Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.05.2011, 06:47   #601
Lorstag
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Witam.Mam pytanie gdyż nie wiem jak się zajmuje obce terytoria.Jak by mógł ktoś odpowiedzieć jak zająć obece terytorium.Dzięki z góry.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.05.2011, 10:07   #602
revelry
 
Zarejestrowany: 09.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
revery, na pewno to powinien być nastrójnik Opita? Mnie się wydaje, że chodzi o ten, że jej się właśnie chce pić. On się pojawia jakiś czas po tym, gdy simka długo nie pije.
tak, na pewno ten, bo na początku zadaniem było go zdobyć, gdy Simkę już ładnie ululałam, zaliczyło mi zadanie i pojawiło się polecenie, by w tym stanie iśc do lasu

dzięki, spróbuję gdzieś indziej
revelry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2011, 10:15   #603
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Lorstag Zobacz post
Witam.Mam pytanie gdyż nie wiem jak się zajmuje obce terytoria.Jak by mógł ktoś odpowiedzieć jak zająć obece terytorium.Dzięki z góry.
Na mapie taktycznej (oceń stosunki polityczne) musisz zawiązać przymierze z sąsiednimi terytoriami. Po tym będą dostępne misje związane z tymi państwami, po których kraje te zostaną podbite/włączone/zajęte/czy jakoś tak
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2011, 16:17   #604
Stee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam,
Nie pamietam nazwy misji w kazdym razie mam dac wszystkim mieszkancom wioski mydlo, ale problem w tym, ze nie wiem gdzie szukac tego mydla. Bylam w kramie, ale nie ma, wiec nie wiem gdzie go szukac. Miliscie juz moze ta misje?

Edit: Misja zaliczona nazwa misji to Rewolta wiesniakow, podejscie: stlum, gl. boh. rycerz... a po mydlo musialam biegac kilka razy na rynek

Jak juz ktos wczesniej wspomnial ja tez wlasnie przeszlam na kolejny level i co? - na kazdym poziomie powtarzaja sie te same misje, tworzysz wszystko od poczatku i nie bardzo tylko rozumiem gdzie jest sens... Hmmm rozczarowalam sie...

Ostatnio edytowane przez Raven : 29.06.2011 - 21:23
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2011, 04:40   #605
buster
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał T42 Zobacz post
Mam problem z grafiką.
Już dłuższy czas grałam w Simsy Średniowiecze i nie było prawie żadnych problemów (sporadycznie gra zawieszała mi komputer, ale się tym nie przejmowałam). Teraz odpaliłam grę i dziwiło mnie brązowe tło. Udało mi się rozpocząć misję, najpierw wszystko było czarne, później pojawiło się wnętrze zamku.
Co zrobić? Próbowałam już przeinstalować grę, ale nic to nie dało.
Tak to wygląda:
http://i52.************/jpv8cw.jpg
http://i54.************/jr4hp2.jpg
też tak maiłem ale wystarczyło wyjść z gry i uruchomić ją ponownie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2011, 16:09   #606
Dżogurt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Właśnie zrobiłam sobie barda i zaczęłam z nim misję. W tej właśnie misji miałam pójść na plażę i szukać natchnienia. Szukanie natchnienia było również moim obowiązkiem. Nie mam pojęcia co robić!

Przy okazji chciałabym się dowiedzieć jak mogłabym wprowadzić poślubionego przez królową czarnoksiężnika tak żebym mogła nim kierować. Czy da się to zrobić? I jak królowa może zajść z nim w ciążę (opcja postaraj się o dziecko nie pokazuje się).

Proszę o szybką odpowiedź, bo bez niej nie będę grała! Z góry dziękuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2011, 18:07   #607
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Grając bardem, lub kimkolwiek innym, bardzo często się zdarza, że zadanie jest również dziennym obowiązkiem. Nie przejmuj się i rób jedno i drugie Na wykonanie zadania masz zazwyczaj kilka dni (przy wysokim poziomie nastrojnika), a na obowiązek kilka godzin. Da się z tym wyrobić

Mąż królowej będzie odwiedzał dom tylko czasami. Właściwie, tylko w nocy, żeby się przespać, w ciągu dnia będzie spędzał czas "po staremu". Nie możesz nim kierować, nawet jeśli są małżeństwem. W Twoim przykadku, kiedy mąż jest czarownikiem, tzn jednym z bohaterów rozgrywki, będziesz mogła kierować imi obojgiem tylko w trakcie misji łączonych, które rozwiązuje dwóch bohaterów.

Postaraj się o dziecko pojawia się tylko, kiedy simowie mają w kontaktach czerwone serduszko i mają mniej niż 2 dzieci.
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2011, 18:27   #608
Dżogurt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Dziękuję za pomoc ale chyba mnie źle zrozumiałaś... Chodziło o to, że nie wiem jak się znajduje inspirację czy jakoś tak. Chodzi o to co można robić kilka godzin.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2011, 18:37   #609
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

klikasz albo na simie, albo na trawie/piesku/wodzie/lesie/budynku/czymkolwiek, nie pamietam i wybierasz "szykaj inspiracji"

nie chce mi się teraz włączać gry i sprawdzac barda, ale ta opcja pojawia sie albo razem z tymi właśnie przy klikaniu na sima, albo z "podejdz tu"
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2011, 13:37   #610
martyna6991
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Dżiglipaff Zobacz post
Grając bardem, lub kimkolwiek innym, bardzo często się zdarza, że zadanie jest również dziennym obowiązkiem. Nie przejmuj się i rób jedno i drugie Na wykonanie zadania masz zazwyczaj kilka dni (przy wysokim poziomie nastrojnika), a na obowiązek kilka godzin. Da się z tym wyrobić

Mąż królowej będzie odwiedzał dom tylko czasami. Właściwie, tylko w nocy, żeby się przespać, w ciągu dnia będzie spędzał czas "po staremu". Nie możesz nim kierować, nawet jeśli są małżeństwem. W Twoim przykadku, kiedy mąż jest czarownikiem, tzn jednym z bohaterów rozgrywki, będziesz mogła kierować imi obojgiem tylko w trakcie misji łączonych, które rozwiązuje dwóch bohaterów.

Postaraj się o dziecko pojawia się tylko, kiedy simowie mają w kontaktach czerwone serduszko i mają mniej niż 2 dzieci.
Nie ma opcji "postaraj się o dziecko" tylko "bara-bara" ;]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomocy !


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023