Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.06.2012, 22:35   #11
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

No ale tego... wampiry już przecież są, kocioł i księga ze Store też. Ubrania dla wróżki też są dla dzieci. To na pewno nie jest ściema? Po co powielać pomysły? Wilkołaki? Zombie pożerające simy? Yyy... Wygląda to dziwnie i nie simowato. Albo daleko odbiegają od tematyki albo to jest jakiś przykry żart
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.06.2012, 08:50   #12
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

Bardzo się zdenerwuję, jeśli nie dadzą teraz pór roku, a zastąpią je dodatkiem, który moim zdaniem, jest bez sensu.
To wszystko już jest w grze. Niby jakie nowe kariery mogły by dojść? Albo interakcje? Twórcy gry wiedzą, że gracze walczą z np. plagą wampirów i na złość by nam robili wprowadzając taki dodatek?
Magia ok, ale wpleciona w inny dodatek.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 12:19   #13
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie

zwróciliście uwage na to? http://thesims.com/pl_pl/the-sims-3-supernatural

Zamówienie wstępne w origin http://store.origin.com/store/eaemea...N/Pgm.80263300
__________________

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 13.06.2012 - 14:01
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 18:09   #14
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

Dla mnie to kolejna porażka... Nie znoszę takiej fantastyki. Nie dość, że wampiry dodali w PZ to jeszcze jakieś wróżki teraz, wilkołaki i zombie... QR*A to nie Harry Potter Tylko SIMSY do cięzkiej cholery (taka choroba xD). Jeżeli nie będzie w tym nic co mnie zainteresuje to będzie kolejna rzecz której nie zakupię. Czekam z niecierpliwością na te Akcesoria z Dieslem no i na Pory roku. Żal i obora i tyle... Jak nie jaś i małgosia w chatce baby jagi w ohydnych niespodziankach to teraz harry potter w simsach Blee.... co za dużo to niezdrowo. Jak chcę pograć w czary mary to odpalam pottera albo coś innego magicznego a nie simsy :///. Bardzo mi przykro że EA ma nas centralnie w PUPIE....
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 19:19   #15
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

Fantastyka w the sims sprawia że, gra nie jest nudna i rozgrywka staje się ciekawsza. A po za tym magia w simsach była od początku więc, to nic dziwnego że do the sims 3 też dadzą ten dodatek. Ja tam się z tego ciesze bo mi się w końcu gra tak, szybko nie znudzi w the sims 3 często gram wampirami a od tego dodatku wampiry będą jeszcze lepsze z czego bardzo się ciesze .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 07:11   #16
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał Kjalvör Zobacz post
Jakieś takie... dziwne. Wampiry jakoś się wplątuję w klimat simsów, tak mi się wydaje, ale zombie sobie wyobrazić jakoś nie potrafię XD
No, ale poczekamy, zobaczymy. Zapowiada się ciekawie.
Zombie były w TS2, jak się wskrzeszenie sima do końca nie powiodło to sim stawał się właśnie zombie.
Sama nie wiem co myśleć o tym dodatku. W dwójce lubiłam bawić się nadprzyrodzonymi postaciami, uwielbiałam grać kosmitami i simoroślami, ale tam był jakiś taki inny klimat. W trójce mnie to zwyczajnie drażni. Może dlatego, że w dwójce gra nie zasypywała nas takimi postaciami gdy tego nie chcieliśmy. Gdy w mieście był kosmita nawet nie trzeba było go usuwać, bo i tak nikogo nie zaraził. W trójce wystarczy jeden wampir, by po kilkunastu minutach gry zawampirzone było pół miasta. To samo jest z gwiazdkami popularności. No jaki to ma sens?
Jeśli ten dodatek sprawi, że po miastach będą kręciły się same dziwolągi, nawet wtedy, gdy gracz tego nie chce, to ja takiego dodatku nie potrzebuję. Ta gra ma mnie relaksować, a nie denerwować
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 12:21   #17
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Mnie tam Fantastyka w the sims 3 nie przeszkadza i nie denerwuje wręcz przeciwnie lepiej mi się, gra tworze ciekawsze historie moim simom Wilkołaki podobno będą mogły mieć normalnie dzieci ale tak, też było w the sims 2 o ile dobrze pamiętam. A no i zapomniałam dodać że, będzie suwak dzięki któremu będzie można kontrolować ilość zwierząt, postaci fantastycznych i celebrytów . Możliwe że ten suwak dojdzie w aktualizacji a nie dopiero w dodatku.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 14.06.2012 - 12:23
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 15:10   #18
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Mnie też fantastyka aż tak nie zraża, ale zrażają mnie wampiry, zombiaki, wilkołaki itd... Gdyby dali kosmitów, albo nie wiem, chochliki do kolekcjonowania w słoikach to jeszcze...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 15:25   #19
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ale o co Wam chodzi tak naprawdę?
Ok, zal, ze nie ma czterech pór roku towarzyszy wszystkim, ale jak się pojawia, to bedzie płacz 'jejku nie pójdzie mi'.
Narzekacie na to, ze wampiry i zombie zabijaja realizm w grze. Ja zapytam 'jaki kurcze realizm?' Realizm, który przejawia się nagrodami szczęścia zyciowego zapewniajacymi mozliwość niepłacenia rachunków do końca zycia? Czy moze realizm, dzieki któremu majster bierze tyle samo kasy za naprawdę magnetofonu za 100 simoleonów i telewizora za 5000?
W simsach nie ma realizmu. Gra jest kolorowa, radosna i bezstresowa. I wiecie co? Ona się bardziej realna nie zrobi, bo jakby nie patrzeć, głównym targetem tej gry nie sa dorośli, tak bardzo łaknacy realizmu ludzie, a młodziez (zeby nie przesadzić ze stwierdzeniem 'dzieci').

