Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2011, 11:30   #751
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Moje gnomy się starzeją, ale dzieci nie mają. Nie wiem co jest nie tak...

Cytat:
Napisał Aguncja Zobacz post
Nie korzystam z wielu modów, możesz mi anie przybliżyć o który Ci chodzi? Wystarczy go zainstalować czy jakoś się jeszcze zmienia ustawienia?
A przy okazji jak mogę wyłączyć nadawanie nazwisk dwuczłonowych?
Wspominałam o kilku, więc nie wiem o który Ci chodzi. A co do dwuczłonowych nazwisk to tak się dzieje, gdy mamy zainstalowany mod NRaas StoryProgression. To się gdzieś wyłącza, tylko teraz nie bardzo pamiętam gdzie. Na pewno musisz iść do "General Options". Potem wchodzisz w zakładkę "Flirt", lub "Romance", nie pamiętam dokładnie. Tam szukasz opcji "Marriage Name" i wybierasz czy wolisz nazwisko męża (Husband), czy żony (Wife, Female, czy jakoś tak).

Co do poprawek miast, to jest to dużo do ściągania...

http://www.modthesims.info/download.php?t=452601 <--- Bridgeport
http://www.modthesims.info/download.php?t=451817 <--- Sunset Valley
http://www.modthesims.info/download.php?t=450569 <--- Miasta wakacyjne.

Nie są to typowe mody i nie wrzuca się ich do Documents and Settings\EA Games\The Sims 3\Mods\Packages.... Wrzuca się je do...

Sunset Valley:
Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\GameData\Shared\NonPackaged\Worlds\
Bridgeport:
Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3 Late Night\GameData\Shared\NonPackaged\Worlds\
Miasta wakacyjne:
Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3 World Adventures\GameData\Shared\NonPackaged\Worlds\

To są ścieżki domyslne, jeśli mamy grę zainstalowaną gdzie indziej to idziemy właśnie tam

To są pliki zastępujące oryginalne miasta, czyli po pierwsze, robisz kopię oryginalnych miast, bo trzeba je zwrócić grze w razie instalacji łatek\dodatków. Po drugie, po wrzuceniu poprawionych miast, musisz wyczyścić cache gry, jak to zrobić pisałam w poradniku, na samym dole strony... Są nawet obrazki

http://forum.thesims.pl/blog.php?b=205

Małe info o wypakowywaniu archiwów wieloczęściowych. Gdy są wstawiane na mts, to witryna zmienia im nazwę, dodając na początku nazwę użytkownika i numer wstawki. Należy po pobraniu zmienić im nazwę na taką, jaka jest podana w opisie wstawki, w zakładce "Downloads".

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 28.08.2011 - 11:33
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2011, 08:15   #752
Aguncja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Dzięki. Strasznie dużo z tym roboty. Chodziło mi o mod do wyłączenia wspomnień. Jak się nazywa?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 08:58   #753
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Roboty wcale nie jest dużo, tylko tak brzmi Ja sobie nie wyobrażam grania bez modów i poprawek do różnych elementów gry, bo EA napisali trójkę "aby było". W dwójce nie miałam w ogóle modów, tylko decensor (no i oczywiście skórki i nieoficjalne dodatki). A w trójce się tak nie da, dużo modów powstało po to, by naprawić coś, co sknocili ludzie z EA.

http://www.modthesims.info/download.php?t=446281 <--- Tu jest ten mod... Szukałaś w ogóle?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 10:16   #754
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

O rany o_O A ja wcale nie korzystam z modów i jakoś żyje

Sorry za offtop.
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 10:39   #755
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Gdybym nie miała modów, to bym miała ciągle bugi... Tak wiem, wielu graczy nie chce modów, bo nie chce sobie psuć gry, a tu paradoks, sporo modów grę naprawia... Po zainstalowaniu Po Zmroku miałam ogromne problemy, Simy robiły się niewidzialne, znikały i pojawiały się w innym miejscu, blokowały się na łóżkach i w innych miejscach, w nienaturalnych pozycjach, przerywały akcję z nieuzasadnionych powodów, teleportowały się ze szkoły\pracy do domu i nie szło ich zmusić do powrotu do tych miejsc.... A wszystko to minęło po zainstalowaniu moda NRaas Overwatch.... Dlatego ja nigdy z modów nie zrezygnuję, wolę grać bezstresowo

A wracając do tematu, mi się już dawno te całe WP znudziły, nawet zapominam o ich istnieniu. Wyłączyłam je modem i jest spokój. To ciągłe ich łażenie za dzieciakiem było denerwujące... Albo to, że starszy Sim nie mógł usiąść na krześle, bo tam już siedzi WP. Ja rozumiem, to jest amerykańska gra i aż krzyczy to od niej, no a wymyśleni kumple, to po prostu esencja amerykańskości. Tam co drugi dzieciak ma takiego kumpla
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 10:53   #756
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Czy to normalne, że WP chodzi cały czas za simem i wchodzi za nim nawet do łazienki podczas kąpieli ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 11:51   #757
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

Niestety to normalne....
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 12:31   #758
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

tragedia normalnie, raczej nie będę miał WP , bo przez niego dzieci mają negatywny nastrójnik i nawet jak dzieciak go wyprosi z łazienki to ta głupia lalka nadal stoi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 14:23   #759
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

No, niestety, WP są strasznie denerwujące. Nie lubię jak łażą mi po domu tym swoim denerwującym chodem. Mogę je mieć, ale jako te laleczki, co dzieci się nimi bawią.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 14:47   #760
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.

A ja mam pytanko: urodziło mi się dziecko i dostało lalkę pocztą. Jak mama malucha odebrała przesyłkę, lalka trafiła do wyposażenia dziecka. Ono stało się małym dzieckiem i nie mogę wyjąć przyjaciela z wyposażenia :/ W etapie dziecka nadal było jak zablokowane. Teraz jest już nastolatkiem i ma ciągle lalkę, której nie da się wyjąć. Jak postawić gdzieś tego Wymyślonego Przyjaciela? I czy można go zdobyć innym sposobem niż przy narodzinach dziecka?
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023