Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2005, 09:43   #61
didaa13
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Ja niezbyt czesto gram tymi rodzinami, ale tak:
Miłowo:
-Balbina Biedak jest w ciąży i z braku kasy zaleca się do Mortimera
-Nina Kaliente mieszka u Dona , ale nie są małżeństwem
-Don próbuje się ustatkować, ale mu to trochę nie wychodzi
-Dina jest wkurzona na Mortimera,bo na jej oczach romansował z Balbiną, wyszła za bogatego sima-emeryta,Karola(mój Sim)
-Kasandra porzuca Dona z powodu zdrady, na razie jest samotna, ale zakocuje się w Marzycielu, Zmienia swój styl, maluje się, ma inną fryzurę
Dziwnowo:
-tym braciom urodziła się córeczka Tonia
-Ofelia jest z Jaśkiem,a Oliwka umarłą
Werona:
-Romeo jest z Julią
-seniorzy rodów pogodzili się
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.02.2005, 10:04   #62
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Cool

U mnie tak
Miłowo:
Kasandra zerwala z Donem i wyszla za Dariusza Marzyciela i mieszka razem z nim i jego synem. Aktualnie jest w ciazy. Biedaki: Damian jest dorosly i ozenil sie z Andzelika. Balbina wyszla za jakiegos miastowego ( niepamietam jak sie nazywa). Błażej i jego młodszy brat Bruno uznali nowego tate i teraz sobie zyja szczesliwie.
Przyjemniaki: Marysia pogodzila sie z mezem i maja synka Krzysia.Blizniaczki sa dorosle. Andzelika mieszka razem z Damianem a Liliana z rodzicami (czeka az Szczepan dorosnie :p) Don nawet nie mysli o malzenstwie. Romansuje z Kasia, Nina i moja simka.Nina okazala sie bi . Mieszka u niej moja simka i maja adoptowanego synka Gabriela :p. Dina mieszka z Mortimierem i nastoletnim Aleksandrem.
Dziwnowo: Paskal ma syna Saturnina :p a Waldemar córke Marcjanne :p (oczywiscie kosmici ) Leszek sie ozenil z ta swoja miloscia i sie wyprowadzil.
Jasiek ozenil sie z Ofelia ale ona z nim zerwala bo zobaczyla jak sie caluje ze sprzataczka.Ofelia naszczescie znalazla pocieszenie u jednego z synow tego ziomka co w wojsku pracuje niepamietam jak sie nazywa. I wyszla za niego. Teraz jest w ciazy.Oliwka prowadzi spokojne zycie staruszka. A Papuzkami wogle nie gralam.
Werona:
Nie gralam tymi rodzinami ale za to mam tam kilka swoich rodzinek bo sa tam fajne domki.

Ostatnio edytowane przez AleX : 20.02.2005 - 10:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 10:13   #63
Delicate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE=wanisha]
Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
W grze było już kilka gotowych rodzin. Ja gram w Miłowie więc dobrze znam siostry Kaliente, Ćwirów, Dona Lotario, Przyjemniaków itd.
Napiszcie co zrobiliście z ich życiem? Tych z Dziwnowa i Werony też
No więc .... Najpierw Mortimer spotykał się z (tą blondyną z rodzinki Kaliente) ,a jej siostra pozostała sama. Don ożenił się z Kasnadrą ,ale nie układało im się najlepiej więc zaczął spotykać się z tą rudowłosą Kaliente ,ale tesh Mu się znudziło i zaczął się kochać z jej siostrą ,co zaowocowała zerwaniem z Kasandrą i skończenie z rudą Kaliente. Obecnie są razem i mają takiego fajniutkiego bobaska... Zamierzają zostać małżeństwem. Poza tym z Dziwnowa to zajęłam się tylko tymi trzema facetami i jeden z nich ma dziecko (kosmitę) i jest gejem z tym takim gościem z irokezem ,drugi (blondyn) jest w ciąży (kosmita) ,a trzeci spokojnie sobie pracuje. Z Werony na razie nikim się nie zajmowałam tylko stworzyłam taką jedną dziesczynę ,która teraz jest staruszką ,ma malutkie dziecko i kochającego (młodego) męża ,ale to już zupełnie inna historia....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 10:18   #64
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Umnie w milowie:

Kaliente: Nina urodzila 7 dziecie (2 z mrocznym kosiarzem, 2 z tym psychologiem terapeutom, i 3 z sąsiadami ) No i one wszystkie poumieraly a jdna curke z kosiarzem oszczęscilem (demeter) i ma corke Kore.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 10:43   #65
Kenji
 
Avatar Kenji
 
Zarejestrowany: 29.01.2005
Skąd: Górny Śląsk
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 567
Reputacja: 10
Smile

Cytat:
Napisał Adi
Umnie w milowie:

