Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.03.2010, 17:03   #531
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A więc... odnośnie Miłowa:
Dina zrezygnowała z Mortimera na rzecz Malcolma Langraab IV. Mieli dwójkę dzieci: Tom'a i adoptowaną Anette. Malcolm i Tom spłonęli w pożarze domu, więc Dina musiała samotnie wychowywać córkę. Ona sama osiągnęła prawie szczyt kariery tanecznej i nadal się w niej rozwija. Od czasu śmierci męża miała kilka romansów, ale z nikim nie związała się na stałe.

Z kolei Nina ma nieślubną córkę Katię z Donem. Ona sama wybrała karierę sportowca i mimo kilku upadków (cofnięć do poprzedniego stopnia) idzie jej całkiem nieźle. Katia i jej kuzynka Anette świetnie się dogadują. Don z początku nie lubił swojej córki, ale później ich kontakty się poprawiły.

Don ożenił się z Kasandrą, która zerwała z nim gdy tylko przyłapała go na zdradzie. Don nie przejął się tym za bardzo, natomiast Kasandra znalazła pocieszenie w Dariuszu Marzycielu. Jak dotąd byli na kilku randkach i stanowią parę, ale poza tym nic między nie ma. Poza tym panna Ćwir zaczęła interesować się magią i obecnie jest dobrą wiedźmą. A Mortimer każdej nocy spogląda w gwiazdy, poszukując Belli.
Natomiast młody Alexander skupił się na swojej jedynej prawdziwej miłości - nauce.

Balbina urodziła kolejnego syna - Bill'a. Cała rodzina przeprowadziła się do bloku mieszkalnego, gdzie łatwiej było im spłacić czynsz. W dodatku Balbina poznała mojego sima Collin'a, który również miał nastoletniego syna (Sky'a). Po krótkim czasie wzięli ślub. Sky i Damian zostali dobrymi przyjaciółmi i mają w planach razem udać się na studia.

Daniel przyłapał pokojówkę Kasię z Donem, co w jakiś sposób zakończyło się "powrotem" do Marysi (która trochę zmieniła swój styl). Ich córki nadal się nie lubią, jednak postanowiły zawrzeć rozejm.

I w sumie tyle. Więcej już nie namieszałam ^^
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2010, 16:42   #532
simunia
 
Avatar simunia
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Skąd: łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 93
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie Mortimer juz nie zyje a Nina ma dziecko dziewczynkę Kasię i mieszka wraz z Diną i jej synem .
__________________
The Sims 3 - zostalo juz tylko 27 dni czyli zostaly 3 tygodnie w Maju i niecaty 1 tydzien w Czerwcu hehe
simunia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2010, 22:32   #533
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Dina Kaliente od dawna podkochiwała się w Mortimerze Ćwirze.
Zaprosiła go pewnego razu,oczarowywała go,trzymali się za ręce,całowali.Nawet doszło między nimi do "czegoś więcej".Nie chcieli jednak dziecka.Nina wyprowadziła się, a zakochani pobrali się i Mortimer zamieszkał u żony porzucając prawie dorosłą córkę i syna.Jeden dzień po ślubie Dina zaprosiła Dona i zamknęli się razem na terasie.Mortimer nie miał tam wstępu.Żona go zdradzała.Uwiodła Dona tymi samymi sztuczkami.Jednak mąż zaczął coś podejrzewać.Gdy kochanek poszedł sobie Dina chciała udowodnić mężowi miłość, całując się itp.Uwierzył, niestety na jego nieszczęście.Dina znów zaprosiła Dona(następnego dnia) ,tym razem zapomnieli zamknąć drzwi na klucz.Weszli do jacuzzi,"pobawili się" oraz nawet postanowili postarać się o dziecko.Niestety w tej samej chwili wszedł Mortimer.Przez chwilę stał jak wryty,dopiero po kilku minutach pojął,że jest zdradzany.Kochankowie od razu porzucili Jacuzzi.Dina próbowała się tłumaczyć, ale nadaremnie.Mortimer był wściekły.Porzucił dzieci dla takiej kobiety,(zauważcie różnicę wieku).
Kupił oddzielne łóżko, spał tą jedną noc bez żony.Jednak następnego dnia,zobaczył ,że Dina ma "brzuszek".Zaczął mówić do dziecka.Przeprosił żonę,jednak ta nie chciała go.Wolała Dona.Dziecko urodziło się,Mortimer wciąż żyje w przekonaniu ,że dziecko jest jego.

