Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.06.2009, 23:47   #51
bling91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Na forum było wspomniane o tym, że ktoś kupił swojemu simowi pomocnik kolekcjonera, gdzie mogę to znaleźć?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.06.2009, 23:55   #52
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Jest to nagroda, którą możesz wykupić za zebrane punkty szczęścia życiowego (? nie jestem pewna czy to dokładnie tak się nazywa). Kosztuje bodajże 40 000 punktów.
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 12:04   #53
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleść, doskonalić, kolekcjinować

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
ostatni metal to pluton.
niestety nie wiem gdzie go można znaleźć,musisz szukać w miejscach gdzie znalazłaś inne,może się pojawi
ja pluton znajduje ciagle na cmentarzu w SV ;] tam jest ich pelno
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 13:59   #54
Hondirenda
 
Avatar Hondirenda
 
Zarejestrowany: 31.03.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

A wiecie gdzie w Sunset można znaleźć nasionka? Ja dotąd zasadziłam tylko kapustę i pomidorka .
Hondirenda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 16:27   #55
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Hondirenda szukaj, w centrum w parku ok jest pare ale włąsnie to moga być te standardowe, idz na plaże, tylko całą przeszukaj to i znajdziesz kupe kamieni i owadów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 16:39   #56
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

a ja ciagle szukam tego plutonu i znalezc nie moge (mam pomocnik kolekcjonera) zbieram wsyztskie jakie on mi pokazuje i dalej nie ma tego plutonu
nasiona mozna znalezc w katakumbach(ja mam juz 5 krzakow smierci i po 2 pieniezne i plonacych
wiecie ze po jakims czasie pod drzewkiem pienieznym mozna znalezc nasionko drzewa pienieznego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2009, 09:58   #57
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

też mam nowinke, zmieniłam sima, juz mialam dosyć szukania tych skał i ku mojemu zdziwieniu simka zebrała meteoryty bardzo szybko, metala jak zwykle jako pierwsze miały 100% a potem meteoryty. Czyli ewidentnie był to bug

Co do plutonu to jak juz wczesniej pisalam na mapie mozna zapamietać gdzie wystepują jakie rodzaje kamyków np. w riverwiev na lewo od miasta wiecej można znaleść meteorytów a tylko przy kamieniach obok rzeki są kamyki szlach i metale. Ale ich rodzaj sie zmienia, nie ma tak że ciągle w tym samym miejscu masz diament a obok niego srebro. to sie zmienia losowo. Palad żeczywiście znajduje dosyć czesto badając katakumby
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2009, 09:27   #58
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

a ja mam pytanie,do czego służy kwiat śmierci i jak sprzedać kamienie,bo mam plecak zawalony i nie mogę się już w nim połapać? kamienie mam już oszlifowane,dzisiaj zobaczę jak wygląda szlif w kształcie kuli kryształowej,no i jestem zła na twórców gry,ze nie dali żadnych polek albo regałów,gdzie można by było pookładać zdobycze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2009, 09:54   #59
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Ilona, ja moje zdobycze trzymam np. na kominku, mozesz wybrać na poduszke i ślicznie sie prezentują. Regały i półki są ale bezuzyteczne hehe. kwiat śmierci jest dla Kosiarza jak przyjdzie po twojego sima ale jeszcze go nie uzywałam. Plecak zawalony możesz łatwo i szybko oczyścić przeciągając w lewo o pare centymetrów na ten kwadracik gdzie pokazuje sie cena i sprzedać. jak masz wiecej niż jeden kamień tak samo oszlifowany to w lewym górnym rogu jego ikonki masz taka jakby łathe (hehe nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć) klikająć na nia i przeciągając z tego miejsca usuniesz wszystkie np 4 kamienie a nie pojedyńczo. Ta łatka przydaje sie jak masz np. owoce i chcesz zasadzić jakiś najleprzy np. jabłko. Masz ich 20 i nie wiesz jakiej jakosci zasadzasz wiec klikasza na ta łatke i wysuwa sie cała zawartość czyli szczegółowe zestawienie jabłuszek i i wtedy wybierasz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2009, 10:48   #60
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

dzięki za rade,a mam jeszcze pytanie,bo gdzieś napisałaś,ze masz osobna parcele z ogródkiem,bo w moim tez już się nic nie mieści,to masz ja jako parcele publiczna czy mieszkalna?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023