Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2014, 01:29   #61
Skipper
 
Zarejestrowany: 04.08.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Potrzebuję pomocy, bo nie działa wczytywanie gry.

Grałem sobie normalnie, zapisałem grę, a później przypadkowo zresetowałem komputer nogą -,-
Włączyłem znowu grę, ale w menu nie było mojego zapisu, była tylko opcja nowej gry. Z katalogu Saves wyrzuciłem folder .tsm, a .tsm.backup zmieniłem nazwę na .tsm. Tym razem zapis pokazał się w menu, ale po 1 sekundzie wczytywania pokazał się komunikat z błędem.


Na jednej z angielskich stron znalazłem takie rozwiązanie:
1. Zacząć nową grę.
2. Zapisać.
3. Plik .nhd z uszkodzonego zapisu (u mnie Magnolis) wkleić do folderu z nową grą.
4. Wczytać ponownie tamtą nową grę.
5. Użyć opcji "zapisz jako" nadając nazwę Magnolis.
6. Wyjść do menu i ponownie wczytać Magnolis.

Według powyższych wskazówek powinienem odzyskać swoje królestwo. Ale niestety nie mogę wypełnić punktu 4, bo znowu pokazuje się błąd. Widocznie tamta instrukcja pomagała przy uszkodzonych plikach .dat i .data, a u mnie musi być uszkodzony .nhd.

Sprawdzałem też czy nie da się przywrócić starszych zapisów (PPM > Właściwości > Poprzednie wersje) albo w ogóle przywrócić system, ale nie było takiej kopii, która została stworzona przed tym uszkodzeniem zapisu.

Czy da się coś z tym jeszcze zrobić, czy mogę już porzucić nadzieję?
Skipper jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2014, 12:46   #62
Wmurasaki
 
Zarejestrowany: 20.10.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Witajcie
Jesteście moją ostatnią nadzieją
Dlaczego gdy chce zaktualizować The Sims Średniowiecze wyświetla mi się błąd: nie można nawiązać połączenia z ea download manager?
Mam wersje 1.0.286.00001 i wiem, że są dostępne nowe aktualizacje ( Moje Simsy po kilku minutach wywalają mnie na pulpit i myślałam, że to będze moim ratunkiem ale okazało się to bardziej skomplikowane)

1) Okazało się, że mam ten cały EA download menager (Chciałam go ściągnąć z płytki)
2) Zgubiłam swój kod produktu dlatego nie mogę skorzystać z pomocy Origina, jeśli by takową ofiarował.
3) Ściągnęłam bezpośrednio aktualizację ale nie mogłam kontynouwać bo lokalizacja pliku mu się nie podobała i nie wiem co z tym dalej zrobić.
Wmurasaki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023