Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.09.2013, 07:54   #831
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

http://sims.arhn.eu/2013/09/the-sims...-odpowiedzi-2/
kilka pytań i odpowiedzi
Ciekawe, co ten tajemniczy uśmiech oznaczał... Może jednak moje upragnione animacje się pojawią? :>
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.09.2013, 09:23   #832
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

No ja myślę, że po takiej fali krytyki w trójce na temat samochodów nie mogą teraz tej animacji nie zrobić
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 13:05   #833
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Nie wiem, ale według mnie to po nich można się wszystkiego spodziewać. Mi się w każdym razie nie podoba kreskówkowa grafika czwórki... Nie sądzę, żebym mogła się do niej przyzwyczaić, bo bardzo podoba mi się grafika trójki. Uwielbiam np. przejażdżki konne po mieście, np w Moonlight Falls jest taki mostek i poniżej piękny wodospad. Mam nawet screena z tym wodospadem na tapecie w kompie. Fakt, gra się tnie, przy widoku pełnych ścian to nie mogę nawet obracać kamery, ale ja zawsze grałam w Simy na słabych kompach, więc jestem przyzwyczajona, jak świat światem Simsy się cięły. Teraz kompa mam super, a Simsy i tak się tną, bo trójka ma skopaną optymalizację... ale jak pisałam wyżej, jestem przyzwyczajona
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 13:13   #834
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Nie wiem, ale według mnie to po nich można się wszystkiego spodziewać. Mi się w każdym razie nie podoba kreskówkowa grafika czwórki... Nie sądzę, żebym mogła się do niej przyzwyczaić, bo bardzo podoba mi się grafika trójki. Uwielbiam np. przejażdżki konne po mieście, np w Moonlight Falls jest taki mostek i poniżej piękny wodospad. Mam nawet screena z tym wodospadem na tapecie w kompie. Fakt, gra się tnie, przy widoku pełnych ścian to nie mogę nawet obracać kamery, ale ja zawsze grałam w Simy na słabych kompach, więc jestem przyzwyczajona, jak świat światem Simsy się cięły. Teraz kompa mam super, a Simsy i tak się tną, bo trójka ma skopaną optymalizację... ale jak pisałam wyżej, jestem przyzwyczajona
Siostro w udręce
Ja pamiętam, że nawet jedynka mi się wieszała! Uh, kiedy to było ...
A teraz wreszcie inwestuję w porządny sprzęt, to jednak chciałabym już nie zgrzytać zębami przez zgrzyty w grze Jakkolwiek w oczekiwaniu na czwórkę zrobię jazdę próbną trójce. Zobaczymy, jak mi przypadnie do gustu. Tak właściwie jedyną rzeczą, która naprawdę mnie zniechęca do czwórki jest to, że nie umiem zacząć grać mając wyłącznie podstawkę. Gra będzie spełniać moje wymagania dopiero w momencie, kiedy wyjdzie większość dodatków, ale przecież nie wytrzymam kilku lat bez simsów
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 13:33   #835
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
19. Czy w telewizorach będą puszczane filmiki z TS2 czy z TS3 (w ts1 były jakieś obrazki, w ts2 były z ts2, w ts3 były z ts2)?

Na ekranie telewizora będziemy mogli zobaczyć filmy stworzone za pomocą The Sims 3.
A jednak
Cytat:
24. Czy uważasz, że gra jest płynna?

Jest płynniejsza niż kiedykolwiek. Simowie są bardziej inteligentni, a ich animacje są jeszcze bardziej ludzkie. Koniec z zastanawianiem się nad tym, co mają zrobić. Koniec z niepotrzebnymi ruchami przy wykonywaniu czynności. Jeśli nasz Sim ma usiąść na fotelu, to po prostu idzie i siada, bez zbędnego obracania się i „celowania tyłkiem w fotel”, jak to obecnie ma miejsce w The Sims 3.
Robi się ciekawie. Aż mam ochotę już zagrać
No i oczywiście miło czytać, że simy nie będą się już ustawiać i kręcić pół godziny, aby użyć jakiegoś obiektu.
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 13:42   #836
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Na pewno chciałaby czwórkę zobaczyć, przetestować po swojemu, ale nie będę miała takiej możliwości, chyba, że wyjdzie jakieś grywalne demo. Np. do Trójki wyszło coś takiego.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 20:05   #837
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

@up. pewnie zaraz po premierze będzie tyle gameplay'ów, że nie ma możliwości, żeby ktoś kupował to w ciemno
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 21:27   #838
Seraf
 
Avatar Seraf
 
Zarejestrowany: 17.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Bosz, nie ma człowieka parę dni i nagle pojawia się tyle informacji o grze...

W każdym razie poczytałem, pooglądałem. Wszystko fajnie i piknie ale... brak opcji tworzenia stylu? Serio EA? Ogromny krok w tył, od razu przypomniało mi się jakże częste z drugiej części "gdyby tylko kolor był inny"... :/
Seraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 21:30   #839
MrSiM
 
Avatar MrSiM
 
Zarejestrowany: 21.09.2013
Wiek: 30
Płeć: Mężczyzna
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ja może kupię, jeszcze się zastanawiam, ale ten tryb tworzenia sima wygląda ciekawie. Zobaczymy z resztą po premierze jakie to będzie.
MrSiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2013, 21:35   #840
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Seraf Zobacz post
Wszystko fajnie i piknie ale... brak opcji tworzenia stylu? Serio EA? Ogromny krok w tył, od razu przypomniało mi się jakże częste z drugiej części "gdyby tylko kolor był inny"... :/
No właśnie... Strzał w stopę, można powiedzieć Jak można było odebrać Simsom jedną z ich największych zdobyczy..? EA Games chyba naprawdę myślą że są bogami gier i każdy simmer kupi czwórkę, choćby nie wiem jaką była technologiczną porażką. Gdyby jeszcze można było jakoś tworzyć rekolory obiektów poza grą... Ale wszystko wskazuje na to, że każdy obiekt będzie miał tylko po kilka wersji kolorystycznych... Dotąd można było np. z drewnianej ławki zrobić metalową i odwrotnie... Koniec z unikatowymi kolorami, teraz wszystkie Simy będą miały obiekty "masowej produkcji".
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023