Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.03.2005, 21:52   #41
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Bandito jak można porównywać starszą część od nowej? To jest jak porównianie The Sims1 z The Sims2, przecież naturalnie, że GTA SA będzie lebsze od Vice City, lecz narazie muszę się cieszyć tylko z Miami .
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2005, 07:37   #42
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Już grane!

Postanowiłem wznowić temat! Można?
Mam grę od wczoraj Jest super, pod względem grywalności, jednak grafika nie do końca piękna. No, może postacie z bliska wyglądają jak niedorobione ludziki z połączonymi palcami i brzydkimi twarzami, ale tak to już jest. GtA bardziej skupia się na ogólnej grafice, tak aby wszystko ładnie wyglądało. W The Sims 2 jest inaczej, bo skupiona została na wyglądzie postaci, mebli itp. Ale to nie ważne. Myślę, że pozatym jest w porządku. Bardzo duże miasto i jakie piękne. Aż chcę się jeździć i jeźdźić po nim, a wiecie, że grę mam dopiero jeden dzień no więc za dużo to nie odkryłem. Hm... ale niektóre interreakcje z gry mnie zaskoczyły. Np. ta dodająca do gry mod tylko dla dorosłych, na którą nie zgodził się producent ( bara-bara w różnych pozach ) . Dużo samochodzików, fajnych broni, możliwość skakania z wielgachnych budynków spadochornem. Uważam tylko, że za szybko się spada i trochę to mniej realistyczne. Myślałem, że dłużej zobaczę popatrzę na miasto z "lotu ptaka" ALe wszystko jest po porstu dobrze zrobione. Tak mi się podoba to, że możemy chodzić na siłownię, barów, do fryzjera, sklepu odzieżowego itd. Ja tak mało w tej grze odkryłem, że cały czas mi się chce grać. Ok, to ja kończę. Mam ktoś z was tą grę? Oczywiście, w wersji kolekcjonerskiej, bo inna na razie się nie ukazała. Opłaca się chyba wydać te 250 zł na taką grę. W końcu tak naprawdę dopiero druga gra jaką zakupiłem, oprócz The Sims 2. Super! A może scrreny z gry: Na razie tylko jeden zdążyłem. Jak zrobię to umieszczę więcej. Może wy też możecie to robić?



No to na razie! Dodać więcej zdjęć?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 12:27   #43
Nahh
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, ja gram w gta od soboty, a samą gierke mialem jeszcze w piatek ale bardzo pozno. gierka jest swietna, szczegolnie pierwsze miasto, wojny gangow... , po dalszej grze mozna miec dziewczyne itd. ale tego sami sie dowiecie grajac. ja juz jestem w drugim miescie san fierro, troche gorsze od 1 ale dalej swietne. pokaze wam pare screenow z gry przedstawiajacych najszybszy sposob zniszczenia czyjegos auta - strzelenie w zbiornik paliwa - nowosc w grze (zdjecia wykonane sa w wiekszosci aparatem dostepnym w grze, tylko 2 ze zdjec z CJ sa wykonane Print Screen'em)

1. Szukamy gdzie umieszczony jest zbiornik paliwa w samochodzie, który chcemy wysadzić


2. Wybieramy bron (obojetnie jaka) i celujemy w zbiornik


3.Oto co dzieje sie z autem po trafionym strzale


I innymi, ktore staly w poblizu


I jeszcze ciekawostka (chyba troche przesadzili z wielkoscia tego ksiezyca )


I mój CJ (słabe staty, ale nie chodze nim na siłke, ma za to dobre strzelanie i jazde na rowerze )

Ostatnio edytowane przez Nahh : 14.06.2005 - 12:32
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 13:56   #44
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Koz, na jakiej rozdzielczości grasz i na jakich detalach? Możesz napisać? Interesuje mnie to jakiego masz jeszcze kompa. Pliska, podaj zy płynnie ci chodzi. OK?



  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 14:08   #45
pejper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Naprawde zazdorszczę Wam grafiki...Ja mam geforce 4 MX i jest okropna ;___; Załamać się można. Ale sobie MOŻE kupie Geforce 6600 GT to będzie płynnie chodziło. Ale w sama gierkę zagram może w czwartek. Nie mogę się doczekać XD

EDIT : A jakie Wy macie karty ? Po prostu nie chce przepłacić ^^

Ostatnio edytowane przez pejper : 14.06.2005 - 14:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 14:39   #46
Nahh
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Karte to ja mam akurat bardzo slaba. Gf 5200 FX. Reszta sprzetu to: Athlon 2400 XP i 1024ramu. Detale very-high, anty-aliasing 1, draw distans maks, rozdzielczosc 1024x960 16bit (32 niezle przymula)
Gierka chodzi ladnie, ale wysoko w gorach w lesie przy san fierro nie zacina, ale chodzi o wiele wolniej..., muli ją.
Screeny z ostatniej akcji:

  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 17:18   #47
Iceyy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Yyyh...
ja niestety jeszcze nie mam...
a może w ogóle nie będę miała?
Te rowery mnie kręcą ^-^ <lol>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 20:13   #48
pejper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iceyy
Te rowery mnie kręcą ^-^ <lol>
Mnie tak samo xd Już się nie mogę doczekać. Ale przy mojej karcie moge pomarzyć o dobrzej grafice. Jak już będę miała zamieszcze, jakze szokujące skriny z GTA SA na Dżiforcu 4 MX <lool> Koleżanka mi obecała skrina, ale coś nie wysyła go :> xd Yh..nie wiem czy kupowac nowa kartę, naprawdę ;_;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 20:13   #49
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Moj karta to : GeForce Fx 5200 taka jak koza, przydałoby się wymienić i dodać ram-u. Ale to pewnie nie teraz. Starsi się nie zgodzą, a może siły wyższe?! Ja gram na rozdzielczości 1280x768 z detalami low i anti aliasingem 2. Bueh, wcale się nie zacina. I tak nawet dobrze wygląda grafika Jednak chciałbym to podwyższyć Jakoś, hih :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2005, 20:16   #50
pejper
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Jednak chciałbym to podwyższyć
Podkręć sobie kartę xd Tylko wtedy szybko się nagrzewa i może być 'bum' XD Na moim dżiforsu nawet płynnie gra by chodziła przy rozdzielczości 900 ileś na ileśtam <lol> A ramu mam 512 i starczy na razie ^-^
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023