Zreszta, ja jestem juz starym koniem, a kocham simsy właśnie za ten brak realizmu, za to, ze moge stworzyć najbrzydsza simke ever i rozkochać nia gwiazde rocka. Ze moge uwazyc eliksir, dzieki któremu stane sie niewidzialna. No i oczywiście mogę jednym kliknięciem kogoś skasować i nikt nie będzie mnie za to ścigał.

Nie lubicie postaci fantastycznych jak wrózki, wampiry i wilkołaki- ok, ale zaakceptujcie fakt, ze duza rzesza fanów simsów uwielbia nadnaturalne istoty i oni tez maja prawo mieć coś z tego.

A jeśli tak bardzo Wam się chce realizmu, to ja proponuje dodatek, który wprowadzi podatki, mandaty za niewłaściwe parkowanie, tysiac nowych mozliwości śmierci, kasacje wszelkich form wskrzeszania, ubrania tylko do kupienia, rasizm, ksenofobie, uprzedzenia, zebraków na ulicach. Dodatek, który usunie nagrody szczęścia zyciowego, dajać w zamian szereg nowych chorób. No i oczywiście dalej do kasacji maszyna do podrózy w czasie i lewitujace łózko. I pomocnik kolekcjonera.
Ciekawe ilu kupi taki urealniajacy dodatek. Ja na pewno nie.
__________________
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 17:56   #20
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał ShiinaLP
A jeśli tak bardzo Wam się chce realizmu, to ja proponuje dodatek, który wprowadzi podatki, mandaty za niewłaściwe parkowanie, tysiac nowych mozliwości śmierci, kasacje wszelkich form wskrzeszania, ubrania tylko do kupienia, rasizm, ksenofobie, uprzedzenia, zebraków na ulicach. Dodatek, który usunie nagrody szczęścia zyciowego, dajać w zamian szereg nowych chorób. No i oczywiście dalej do kasacji maszyna do podrózy w czasie i lewitujace łózko. I pomocnik kolekcjonera.
Ciekawe ilu kupi taki urealniajacy dodatek. Ja na pewno nie.
Podpisuje się pod tym nogami i rękami ... W 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią , Shino . Właśnie , kocham simsy takie, jakie są.

Jak się nie ma , co się lubi , to się lubi co ? Co się ma .

A jeżeli mieliby urealnić grę, musieliby zmieniać całą grafikę , bo ja nie widziałem jeszcze (jak to mówię) "ludzi z plastiku" .
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023