Kaliente: Nina urodzila 7 dziecie (2 z mrocznym kosiarzem, 2 z tym psychologiem terapeutom, i 3 z sąsiadami ) No i one wszystkie poumieraly a jdna curke z kosiarzem oszczęscilem (demeter) i ma corke Kore.
jak ty to zrobiłeś skoro mroczny kosiarz bywa kilka sekund w domku
Werona: po śmierci Patryka Montka (dziadka romea) jego żona(babcia romea) zaprzyażniła sie z Konstantym Kapulet(dziadkiem Julii) Julia orzeniła sie z Romeo mają 3 dzieci Mercurio orzenił sie z siąstrą Julii mają 2 dzieci a brat Julii został kawalerem
dziwnowo : Waldemar urodził kosmitkę,Paskal kosmitę,Leszek orzenił się z taką jedną(kochał ją od samego początku) Paskal miał się orzenić z kolerzanką z pracy ale on porzócił ją przed ołtarzem(Leszek i Paskal mieli razem ślub na ogródku) poniewarz obie były przyjciółkami Leszek jego żona i ta druga zamieszkali razem w jednum domu a Leszek i żona nieli 2 dzieci
__________________
Cześć jestem Magii.
Jem fasolę i szparagi.
Kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2005, 11:32   #66
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nina ma dziekco z Donem ale ożeniął sie z moim simem!!!
Berta ożeniła sie też z moim simem!!
Son rzucił Kasandre i ożenił sie z moja simką.
Te maxisowe ożeniają się z moimi simami!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 15:28   #67
!Miśka!
Guest
 
Postów: n/a
Grin No więc:

Głównie zajęłam się Donem Lotario. Ożenił się z Niną Kalientei adoptowali małą raczkującą Adelę(tak nazwali ją a nie ja)a więc jak mówiłam adoptowali dziecko. Później Don zdradził Nine z Kasią- no wiecie tą pokojówką. Przefarbowałam jej włosy i wogle całą fryzurę jej zmieniłam bo on zerwał z Niną i ożenił się z Kasią. Adele zagłodziłąm bo mi sie nie podobała i zabrałą ją opieka. Kasia zaszła w ciążę ale niestety dziecko jeszcze sie nie urodziło a Kasia zginęła w pożarze więc zginęły 2 istoty ludzkie ;( i Don wpadł w depresję. Co wy na to?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 16:07   #68
Goonie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Kasandra wyszła za Marzyciela, ale on ciągle bawił się świetnie z innymi dziewczynami, Kasandra była odtrącona i płakała. ;( Zrobiłam tak że się całkowicie na niego zdenerwowała za jego nieposłusznosć :ranta: I DOBRZE MU TAK ! ! !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 16:54   #69
Margotka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

No to było tak:

Kasandra wyszła za mąż za Marzyciela. Mają trójkę dorosłych dzieci: Wioletkę, Tomka i Jagodę. Syn Marzyciela dorósł i ożenił się w jedną z sióstr Caliente, która zdrada go z młodym Biedakiem. Don Lotario przeniósł się do Dziwnowa, gdzie żyje na kocią łapę z Oliwką (notka: został porwany przez kosmitów, był w ciąży ;-)) urodziły im się zielone bliżniaki Jonasz i Gilbert. Jonasz przeniósł się do Werony, a Gilbert zginął śmiercią tragiczną przygnieciony przez satelitę. Aleksander Ćwir zrobił błyskotliwą karierę, a Mortimer umarł ze starości i tęsknoty za siostrą Kaliente, która zakochała się w pani Biedak (( któż ją o to podejrzewał ???))) Rodzina Próchno wprowadziła się do opuszczonego domu Ćwirów, odoptowali chłopczyka, który póżniej utopił się w basenie. Jagoda wyszła za mąż za najmniejszego Biedaka, nie doczekali się potomstwa i doczekali spokojnej starości. Julia odrzuciła Romea, który zaczął romansować z moją simką, Cathtine Gambler (ożenił się z nią, mieli córkę, Julię - ku pamięci starej miłości Romea ;-) ) Julia znalazła pocieszenie w ramionach Jonasza, który "miał kilka panien na boku". Póżniej mieli bliżniaki - Rosalinę i Kapuleta.

KONIEC
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2005, 19:34   #70
Wicko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie kompletna renowacja dwóch rodzin

po pierwsze: henryk ćwir jest dorosły ( nie emeryt ) i wolny, kasandra i alexander zgineli przez rój much teraz bardziej przypomina tego z ts1

po drugie: marzyciel - ostatnio znacząco zainteresowała mnie ta biedna rodzina.. chciałem coś zmienić, no i tak zrobiłem, zmieniłem wygląd starego marzyciela jest zdecydowanie ładniejszy.. wszystkim kupiłem nowe ubrania bo były okropne, ozywiłem żonę marzyciela/matkę szczepana a ich domek przerobiłem ( temat 'Marzyciel' w dziale o domach z ts2 ) i teraz jest to wielce szczęśliwa rodzinka chyba zapomniałem dodać że marzyciel został światowej sławy malarzem, zyskał fortunę i żyją jak pączki w maśle coś jak ćwirowie wg. opisu maxisa
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023