaga adoptowanych dzieci? i kto je adoptuje> nasze simy które są bezdzietne i bez partnerów czy miastowi tzw. NPC adoptuja sobie dzieciaki? o.O
Adoptują wszyscy, jeśli gramy swoją rodziną, to w innych rodzinach nagminnie adoptują dzieci samotni simowie, którzy są już w dość zaawansowanym wieku "dorosły", a jeszcze nie posiadają rodziny. Wtedy właśnie dzieją się takie cyrki.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 09:52   #45
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

A nie jest tak,że adoptują dzieci też Ci,którzy mają cechę "rodzinny" albo jakiś cel związany z rodziną?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 17:24   #46
Flavour
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ja powiem o niektórych...
Wolff - Morgana się wyprowadziła, Thornton mieszka z moją simką Betty, mają syna Gerarda, córkę (nie pamiętam jak nazwałam) i nowego synka, który zrobił się bez mojej ingerencji.
Alto - jeszcze są dorośli, Holly już mł.dor, ale mieszka z nimi.
Ćwir - rodzice starzy, Morti chudy
Ursine - Claire ma córkę w wieku szkolnym, nadal gruba (na focie w screenach jest chuda, to było zanim odkryłam że można zmieniać aktywną rodzinę i przestałam się wściekać, że to jakieś niedorobienie)
Keaton - Justine STRASZNIE się roztyła... mają synka (tyle tych imion w różnych wersjach było że nie pamietam)
Clavell - Buster umarł, potem Bessie (dość niedawno...)
Wan-Goddartt - Hank i Pauline wzięli ślub prywatny, mieszkają w domu Sekemotów, którzy się wyprowadzili, przed ślubem 'zrobili' sobie córeczkę (imię? ;d). Pauline to tekściarz, a Hank to agent specjalny.
+ parę moich rodzinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 18:15   #47
raspberry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

czemu na jednym kompie jak zainstalowalam simki Mortimer Ćwir był młodym dorosłym z córką Chanel, a jak ostatnio zainstalowalam simsy na laptopie Mortimer był małym słodkim chłopcem?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 19:40   #48
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
A nie jest tak,że adoptują dzieci też Ci,którzy mają cechę "rodzinny" albo jakiś cel związany z rodziną?
Nie, nie jest tak, jestem pewien, Xander Clavell nie ma takiej cechy, co więcej ma cechę "unika zobowiązań" a i tak adoptował dwójkę bachorów.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 13:12   #49
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

u mnie u samotnych matek fiona sie zestarzala, molly wziela slub z jakims gosciem (mlodszym od niej ;p) i tez stala sie emerytka
sandi jest nastolatka i zawala szkole, bo spedza caly wolny czas z tym dziwnym kolesiem, ktory ma cyfry w imieniu XD
a river jest mloda dorosla i na razie sie obija
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 18:46   #50
Savona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Gram simką Jamie Jolina (oczywiście zmodyfikowałam jej wygląd). Geniusz, flirciara, dusza towarzyska, wirtuoz i mól książkowy Nie jest już młodą dorosłą, ale dorosłą. Wzięła ślub z Christoperem Steel'em, ale utopił się. I TUTAJ UWAGA NA MROCZNEGO KOSIARZA FLIRCIARZA!
Po śmierci Christopera oczywiście się zjawił, ale nie poszedł, tylko podszedł do Jamie. Zapoznali się, byli najlepszymi przyjaciółmi. Normalnie sobie gadali:
http://img149.imageshack.us/img149/6...reenshot2u.jpg
Tylko o czym mówi kosiarz? O śmietniku. Czyżby mieszkał na śmietniku i chciał zdobyć piękny domek Jamie w wykonaniu kubussa o nazwie "Satriani"?
Wkrótce Jamie wyznała mu zauroczenie i doszło do miłosnego uścisku:
http://img149.imageshack.us/img149/1...eenshotgcu.jpg
Zapewne wtedy moja simka pomyślała o ciąży z mrocznym kosiarzem, jak wspaniale byłoby mieć z nim dziecko. Z Christoperem ostatnio chciała zajść w ciążę i się starała, kto wie, może zaraz będzie w ciąży i dołączy do grona samotnych matek. Na dowód swojej miłości, chociaż mrocznego kosiarza poznała dopiero w tym dniu, chciała go pocałować:
http://img191.imageshack.us/img191/2...enshot3mhv.jpg
ale on odmówił! Najpierw są przyjaciółmi, najlepszymi przyjaciółmi, zauroczeni, a on odmawia? No cóż, po tym rozpłynął się w powietrzu i koniec. Nie można do niego zadzwonić. Kto wie, może Jamie chciałaby, żeby ktoś umarł na jej parceli, aby ponownie go zobaczyć? Zobaczymy, jak się losy potoczą
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023