Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.02.2004, 10:59   #51
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by psiulka+Jan 27 2004, 04:29 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (psiulka @ Jan 27 2004, 04:29 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> Ja miałam bardzo śmieszną sytuacje ^_^ .Pewnego dnia kupiłam sobie moim simem to coś do robienia mikstur(ze Światowego Życia).Mój sim zamienił się wtedy we frankensztajna.Zdziwiłam się ponieważ nie odmienił się.Chciałam sobie coś zobaczyć na drugim piętrze,a,gdy zeszłam na dół zobaczyłam że widać mu tylko głowę.Zaczekałąm kilka dni a on był dalej prawie niewidzialny,więc miałam prawie niewidzialnego sima! :mellow:&nbsp; &nbsp; :mellow:&nbsp; &nbsp; ^_^&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; :lol:&nbsp; [/b]

Taka sama rzecz zdarzyła się mojej siostrze ciotecznej, ale gdy sim miał iść do pracy przebrał się w samego siebie...
------------------
<!--QuoteBegin-Kakusia
@Feb 12 2004, 04:45 PM
A mnie ufo porwało. Kazałam mojej simce nakręcać teleskop i ją porwało . A mój tata następny fan simów kazał swojemu simowi czytać gazetę i&nbsp; kosmici weszli mu do domu porozglądali się i wyszli. Fajnie no nie [/quote]
Może nie uwierzycie ale mam taki filmik w TS2 o tym jeak porwało faceta (na potwierdzenie dam wam adres tej stronki z której ściągnełam filmik http://www.mizsims2.tk/)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.02.2004, 15:59   #52
Raphi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

<_< Spoko uwierzymy Ci, bo ten filmik jest już od jakiegoś czasu na oficjalnej stronie The Sims 2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 20:45   #53
Sejsmiczna Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie było cos takiego:Simka(gwiazda)Leona perdonsik była na planie filmowym,i grala w filmieOtańcówka,i przyszla para zakochanych9Leona wygłądała jka ksiadz)i poprosiła ta para o slub Leone.Czyli żeby im udzieliła slubu.Leona wyszla oburzona,i od teraz nie ma na chleb!Jaja,nie? <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 21:43   #54
Raphi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy Ty czasami czegoś tu nie zmyślasz?
Najpierw pytasz się co jest w dodatkach bo masz sims normal. Za dwie godziny, dajesz sonde, który dodatek jest najlepszy, a masz sims total więc nie wiesz jaki obiekt do, którego dodatku. Piszesz, o jakiś kobitach, które rzuciły torby(?) i wywalono jest ze sklep(?). Teraz o księdzu Leonie? <_< <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2004, 08:43   #55
Gumka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli ma simsy zwykłe to niehc nie opowiada że ma simke gwiazde i wygląda jak ksiąc.I nie da się zrobić tak żeby sima się zapytali czy udzieli ślubu!TY serio coś zmyślasz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2004, 10:10   #56
agda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wczoraj zdarzyła mi się dziwna rzecz moja simka wróciła z pracy i nagle ja patrzę a tu chodzą tylko ręce i głowa!!!!!! dobrze że się zaraz zpowrotem odmieniła...albo kiedyś tresowałam pierwszy raz zwierzaka i na wskażniku świecił mu się tylko 1 paseczek a jak simowie wrócili do domu to pies był całkowicie wytresowany i miał wszystkie wskażniki na maxa a ja głlupia jak wyłączłam grę to nie zapisałam i przepadło.........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2004, 15:09   #57
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by agda@Feb 16 2004, 11:10 AM
Wczoraj zdarzyła mi się dziwna rzecz moja simka wróciła z pracy i nagle ja patrzę a tu chodzą tylko ręce i głowa!!!!!!
Ja mam tak ostatnio często z moim simem Strasznie mnie to wkurza. Zna ktoś może sposób, żeby to ciało nie znikało?? (inny niż instalowanie gry od nowa)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2004, 15:22   #58
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm, z jednej strony chciałabym zobaczyć jak to wygląda , z drugiej strony, nie chiałabym zeby moje simy znikneły...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2004, 16:15   #59
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Żabka@Feb 16 2004, 04:22 PM
Hmmm, z jednej strony chciałabym zobaczyć jak to wygląda , z drugiej strony, nie chiałabym zeby moje simy znikneły...
A co poza tym Żabka? Mogłabyś dodać coś na temat <_<

Kilka razy już czytałam o porwaniu sima przez kosmitów. Próbuję i nic. Mój sim ma wszystkie umiejętności maksymalnie rozwinięte, patrzy przez teleskop cały dzień i noc i nic. Jest jeszcze coś, co trzeba zrobić? I czy ktoś wie, jak to jest dokładnie z tym Świętym Mikołajem. Co musi być, żeby przyszedł?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2004, 16:20   #60
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W nocy musisz zapalić kominek i dać ciasteczka babci halinki, a potem simy musza iść spac Nie gwarantuje, ze mikolaj przyjdzie za pierwszym razem...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023