Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2013, 10:58   #51
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 644
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Liv- nawet jeszcze nie dawno sygnatury były usuwane, a administracja nie powinna przymykać oka dla swoich znajomych/współadminów/modów. "Szkoda, że to się zmieniło i teraz userzy zamiast gratulować awansu, zastanawiają się na gadu między sobą, co taka osoba robi w administracji? " Kilka tygodni już jest to obgadywane, po prostu z życia wzięte. Liv, ogólnie bardzo dobrze napisałaś, Meryam, również...

teraz motyka- dobrze, przepraszam panie władzo, tylko nie bij ;/ Ale gumisie mnie obronią <3

OCH! WRESZCIE? Po paru latach!? Nie no, gratki dla Was ! Ciekawe co się stało, że zrobiliście krok w przód..
Alcioo :33 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2013, 11:01   #52
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,684
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Ty w ogóle słuchasz naszych argumentów? naprawdę masz takie klapki na oczach?

daruj sobie ten sarkazm. a wzięliśmy się za to, bo zaczęliście narzekać na coś, co do tej pory problemem nie było.
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
stare 02.07.2013, 11:04   #53
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 644
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał motyka Zobacz post

daruj sobie ten sarkazm. a wzięliśmy się za to, bo zaczęliście narzekać na coś, co do tej pory problemem nie było.
Kocham sarkazmy, a pani od Polaka kazała mi ich często używać <3
Co do narzekania...
To dlaczego ten regulamin od początku nie był spójny? Bardzo przepraszam, ale dziś napisałeś mi, że sygnatura była za szerok, i rozjeżdżała forum...
To kochany, dlaczego Gingers twierdzi inaczej? Twierdzi, ze obrazki większe niż 800 px rozjeżdżają, a ja miałem właśnie 800.. daruj sobie, :*

Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 11:34   #54
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,740
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Maqrƴǁ - szczerze to juz nie mam siły i dopóki się nie uspokoisz to przysięgam, ze dostaniesz bana nie za opinię, a ton w jakim ją wyrażasz, bo to jest juz totalne przegiecie

po drugie - jeżeli kogos wielce uraziłam sygna to bardzo przepraszam. ja na prawdę usunęłabym sygne, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę, ze szerokosć nie ta. przyznam szczerze, ze na prawdę szukałam czegoś odnośnie szerokości i NIE BYŁO NIC poza tym, zeby nie rozjeżdżała. i skoro NIKT [nie tylko admini, zwykli uzytkownicy również!] nie zwrócił mi uwagi, ze mu rozjeżdża pomyślałam, ze szerokość nie jest zła. porównywałam ją z czyjąś i różniły się zaledwie kilkoma pikselami. dlaczego więc teraz, gdy się zrobiła wojna trzeba było znaleźć jakaś dziurę w całym? i czy nie mozna było GRZECZNIE zwrócić uwagi? nie, bo oczywiście taki Maqrƴǁ musi się powyżywać troszke w internecie, bo inaczej niż na bezczela nie potrafi
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 02.07.2013 - 11:40
Rainbow jest offline  
stare 02.07.2013, 11:37   #55
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Maqyryll - stosuj sarkazmy, ale daruj sobie ten prześmiewczy, pretensjonalny ton.
Osobiście NIGDY nie usuwałem sygnatury za szerokość jeśli nie rozjeżdżała forum jak również nigdy nikt nie dostał ode mnie (ani od nikogo z administracji) bana za wyrażenie swojego zdania, więc nie kłam. Starasz się pokazać że jesteśmy źli, bardzo dobrze Ci to idzie jednak nie posuwaj się w tym do kłamania na nasz temat i nie przypisuj nam czegoś, czego nie zrobiliśmy (tyczy się to również pewnej grupy osób które piszą 'nie bede sie odzywal, bo dostane bana').
Vanitas jest offline  
stare 02.07.2013, 11:40   #56
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 644
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Apocalipsa...
Ton? Okej.. o.O
Nie było, ale innym użytkownikom usuwano sygnatury, gdy były za duże... Sam osobiście kiedyś miałem z tym problem, i uporczywie zmniejszałem sygnaturę, chyba o 12 pikseli, jednak nie była już taka ładna... Postanowiłem zamieścić tą 512 pikseli, ok dzień nikt nie widzi, drugi też, ale za trzecim moderacja warczy i mówi "Za duża sygnatura, usunęłam"

Wojna? Czy w końcu użytkownicy postawili się słabo działającej administracji? To, że teraz mniej osób boi się władzy wyższej to pestka. Widać nie możecie pogodzić się z tym, że źle zrobiliście swoją robotę..

