Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2007, 14:04   #51
Naruto
 
Zarejestrowany: 10.08.2007
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Ja gram z kodami jedną rodziną "Luksus" . Moją ulubioną bezkodową rodziną jest... Cwir! Oczywiście moja wersja jest Adam, angelika(andzelika) i dzieciak piotr. mieli brudną Stodołe teraz mają hatę Full wypas pracują jako informatycy Piotr ma średnią 4+. aha i mają jeszcze 325 tys zł.
Naruto jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.09.2007, 18:19   #52
Neo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Ja osiągnołem dużo w długim czasie ale bez koduw gra jest taka nudna :con: :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2007, 11:17   #53
secia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Cytat:
W temacie "O Waszych domach", który zresztą sama założyłam, ktoś napisał, czy był taki temat. Więc właśnie go zakładam.
Ja na przykład miałam rodzinę (2 osoby), i grałam sobie w niej bez kodów. Było całkiem fajnie! Na początku zrobiłam domek 45 metrów, żeby Simowie spali na leżankach itd. Potem stopniowo, z przypływem forsy zwiększałam go i teraz ma 222 metrów. Zrobiłam jedną wielką przestrzeń (salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia) i dużą łazienkę. Grało się bardzo przyjemnie, czasami coś zmieniałam, jakieś obrazy czy kwiatki. Grałam tak 11 simowych dni i w końcu miałam coś koło 65000 $. Nie chciałam powiększać domu, bo był ładny od środka i na zewnątrz, więc nie było już co robić. Simowie byli na szczycie karier od dawna. Więc już nie gram tą rodziną, ale gra bez kodów to bardzo ciekawe doświadczenie i namawiam wszystkich, żeby spróbowali!
I jeszcze- kiedy Simowie są na szczycie, najlepiej znów przyjąć prace na najniższym poziomie. Za premie (kiedy dostaje się awans) można dużo zarobić. A jakie są wasze doświadczenia w grze bez kodów?
ja zawsze gram bez kodow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2007, 14:20   #54
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

gra bez kodów jest świetna, gdy simsy się nudzą. czasem robiłam takie rodzinki, wszystkich wysyłałam do pracy i ćwiczyłam nad ich umiejętnościami. potem część wyprowadzałam do innych domów, zostawiałam dwóch simów, z kasy którą zarobili wyposażałam im ekstra dom i wysyłałam na wakacje.=)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 09:32   #55
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

A mi bez kodów udało się wejść prawie na sam szczyt kariery lekarza.
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )

kotek23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2007, 13:30   #56
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Cytat:
Napisał Neo
Ja osiągnołem dużo w długim czasie ale bez koduw gra jest taka nudna :con: :con:
Bez kodów jest nudna?Lol właśnie bez kodów to ekstrema!Moi simowie kiedyś prawie zginęli z głodu bo nie mieli kasy Wtedy nie znałam kodów.I tak tylko dwa mi działają.Ale tamta rodzinka to miała życieCórka potem poszła do szkoły specjalnej :laugh: Ale mówię wam jak nie macie kasy i wasz sim wróci z pracy nie wydawajcie jej na segmenty basenu!Ja coś o tym wiem Moi simowie jak już mówiłam prawie umarli z głodu przez ten basen :laugh: Fajnie było
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2007, 13:29   #57
mis888
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Cytat:
Napisał Naruto
Ja gram z kodami jedną rodziną "Luksus" . Moją ulubioną bezkodową rodziną jest... Cwir! Oczywiście moja wersja jest Adam, angelika(andzelika) i dzieciak piotr. mieli brudną Stodołe teraz mają hatę Full wypas pracują jako informatycy Piotr ma średnią 4+. aha i mają jeszcze 325 tys zł.

No moja rodzina bez kodów to też Ćwir Ja uważam że rodzina Ćwir to od początku najbogadsza rodzina No tak tylko że TV nie ma No ale teraz im dokupiłam denerwuje mnie to że duchy są z nagrobków nie chcę ich usuwać ale są poprostu takie ...... No wiecie sami :laugh:

Ostatnio edytowane przez mis888 : 27.11.2007 - 13:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2007, 15:31   #58
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

u mnie ten facio z Ćwirów zginął z głodu :lol: ale to było jak zaczynałam grać w simsy. Kiedyś udało mi się bez kodów zarobić na tą willę w otoczeniu nr. 1 i ukończyć jakąś karierę, nie pamiętam jakąxD grałam dwoma simami, jakimiś gejami
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2007, 20:12   #59
19kamila94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

zawsze kożystam z kodów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2007, 19:42   #60
przemeq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów?

Moimi "osiągnięciami" bez kodów są zazwyczaj zwolnienia z pracy i złe samopoczucie ;p Z kodu na pieniądze korzystam tylko w wyjątkowych przypadkach ale maxmotives jest już coraz częściej w użyciu xD
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023