Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.04.2007, 20:41   #11
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiziut
a moze jedyna nadzieja to zalozyc bractwo czyrliderek i jestes czyrliderka
ja mam gorszy problem moje simy maja za kazdym razem 5+ z egzaminu a srednia oceny to 4,0 nie ma 5,0 dlaczego tak jest moze mi ktos powie? pisalam takiego posta ale jeszcze sie nie pojawil a mi sie juz nie chce czekac nie mam zadnych dodatkow z neta mam wszystkie oryginalne plyty i nie wiem czemu taki blad
Też tak mam.

A co do tego bractwa, to tak:
Czy bractwo i cheerliderki to to samo?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.04.2007, 10:48   #12
kosma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie,to nie to samo.
możecie próbować wszystkiego,ale na niewiele to się zda-cheerleaderka jako rasowy NPC,wykonuje powierzone jej przez kompjuter funkcje,znikające bez śladu po przyłączeniu do rodziny.posłużę się przykładem cyganki,która to po przeprowadzce do mojego domu w charakterze żony zaprzestała praktyk z kulą.
to tylko taki bajer,jak chociażby ten z krową czy wąpierzem,któremu żaden nieznajomy nie odmówi kąsnięcia,do czasu gdy jest NPC.pewnie po to by gracz miał się nad czym głowić.
warunkiem,który należy spełnić by dostać się do tajnego stowarzyszenia jest zaprzyjaznienie się z trzema jego członkami(nie cheerleaderkami,a simami w czarnych kapotach z logo firmy i bordowych galotach).bractwa cheerleaderek nie ma.
 
stare 30.04.2007, 00:08   #13
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiziut
a moze jedyna nadzieja to zalozyc bractwo czyrliderek i jestes czyrliderka
ja mam gorszy problem moje simy maja za kazdym razem 5+ z egzaminu a srednia oceny to 4,0 nie ma 5,0 dlaczego tak jest moze mi ktos powie? pisalam takiego posta ale jeszcze sie nie pojawil a mi sie juz nie chce czekac nie mam zadnych dodatkow z neta mam wszystkie oryginalne plyty i nie wiem czemu taki blad
Przez dodatek własny biznes, z tym dodatkiem nie ma średniej 5,0 :laugh:
Żenada
The FerG jest offline  
stare 06.05.2007, 10:38   #14
laureatka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można zrobić tak jak ja,tzn.stworzyc kilka simek w stroju cheerleaderek ,poprawić im kondycję na maxa i założyc bractwo.Potem kazać im biegać po róznych placówkach,dużo tańczyć i na prawie każdym simie robic opcję zabawiaj---> okrzyk studentów Potem poprawiać status bractwa,zdobywać przyjaciół itp.

 
stare 06.05.2007, 18:20   #15
Anu$Qa
Guest
 
Postów: n/a
Post

Ehhhh... prosze... pomuszcie... podajcie jeden sprawdzony przyklad jak mozna zostac cherlederQa bo ja jush sie zmieszalam z tymi wypowiadziami... nie piszcie cos z typu... ja mysle... lub ja mam taki sposob... napiszcie konkretnie ! zeby zostac cherlederQa trzeba... =D ja nie mam nic przeciwko zebyscie pisali tak jak piszecie... ale z tego nic sie nie rozumie... =D i robi sie tutaj niepotrzebny smietnik=D nie zlosccie sie na mnie ze wyrazilam swoje zdanie... =D :* pozdro 4 syscy
 
stare 10.02.2008, 16:04   #16
Caroliiine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czyrliderki!!!

ja nie wiedziałam, że w ogóle można być cheerlederką...
 
stare 11.02.2008, 19:39   #17
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Czyrliderki!!!

O... to ja nawet o cheerleaderkach nie wiedziałam O.o
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline  
stare 13.02.2008, 16:11   #18
Caroliiine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czyrliderki!!!

to są te, które ciągle przychodzą Ci do akademika albo domu w tych niebieskich sukieneczkach i skaczą ;p mne np strasznie wnerwiają
 
stare 05.04.2008, 19:04   #19
luki7
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czyrliderki!!!

Chyba czirliderką można zostać. Kto ma orginalną wersje TS2 na studiach niech looknie na dół strony 6 coś tam jest że jeśli przybiegnie cziliderka lub gość z kurtką z lamą to trzeba z nimi rozmawiać żeby dostać takie ubranka, a w instrukcji chyba nie kłamią....
 
stare 05.04.2008, 19:27   #20
RoxyFM
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 05.11.2005
Skąd: Pokój bez klamek
Płeć: Kobieta
Postów: 720
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyrliderki!!!

Nie sądze, by mozna było zostac cheerleaderką. W instrukcji by coś napisali. Są jedynie cheerleaderki jako NPC
W instrukcji tylko tyle--->Moda studencka jest bardzo intrygująca. Jeśli Twój sim zastanawia się, gdzie modni Simowie zdobywają bluzy z nadrukiem lamy, powinien porozmawiać z jakimś dobrze ubranym studentem.
__________________
jak dla mnie mężczyzna powinien mieć dobry harpun
RoxyFM jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023