Co do dowartościowania w internecie...
Nie obchodzi mnie to jak ktoś mnie postrzega w necie, czy inanczej, czy nie...
Zachowuję się normalnie, tylko troszkę podniosłem ton, przepraszam, ale u nastolatka, to normalne

Gingers..
Może Ty nie... ale zapytaj się np, Rudzielca, że od dawna usuwano takie sygnatury.. Sam mam na profilu kilka postów, że mam szerszą niż 500 pkiseli.. Polecam poszukać :*

Może bana nie, ale warna tak

Czy ja kłamię? Nie sądzę... Pokaż mi gdzie skłamałem.. Jak to znajdziesz, i serio skłamałem (w co wątpię) to lecę się wyspowiadać :C Czekam :*


Kończę dyskusję, i żegna, bye :*

Ostatnio edytowane przez Alcioo :33 : 02.07.2013 - 11:44
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.07.2013, 11:43   #57
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,740
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

nie, ty nie zachowujesz sie normalnie. póki co to tylko ty warczysz na wszystkich z teamu, żeby tylko pokazać jakie to najgorsze zło. po to jest ten temat żeby normalnie porozmawiać, a nie pyskować tak, jak to robisz w tym momencie ty. i nie dość że nie potrafisz normalnie porozmawiać, to na dodatek nie słuchasz w ogóle co się do ciebie mówi.
__________________
Rainbow jest offline  
stare 02.07.2013, 13:44   #58
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,265
Wpisy bloga: 19
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Skoro chcecie już sobie wydłubywać oczy kłótnią o sygnatury, to ja podam tylko konkretne przykłady, co należałoby sprecyzować w tej kwestii:
Cytat:
2. W podpisie nie powinno się umieszczać obrazków o bardzo dużych rozmiarach, które przeszkadzają w wygodnym przeglądaniu treści forum.
Duże rozmiary = jakie?

Cytat:
4. Umieszczanie obrazków w sygnaturach jest dozwolone, o ile ich łączna wysokość nie przekracza 100 pikseli.
Okej, mamy ustaloną wysokość, a co z szerokością?

Jeżeli modzi/admini chcą usuwać sygnatury, to niech sprecyzują szerokość w regulaminie. Później powstają takie bezsensowne spory o to, czy sygna była za szeroka, "bo u mnie się rozjeżdża a u ciebie nie". Po protu, sprecyzujcie szerokość, dajmy już te 500px, i tyle. Zamiast odpowiadać na takie głupie zaczepki, weźcie się kurde do roboty. Bo z tego co w tej chwili widzę, to wy macie czas i umiecie odpowiadać na takie rzeczy, ale żeby edytować regulamin, co zajmuje góra 3 minuty, to już nie ma pana.
A później wielkie zdziwienie, że użytkownicy mają problem z administracją.

EDIT:
A jeżeli chodzi o "sposób wypowiadania się" to jedyne punkty regulaminu odnoszące się do tego to:
Cytat:
7. Nie musisz zgadzać się ze zdaniem innego użytkownika, ale zabronione jest obrażanie kogokolwiek ze względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie itd.

6. Pisząc odpowiedź podaj argumenty, przedstaw dowód, który poprze Twoją wypowiedź na dany temat.
Nie ma NIC o używaniu sarkazmu i sposobie wypowiadania się. Poza tym, skoro "Szary użytkownik" zdaniem adminów nie powinien używać sarkazmu i innych tego typu wypowiedzi, to moderacja też nie powinna używać sarkazmu odnośnie tej osoby. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a moderacja ma za zadanie utrzymywać porządek na forum.


Znalazłam jeszcze jedną rzecz, o której warto wspomnieć, a która, z tego co zauważyłam, jest nagminnie zaniedbywana przez administrację:
Cytat:
7. Konta użytkowników nieaktywnych przez ponad rok są usuwane z forum.
Wchodząc w temat ze zbanowanymi osobami i wpisując ich nicki w wyszukiwarkę część z nich można z łatwością znaleźć jako "zbanowane, ale aktywne". Niektóre konta są "w stanie zawieszenia" już ponad 1,5 roku.
__________________


Ostatnio edytowane przez Meryam : 02.07.2013 - 13:54
Meryam jest offline  
stare 02.07.2013, 13:53   #59
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Wpisy bloga: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Gingers..
Może Ty nie... ale zapytaj się np, Rudzielca, że od dawna usuwano takie sygnatury.. Sam mam na profilu kilka postów, że mam szerszą niż 500 pkiseli..
Nie no, z tym to akurat jest prawda, bo swego czasu była dyskusja na temat wielkości sygnatur. Była nawet poruszana sprawa wielkości sygnatur w postaci gifów, z tego, co pamiętam chcieliśmy ustalić jedną wielkość, która nie zamulałaby kompów ludziom z ograniczonym limitem internetu do wykorzystania miesięcznie i przy okazji nie miała być za mała. Sama pamiętam, że coś tam ustaliliśmy, że nie powinna być większa niż 500px, ale ostatecznie nie zostało to wpisane do regulaminu sygnatur. Tak jakoś się przyjęło samo, że jak przekraczała wymiar, to ludzie zgłaszali. Pisałam nawet do Altaira (do nowego nicka ciężko mi się przyzwyczaić , raz, czy dwa żeby zmniejszył, albo usunę. Fajnie byłoby, gdybyście tam na górze ustalili w końcu konkretną szerokość i unikniemy wszyscy niepotrzebnych nieporozumień.

EDIT: ach, tak mi się przypomniało jeszcze...