Wkrótce.
Chcę ,aby po urodzeniu dziecka opiekunem był Mortimer,mimo ,że to nie jego dziecko.Żona zginie w pożarze/z głodu.
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2010, 18:31   #534
Fisia1234
 
Avatar Fisia1234
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Skąd: Miłowo
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:
Przyjemniak
Andżelika uciekła z domu, a Liliana bardzo dobrze się uczy Daniel wrócił do Marysi.
Fisia1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2010, 12:22   #535
Anique
 
Avatar Anique
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Skąd: ztamtont
Płeć: Kobieta
Postów: 691
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Po ponownymi zainstalowaniu gry...

MIŁOWO

Kaliente:
Nina zakochała się w moim simie - Peterze, i nie zwraca uwagi na Dona Lotario.

Przyjemniak:
Córki były w szkole. Gdy pokojówka przyszła do domu, Daniel postanowić spędzić z nią trochę czasu, mimo, że Marysia była na urlopie. Siedząc z nią na kanapie, objął ją (na oczach swojej żony). Zaczęła się kłótnia... Marysi z nerwów uszkodziła się psychika, biedna potrzebowała specjalisty. Ze względu na to, że najgorszą obawą Daniela było zostać przyłapanym na zdradzie, jego stan psychiczny także uległ zmianie. Pokojówka Kasia sobie poszła...
Liliana i Andżelika wróciły ze szkoły. Ta spokojniejsza (nigdy nie wiem, która to która...) przyprowadziła do domu swojego chłopaka, syna Balbiny, i już ma za sobą pierwszy pocałunek. Jej siostra zmieniła się troszeczkę, ale nadal się kłócą.
Przy kolacji tylko Marysia i Daniel milczeli. Oboje nie mogli pogodzić się z tym, co się stało. Po jedzeniu Marysia nie wytrzymała i zrobiła awanturę Danielowi. Kazała mu zabierać swoje rzeczy i się wynosić. Daniel się popłakał, Marysia też, a także jedna z córek, która widziała całe zajście. Daniel smutny i zapłakany wyszedł z domu i już nie wrócił...
Teraz siostry starają się na nowo odbudować ich rodzinę. Maja w planach zadzwonić do ojca i go zaprosić do domu.

Koniec. (jak na razie...)

EDIT: Zapomniałam dodać, że rodzina Ćwir wyprowadziła się z miasta.

Ostatnio edytowane przez Anique : 18.04.2010 - 12:24
Anique jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.05.2010, 17:13   #536
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A ja w ogóle nie gram w Miłwie, Dziwnowie itd.
Chociaż, pamiętam że daawno, chciałam coś zrobić z Przyjemniaczkami i wrawie mi się udało
Lilianą i tą drugą starałam się pogodzić i zaprzyjaźnić, Marycha się wyprowadziła, a Daniel...Hmmm... "zrobili" sobie z Kasią potomka, a on uciekł z domu, nawet nie wiem jak A Kaśka mieszkała z dziewczynami, urodził się jej chłopczyk, którego ( pamiętam!) nazwałam Misiu =.=
I to tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2010, 08:28   #537
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Grin Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No cześć!
Jak milo poczytać...jak milo znaleźć ludzi którzy tak jak ja lubia simsy i sie nimi przejmują....
U mnie sie porobilo...
Kassandra wyszla za Worthingtona III i ma córkę Seline, juz zamężną z Guyem jakims tam z Universytetu ale on przyjął jej nazwisko.
Don Lothario ożenił sie z Niną i maja jedną córkę Fabię
Dina ma nieślubne dziecko z Mortimerem, który juz nie żyje, naturalnie
Alexander poznal na studiach dwie dziewczyny. Z jedna sie ożenił, miał syna , owdowiał, teraz ma Drugą- Zeldę, z która ma córkę.
Marzyciel ma wnuczkę ( jedo syn ożenił się z dziewczyna od gazet)
Angela miała pecha w życiu, w końcu wydala sie za duzo starszego St.Juliena i ma syna mieszka w apartamencie i robi obiady czego niecierpi.
Jej siostra skonczyla studia, wyszla za mąż za takiego przystojniaka ktory sprzedawal w sklepie i maja duzo dzieci i świetny dom z basenem.
żona Przyjemniaczka go opuścila po zajściu w ciążę, urodziła dwie bliźniaczki, a potem została Plantsimem i mam cale pokolenia Plantsimów - ten ostani ma wszystkie umiejetności na maksa i bedzie otwierał sklep z robotami...
I mnóstwo jeszcze innych rzeczy sie dzieje... ale bym was pewnie znudzila
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2010, 15:15   #538
motororo38
 
