Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2007, 14:10   #71
dzikaoliwka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

raczej więcej niż 3 tygodnie też nie mogę się doczekać.... ciekawość mnie zżera ehh...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.11.2007, 16:38   #72
k o c h a m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Super videostory. Bardzo mi się spodobało. Mam nadzieję, że będzie jeszcze dużo odcinków!. Pozdrawiam ;**

Ocena Końcowa:

100 / 100
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2007, 12:59   #73
Marcinprod
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Rozumiem dlaczego tak długo,ponieważ najpierw ma się dużo pomysłów,a potem po kilku odcinkach nie będzie można niczego zrobić,bo nie będzie się miało pomysłów.Chociaż 3 tygodnie to za dużo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2007, 13:51   #74
*Luna*
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Usługi

Boski serial, Juziol!!!
Strasznie mi się podoba, jest wciągający i ciekawy, tajemniczy... Super.
1o/10
Najfajniejsze są te dzieciaki , chociaż ta mała ma czasem takie teksty...



PS.
Cytat:
nie to co jakieś zamrożone irysy albo wybacz mi mamo czy coś w tym sylu buahaha
"Zamrożone irysy" i "Wybacz mi mamo" to fotostory kochana, chyba że miałaś na myśli klipy konkursowe...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2008, 10:56   #75
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Cytat:
Napisał Marcinprod
najpierw ma się dużo pomysłów, a potem po kilku odcinkach nie będzie można niczego zrobić, bo nie będzie się miało pomysłów
Może chodzi tu o coś zupełnie innego? Czasem jest inaczej: dużo pomysłów, mało czasu na realizację, albo brak możliwości nakręcenia niektórych rzeczy.

Trzeba myśleć rozlegle. Nie zawsze ma się na to czas, nie zawsze ma się chcęci, gdy jakiś sim z euforią macha niepotrzebnie pięściami na ślubie i po licznych próbach, rezygnujesz na kilka dni, aby się zmobilizować do ponownego nakręcenia tej sceny. Cztery miesiące to szmat czasu, ale już niedługo dokończę serial.

Edit: Jak obiecałem, dokończyłem serial. Link jest w pierwszym poście, ale rzeby było szybciej wstawiam go również w tym - kliknij, aby obejrzeć 2 część 6 odcinka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 15:42   #76
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Super, super, super. Fantastyczne zakończenie. Naprawdę bardzo mi się podoba. Był jeden błąd: wtedy kiedy Laura poszła ratować Stelle, przez okno widać było zieloną trawę. A przecież była zima. 10/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2008, 18:37   #77
IgaAnne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Wspaniały epizod. Tylko trochę głupio wyszło z tym, że Laura i Kevin znaleźli martwą Stelle, a tamten zaczął się szczerzyć. poza tym fantastycznie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2008, 09:03   #78
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile Odp: Usługi

Boskie ! Tylko szkoda że już koniec
__________________

Sakebi.~
Castaway jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2008, 19:36   #79
airs
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Witam
Twoje videostory jest bardzo dobrze wykonane! Bardzo podobały mi się niektóre ujęcia kamery. Również fabuła jest interesująca. Tylko zastanawia mnie, dlaczego ten jeden starszy brat tak bezinteresownie zgodził się na pomoc tej blondynce i postanowił zabić braci. Szkoda także, ze nie dowiedzieliśmy się, co się dalej stało z ich matką oraz jaka byłą reakcja ich siostry.
Mam takie pytanie. Skąd wziąłeś te wszystkie ciekawe dźwięki? Nie mam pojęcia, skąd można je pobrać. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez airs : 20.01.2008 - 17:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2008, 22:36   #80
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Usługi

Cytat:
Napisał airs
Skąd wziąłeś te wszystkie ciekawe dźwięki? Nie mam pojęcia, skąd można je pobrać.
Ja ich nie pobrałem, wyszukuję w różnych filmach, czasem w miarę możliwości sam nagrywam z otoczenia. Głównie to pochodzą one z gry. Tylko w niektórych scenkach wymagane jest stworzenie własnych.
Cytat:
Napisał Ariedale
Czekam na niestety ostatni odcinek i możesz być pewny że jeżeli serial zakończy się tak, że będzie można zrobić drugą część, napiszę długi komentarz.
No i nie napisałaś. Nie ładnie. Hehe, żartuje.

Dziękuję wszystkim za opinie. Może i dla niektórych szkoda, że to ostatni odcinek, ale przecież kiedyś taki musi nastąpić. Bez obaw. Seria druga pojawi się po zakończeniu serialu Ezoteryczna Przyjaźń.

Ostatnio edytowane przez Juziol : 19.01.2008 - 23:08 Powód: błędy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023