Dobrze wiedzieć, że podobno nadal jestem w zespole xD
Nie wiedziałam również, że skrót "między innymi" piszę się w ten sposób
I wybacz drogi userze, kimkolwiek jesteś, to, że mam tylko 160 cm wzrostu, nie znaczy od razu, że cokolwiek zaniżam! :<
Polecam zapoznać się ze słownikiem i nie pisać po nocach, bo to źle wpływa na rozwój mózgu podasz snu.
Może przy okazji dowiesz się, co to jest sarkazm?
Pozdrawiam!
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 02.07.2013 - 14:12
rudzielec jest offline  
stare 02.07.2013, 14:17   #60
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,269
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Pozwolę sobie dodać swoje trzy grosze, choć będzie to zapewne pierwsza i zarazem ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, bo takie dyskusje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że atmosfera na tym forum pozostawia wiele do życzenia. Nowi userzy nie uciekną po zobaczeniu banów „za nic”, jak ktoś napisał. Zwieją, jak tylko zobaczą w jakim tonie prowadzone są tu dyskusje, wszyscy po wszystkich jadą jak ruski czołg, zero porozumienia i szczerze, to jest to naprawdę smutne.

Zacznę od tej nieszczęsnej sygnatury. W panelu użytkownika wyraźnie jest napisane, że sygnatura ma nie przekraczać w szerokości 500 px, jak dla mnie taka wzmianka wystarczy, żeby potraktować ją poważnie i ją respektować. Najwyraźniej się myliłam, ale sądzę, że jeśli ktoś chce mieć to czarno na białym w regulaminie, to nie jest to jakiś problem. Poza tym również uważam, że kilka px więcej nie robi różnicy. Co do tej sygny http://i.imgur.com/xNcHwBA.png to myślę, że każdy może popełnić błąd, w końcu to też są ludzie.
Maqryll, napisałeś, że Gingers pozwala na obrazki do 800 px, ale czy nie przedstawiłeś tego wyjętego z kontekstu? W końcu taka rozdzielczość obowiązuje w postach, a nie w sygnie. Chyba, że to ja znowu coś źle zrozumiałam.
Co do adminów, to nie róbcie z nich no-lifów! Mają rację, że każdy ma życie poza forum, poza tym, jeśli nie ma jednego z nich, to jego obowiązki powinien przejąć inny admin i problem rozwiązany. Szukanie kawiarenek czy w ogóle dostępu do komputera w każdej możliwej chwili, bo jest się adminem i taki jest jego niby-obowiązek jest chore. Oni powinni sami między sobą to załatwić, jeśli nie było tego porozumienia kiedyś, to teraz jest najwyższy czas, żeby to naprawić.
Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
ale chyba jak nie u mamy, to w szpitalu jest internet, kawiarenka czy inne ustrojstwo na którym można sprawdzić czy na forum wszystko gra!
Nie wyobrażam sobie odwiedzać kogoś w szpitalu i jednocześnie z telefonem w ręku albo laptopem na kolanach sprawdzać forum. Delikatnie mówiąc, to już jest po prostu przesada.

Co do wulgaryzmów, to sądzę, że te ocenzurowane przez system nie powinny być karane, chyba, że stanowią one połowę treści postu. W końcu we wszystkim trzeba mieć umiar.

Nadużycia władzy się zdarzają i zdarzać się będą, ale sądzę, że wystarczy kulturalnie i spokojnie się wypowiedzieć na ten temat, raz, drugi, a nawet trzeci, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie traćmy zdrowego rozsądku! Nie trzeba zaraz wychodzić z wulgarnością i marnym sarkazmem na poziomie kilkulatka.
Staram się nikogo nie obrazić, ale też nie będę ukrywać, jak to wszystko tu odbieram. I piszę to wszystko jako zwykły użytkownik, który wchodzi do tego tematu, czyta, chwyta się za głowę i myśli: „Co się tu wyrabia?!”
Ze wszystkim można zawsze dojść do porozumienia, pytanie, czy wy w ogóle tego chcecie. Niektórzy, jak mi się wydaje, spełniają się w roli podżegacza tłumów, ale tu bez nicków. Ach, i teksty w stylu: „Jak wam się nie podoba, to do widzenia” w ogóle do mnie nie przemawiają. To forum jest przecież dla użytkowników, admini i moderatorzy mają tu czuwać nad porządkiem, a nie uciekać od problemów i dyskusji. „Użeranie się” z userami jest jedną ze stron szefowania tutaj, nie zawsze może być pięknie i kolorowo.
Wszyscy wszystkiego chcą, ale robić nie ma komu, tyle powiem. Krytykować jest nadzwyczaj łatwo, ale pomyśleć trochę o lepszej współpracy, o tym, co zrobić, żeby nie było tu już takich problemów i podobnych, pożal się Boże, dyskusji, to już wszyscy umywają ręce.
Nie jestem po żadnej stronie, bo nikt tu bez winy nie jest. Każda grupa, zarówno „władająca” jak i „władana”, że się tak wyrażę, ma coś za uszami.

Dziękuję bardzo za uwagę, możecie mnie zhejtować, zignorować albo nie wiem co. Co chciałam, to napisałam.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023