Avatar motororo38
 
Zarejestrowany: 07.12.2009
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 33
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie wszystkie kochanki Dona (Kasandra, Nina, Dina) obróciły się przeciwko niemu po tym jak rzucił Kasandre przed ołtarzem. Nina zamieszkała u niego i wzięła z nim ślub Potem zrobiła zamach samobójczyna życie Dona (spaliła siebie i jego)
motororo38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2010, 12:28   #539
dawidwyrzyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Don Lotario ożenił się z Kasandrą i mają dwójkę dzieci (z czego jedno adoptowane).
Nina Kaliente wyszła za Mortimera Ćwira i mieli córeczkę, a gdy Mortimer umarł Nina zamieszkała z Diną i jej adoptowanym synem.
Daniel Przyjemniak uciekł z pokojówką do innego domku, Andżelika stała się chuliganką (pracuje w karierze przestępczej), natomiast Liliana wiedzie wspaniałe życie z moim własnych simem.
Barbara Biedak wyprowadziła się z domu pozostawiając Błażeja pod opieką dorosłego już Damiana. Wyszła za mojego sima i ma z nim kolejne dwie córki oraz syna.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2010, 13:26   #540
angel14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

no więc ja kilka razy instalowałam i odinstalowywałam simsy więc róznie to bywalo ale napisze to co pamietam, czyli tak :
Miłowo:
Cwirami prawie wogóle nie gralam ale raz bylo tak ze gralam Biedakami i ta Balbina miała juz 3 synow i zakochala sie w Mortimerze i sie do niego przeprowidzila i potem bylo juz za duzo ludzi i przestalam nimi grac
Don zawsze zenil sie z jakas moja simka bo z niego przystojniak, i zawsze mieli dzieci
U Marzyciela bylo tak ze ten Dariusz ozenil sie z jakas moja simka i mieli blizniaki - chlopca i dziewczynke i przeprowadzili sie do wiekszego domu
Dziwnowo:
Tymi 3 bracmi gralam tylko raz bo chcialam zobaczyc jakie bedzie dziecko które urodzi facet
Zrobilam raz dziewczyne która miala meza i 2 corki a jedna z nich ( starsza) ozenila sie z Jaskiem i zamieszkali u niego w domu a reszte jego rodziny wywalilam i oni mieli dwie corki blizniaczki i trzecia corke mlodsza i zadna nie byla zielona a pozniej to taka dluga historia ze mi sie pisac nie chce i w koncu przestalam nimi grac bo zaczely mi jakies bledy wyskakiwac
Werona:
tutaj z tego co pamietam to gralam jakis czas ale krotko Montekami bo chcialam zobaczyc kiedy ta babka umrze ale nie umarla wiec przestalam...
pozniej gralam moja simka ktora ozenila sie z tym kolesiem od Monteków co mial dwojke dzieci - blizniaki a pozniej moja simka na urodzinach tych dzieci umierala ale pozniej jakos zrobilam ze nie umarla( nie pamietam jak ) i znudzilo mi sie to
a za drugim razem tez gralam ta rodzina powyzej ale inna simka moja i oni mieli taki duzy dom i urodzil im sie jeszcze syn i te blizniaki dorosly i znudzila mi sie ta rodzina to przestalam nimi grac
gralam jeszcze ta rodzina co maja dwoje dzieci adoptowanych ale tez niedlugo bo zrobilam tak ze ta pani Jutrzenka zaszla w ciaze i jak przychodzila do domu innych simow to im rzygala do kibla a pozniej miala romans z moja simka ktora miala adoptowana corke i maz to zobaczyl i juz bezsensu sie to zrobilo

teraz zamierzam ( jak znajde simsy ) ozywic - czy jakos tak - Bellę Ćwir w Miłowie i żeby ona była z Donem Lotario ale to tylko taki pomysł więc nie wiem czy go zrealizuję...

ale się rozpisałam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023